Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Yüksek geldi dimi size de bana sanki yüksek geldi doktor bisey demedi ama 🥹 kese görünmedi alttan üstten 4+2 bugün o yüzden haftaya gel dedi
Annemde ikiz düsük olmuş gençken ailede var ama tek yumurtam vardı bu ay acaba tek yumurta ikizi mi of çok zor olur öyle bir şey tamam çok güzel de gelen hosgelsin tabi de 😂🙈
bana da bi yüksek geldi değer sanki
Ben okuduklarımdan Bildiğim kadarıyla iki günde iki kat artışı normal
Daha fazla olursaikiz olasılığı çıkar e bide genlerinde de varsa ayyy çok güzel 😍😍😍 hayırlısı sağlıklısı tabiki ilk öncelik

Kızlar merhaba sat 3 kasım normal döngümden 1 hafta önce geldi bat 4 aralık uygulamaya göre reglime 9 gün var bugün tahlil verdim beta 2 çıktı🥺 yükselme ihtimali var mı

sen test mi vermiştin ben mi yanlış hatırlıyorum benim de gruplar karıştı beynim yandı
canım bebiş hayırlı olsun öncelikle :)) çok yoğun çalışıyorum her sayfayı okuyamıyorum bazen
az önce gözüme çarptı :) tatlım ben amh için test vermiştim bi sıkıntı yok gibi şimdilik bakalım tek dert bebiş şu an :)

Evet gebelik dahildi bir adet görülecek dediler ben yaptırıp adet oldum hemen :KK43: malesef bir ay bekleyip adet olunmalıymış yani nasip bu o zaman gebe değildim ekimde :/
Bi de zaten yaptırıp diğer ay hamile kalacaksak o ay kalmadık diyelim 9 ay sonra doğum desek yaptırdıktan 3 ay sonra kalabilsek bu sefer doğumu yine kapsamıyor garipmiş iptal ettireceğim malesef
Paranın büyük bir kısmını alırsın inşallah canım ya🤲🏻 aslında ilk tss boşa gidiyor bir nevi 2. De yararlanıyorsun ama ben çok memnun kaldım

Paranın büyük bir kısmını alırsın inşallah canım ya🤲🏻 aslında ilk tss boşa gidiyor bir nevi 2. De yararlanıyorsun ama ben çok memnun kaldım
Olsun sağlık olsun küçük bir yerdeyim muayene 300 doğuma da 10.000 dediler
Yapcak bisey yok 🙏🏻🙏🏻 Daha önceden yaptırmalıydım nasip

Kızlar normalde pik günüme yaklaşınca koyulaşma oluyordu gittikçe renk açılıyor bu :) ya acaba ben yumurtladım mı anlamadım bu ay :) bedenimi takip edemiyorum resmen :) ama akıntım çok var

F13558CA-E110-48E8-83EB-E2FEAD80103C.jpeg
Baksanıza şuna :) koyulaşcağına açılıyor resmen ateşimde düştü D81111D2-6F82-46F5-9F7D-2F19AE2B6CBB.png D81111D2-6F82-46F5-9F7D-2F19AE2B6CBB.png

zannetmem kuzum ya derıdekı bır durum rahımdekı bır duruma nasıl etkısı olsun buyur eder 6.7 aydan sonra anca dıkısler kontrol edılır sık sık ınclmesı bu kadar bence bunu hıc kafana takma ıkıncı sez da da duzeltılır . bugun 16. gun kuzum tık yok atestede
Şu sebepten dolayı engel diyorlar orada dikiş kaynamasını için açıklık oluyormuş sıvı birikmesi enfeksiyona sebep oluyormuş o yüzden tutunamıyormus inşallah benimki öyle değildir dimi😭😔

Kristialia 2 günde bir 2 katı artıs normal , 2 günde bir 3,25 artmıs senınkı :KK70: ılk verdıgın sabah , sonrakı verdıgı aksam sa bıle o saat aralıgında olabilir :KK70:
İkisinde de aynı saat zamanı vermiştim 🙈🙈 ayy heyecan yaptım şimdi bi daha baktırmicam direkt keseyi görmeye gitmek daha iyi 🥰 ikizse korkuttu bir miktar 😂😂 ama nasip varsa kaderde olur 🥲🥲

Şu sebepten dolayı engel diyorlar orada dikiş kaynamasını için açıklık oluyormuş sıvı birikmesi enfeksiyona sebep oluyormuş o yüzden tutunamıyormus inşallah benimki öyle değildir dimi😭😔
YOK BE kuzum dur daha yenı basladın denemeye benım neyım var al bende kımyasal oldum dıkısım neyın hersey normal bağlama kendnı bunlara pozıtıf dusun

Eki Görüntüle 3166502
Baksanıza şuna :) koyulaşcağına açılıyor resmen ateşimde düştü Eki Görüntüle 3166503 Eki Görüntüle 3166503
yarınkı ates bakalım ne dıyecek bende aynı seyı yasadım bu ay 8.gün cıvarı adette sonra yok oldu adeta cızgı doktotra gıttım tekrardan yenıden gelişiyor dedı daha yeni bakalım ıktane ovu testım kaldı yarın yaparım belkıde bugun ates de bı degısıklık yok akıntım vardı bugun

X