Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Klomen bende daha gec yumurtlama yapiyor. Genelde Erken yumurtlama gormeme ragmen. Sen bence kacirmazsin yumurtlamayi

canım gebelik dahil mi yaptırmıştın? benimde anadolu sigorta yaptırırken 1 ay bekleme süresi olduğunu söylemişlerdi bana sana söylemedilermi?

AY COK GUZEL BIZEDE NASIP OLUR INSALLAH BENDE HIC GORMEDIM YA :)

canım gebelik dahil mi yaptırmıştın? benimde anadolu sigorta yaptırırken 1 ay bekleme süresi olduğunu söylemişlerdi bana sana söylemedilermi?
Evet gebelik dahildi bir adet görülecek dediler ben yaptırıp adet oldum hemen malesef bir ay bekleyip adet olunmalıymış yani nasip bu o zaman gebe değildim ekimde :/
Bi de zaten yaptırıp diğer ay hamile kalacaksak o ay kalmadık diyelim 9 ay sonra doğum desek yaptırdıktan 3 ay sonra kalabilsek bu sefer doğumu yine kapsamıyor garipmiş iptal ettireceğim malesef

Benımkıde kanaldaydı zaten uzur sure de orda kaldı ıste gıdemedı ılerlemedı kuzum bursada aytül erdoğmus ve rabıa nızam cok cok ıstedım sez sonrası normal dogum yaptırıyolar dıye ama malesef artık cok zor sanırım.Sakaryadakı devlet hastanesını denerım belkı sansımı doktorla konusarak.Şuan inegöl devlet hastanesıne gıdıyorum özeldekı doktorların cogu hosuma gıtmıyor devlettekı doktorum dan aynı ılgıyı goruyorum acıkcası .. ılk oglum da arıtmıde yaptım dogumu

Ben de haftaya bir kan daha verip öyle mi gitsem doktora hiç bilemedim. Kese görünmeden gitmek istemiyorum. Gitmişken Kalp de duymak istiyorum
koyulaşmalar olması gerektıgı gıbı gıdıyor bence kuzum en azından 6 haftayı bekle derım herhangı bır aksılık bısey hıssetmezsen

Canım bütün sigortalar 12 ay bekleme sürelidir doğum poliçelerinde zaten bu bilgiyi en başında vermeleri lazım benimde var sigortam doğum kapsamlı ben ikinci yıla geçtim düşük olmasa güzel olacaktı 2 yıl ödemem yetecekti ama 2 paketimi bitmesine 5 ay kaldı mecbur yine yenileme yapıcam. İptal edemem çünkü zaten bekleme süresini geçeli 1 buçuk yıl oldu. Ama indirimli tutarlardan yararlanırsın doğum yapmak istediğin hastanede bir görüş eğer sigortanın indirimli tutarları sigortasız halinden daha uygunsa boşuna iptal etme istersen.

Benimki tamamlayıcı 1 adet görmek yeterli dediler Anadolu sigorta icin o yüzden yaptırmıştım iptal etmezsem kadın doğumun hiçbir muayenesi karşılanmayacak dediler başka bölüme de gitmiyorum 5bin küsür ödemiştim malesef bilsem daha önceden de yaptırırdım ben kalabileceğimi de düşünmemiştim polikistik var diye

Anladım canım nasipten öte köy yok Allah çok güzel bir armağan verdi gerisi yerine gelir zaten bebişine sağlık versin önemli olan o

Ben de haftaya bir kan daha verip öyle mi gitsem doktora hiç bilemedim. Kese görünmeden gitmek istemiyorum. Gitmişken Kalp de duymak istiyorum
Beta 1500 geçince kese görünüyor canım bana doktor öyle demişti ama kalp atışı biraz daha geç duyulur

Yüksek geldi dimi size de bana sanki yüksek geldi doktor bisey demedi ama kese görünmedi alttan üstten 4+2 bugün o yüzden haftaya gel dedi
Annemde ikiz düsük olmuş gençken ailede var ama tek yumurtam vardı bu ay acaba tek yumurta ikizi mi of çok zor olur öyle bir şey tamam çok güzel de gelen hosgelsin tabi de
bana da bi yüksek geldi değer sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…