Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Duzcedemisin canım biz bursada bile hissettik ah cok kotuydu sizi düşünemiyorum rabbim yardımcıniz olsun bir daha yaşanmaz insallh
Amin canim evet düzce deyim. Mecbur gectik eve ne kadar kalabilcz disarlarda hava soguk. Kv demlerin evi cok hasarlı bende yanliz kalmaya korkuyorum acikcasi onlarda bizde kaliyor. Kalabalik olunca en azindan tek gibi korku olmuyor. Yoksa tek basima asla kalamazdm evde

Ben bu ay klomen kullanıyorum. Ama yumurta takibi yapmiyor doktor. Sadece klomen kullan dedi. Eğer olmazsa adetin 3. Günü yine gidecektim. Etkisi devam ediyorsa gitmeyip bir ayda evde mi denesem
Mutlaka git canım keşke yumurta takibide yapsaydı ya da sen kkntrole gitseydin ağrım falan var diye uydurup benim takipli gittiğim halde bidahakine regl zamanı gel dedi ama ben de hiç bir belirti olmadıüı için huylandım erkenden gttim kist korlusı girmişti içime bu kadar belirtisiz görünce kendimi
Nitekim haklı çıktım bitanesi 3,5 cm olmuş adette düşer dedi
İnşallah düşer yoksa doğum kontrol hapı falan uzayacak süreç O yüzden kontrole gitmemişsin ama regl olursan mutlaka git garanti olsun
İnşallab hiç ihtiyaç ta kalmaz da gebelik olur

Mutlaka git canım keşke yumurta takibide yapsaydı ya da sen kkntrole gitseydin ağrım falan var diye uydurup benim takipli gittiğim halde bidahakine regl zamanı gel dedi ama ben de hiç bir belirti olmadıüı için huylandım erkenden gttim kist korlusı girmişti içime bu kadar belirtisiz görünce kendimi
Nitekim haklı çıktım bitanesi 3,5 cm olmuş adette düşer dedi
İnşallah düşer yoksa doğum kontrol hapı falan uzayacak süreç O yüzden kontrole gitmemişsin ama regl olursan mutlaka git garanti olsun
İnşallab hiç ihtiyaç ta kalmaz da gebelik olur
Devlete gidiyorum ben ilk klomen kullanımında yumurtlama takibi yapmıyorum gibi birşey söyledi.
Bunda olmazsa yine klomen verecektir, ama bunda yumurta takibi yapmazsa özele geçerim.

Bugun 3. Gundeyim 6-7 gonalf igne 8 kontrol icin cagirmisti. Ama suan hic bisey normal degil burada surekli sallaniyor asilama sanirim olmaz 🤷🏼‍♀️
Canimmm Rabbim korusun beterinden inşallah.
Bende klomen 3. Gunundeyim. İlk defa kullanıyorum ben. Ve eşim şehir dışında. 12. Gün gelecek. İnşallah yumurtlamayı kaçırmayız.
Ovulasyon takibimde 15-16 da yumurtlama oluyordu. Doktor klomenden dolayı yumurtlama erkene çekilebilir dedi

Kızlar doğum ve gebelik muayeneleri icin Anadolu Sigorta yaptırmıştım yaptırdıktan bir gün sonra adet olmama rağmen kabul etmediler bir ay bekleyip o şekilde adet olmam gerekiyormuş hastanede kaldım öyle kontrol sırasında

pozitifbiri pozitifbiri kız maşallah kuzuya, bu kırmızı testi görünce içime bu sefer kız doğdu, ben de B Buffalosos ya katılıyorum lepiska saçlı bir kızçe geliyor 🤲🤲
Bende erkek hissettim nedense pozitifin bebegini tek seferlik ilişkideve yumurtlama gününde kaldıysa hamile erkektir 🥰🥰

X