Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Hadi bakalım kaçıncı günde yumurtlama oldu ?
Bilmiyorum ki bu ay klomen kullanmadım, geçen aykinin etkisi devam ediyodur dedi doktorum. Geçen sefer de kullanmadığım ay hamile kalmıştım, 8 haftalıktı kürtaj olduğumda Neyse moral bozmuyoruz 2 gün önce 18,5 mm idi tek yumurta. Dün iğne yaptı Dr. Güzel büyümüş, dominant dedi.

Dün iğne vuruldum zaten, iğneden bir gün önce ilişki olsun, dün yani iğne günü ilişki olmasin dedi Dr, sonra işte bir dolu bir boş. Uyguluyoruz bakalım teşekkürler
çatlatma iğnesimi oldunuz iğne olduktan sonra test yapmanıza gerek yok galiba çünkü iğnenin etkisi 3 5 gün sürebiliyormuş yanıltıcı olabilir demişlerdi siz ilişkiye devam doktorun dediği gibi :)

Ben bu ay klomen kullanıyorum. Ama yumurta takibi yapmiyor doktor. Sadece klomen kullan dedi. Eğer olmazsa adetin 3. Günü yine gidecektim. Etkisi devam ediyorsa gitmeyip bir ayda evde mi denesem

Ben bu ay klomen kullanıyorum. Ama yumurta takibi yapmiyor doktor. Sadece klomen kullan dedi. Eğer olmazsa adetin 3. Günü yine gidecektim. Etkisi devam ediyorsa gitmeyip bir ayda evde mi denesem
Hayır hayır muhakkak fit doktoruna, kist yapabilir.catlamayan yumurta kiste dönüşüyormuş. Sakın kontrolünü ihmal etme kuşum

Ay sen bursaliydin dimi hangi dr gidiyosun bursada kadin dogum

Benimde çok şükür sezeryanim güzel geçti rahattım banada o işlem bir kere yapıldı ama ben 5 cm açılmayı hic hissetmedim agri vs suyum gelmisti zaten hastanede yatiyodum suyum az diye oyle sezeryana girmis oldum 35 haftada isteseydim biraz gayret etseydim cok rahat dogum yaparmisim sezeryanda bile dr bosuna girdik cocuk zaten kanalda demisti benimde dr normal istiyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…