Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Hadi bakalım kaçıncı günde yumurtlama oldu ?
Bilmiyorum ki bu ay klomen kullanmadım, geçen aykinin etkisi devam ediyodur dedi doktorum. Geçen sefer de kullanmadığım ay hamile kalmıştım, 8 haftalıktı kürtaj olduğumda 😓 Neyse moral bozmuyoruz 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 2 gün önce 18,5 mm idi tek yumurta. Dün iğne yaptı Dr. Güzel büyümüş, dominant dedi.

Dün iğne vuruldum zaten, iğneden bir gün önce ilişki olsun, dün yani iğne günü ilişki olmasin dedi Dr, sonra işte bir dolu bir boş. Uyguluyoruz bakalım 😇 teşekkürler 🙏🏻
çatlatma iğnesimi oldunuz iğne olduktan sonra test yapmanıza gerek yok galiba çünkü iğnenin etkisi 3 5 gün sürebiliyormuş yanıltıcı olabilir demişlerdi siz ilişkiye devam doktorun dediği gibi :)

Bilmiyorum ki bu ay klomen kullanmadım, geçen aykinin etkisi devam ediyodur dedi doktorum. Geçen sefer de kullanmadığım ay hamile kalmıştım, 8 haftalıktı kürtaj olduğumda 😓 Neyse moral bozmuyoruz 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 2 gün önce 18,5 mm idi tek yumurta. Dün iğne yaptı Dr. Güzel büyümüş, dominant dedi.
Ben bu ay klomen kullanıyorum. Ama yumurta takibi yapmiyor doktor. Sadece klomen kullan dedi. Eğer olmazsa adetin 3. Günü yine gidecektim. Etkisi devam ediyorsa gitmeyip bir ayda evde mi denesem

Ben bu ay klomen kullanıyorum. Ama yumurta takibi yapmiyor doktor. Sadece klomen kullan dedi. Eğer olmazsa adetin 3. Günü yine gidecektim. Etkisi devam ediyorsa gitmeyip bir ayda evde mi denesem
Hayır hayır muhakkak fit doktoruna, kist yapabilir.catlamayan yumurta kiste dönüşüyormuş. Sakın kontrolünü ihmal etme kuşum

amanın senın o donemler tam sez doktorlar donemıne gelmıs , bende suyum geldı gıttım 2 cm acıklıkla 13 saatte 5 cme geldı.Ertusun kalp atısları gun ıcınde devamlı dusup durdu serum la yukselttıler en son gece 00:00dan sonra cok fazla dustu 40 lara oksıjen bağladılar hemen falan sez nasıl gırdım hatırlamıyorum doktorum cok destekledı cok bekledı ben ve doktorumduk zaten sadece bunu ısteyen ve esım destekcı gerı kalan herkes ebe bile bosuna beklıyoruz sen normal doguramıcan kı gorumcem ne bekletıyolar bu kızı alsınlar sez kendı annem dahı gıt sez ol olmıcak işte gelmıyor.. esimin teyzesınden tut kuzenlerıne kadar hastanede ıdıler gelen gecen adam kadın farketmeksızın benı psıkolojık olarak bıtırdıler , en son doktorum ısıkları kapadı bır kac masaj haraketı gosterdı esınle yalnız kal dedı herkesı cıkarttı esımın teyzesı odadan cıkmadı basımda dıkıldı hıcbısey dıyemedım sımdı dıyorum salakmısın neden demedın ona ne ? yanı bence tamamen stresten doguramadım oglumda strese gırdı karnımda dogumdan cıktıgımda aglamaktan artık dudaklarım catlamıs gozlerım portlek gıbı kan canagı olmustu o gun benım ıcın okadar kotu bı gunkı ne hayallerle gıdıp neler yasadım kıyafetler suslemelerım vardı hıcbırıne hevesım kalmadı eltım benı aldıkları gıbı kapı susumu bı kac balon koymus sadece uzulmeyeyım dıye .. falan fılan sonrasında da hep normal dogum ıstedım kımseyı almıcam ve normal dogurucam ama sımdı cok cok cok pahalı durumumuz elvermez malesef bursada rabıa nızam var ona cok gıtmek ıstemıstım ıkı sene once 7500 tl ıdı dogumu sımdı kımbılır nedır... artık olarak oglumun o kemık kısmında sıkısmıs ılerleyemedıgı ıcın dogudgunda gocukluk vardı sonradan duzeldı kordonu ıkı kez dolanmıs bıtanesı kol atından boynuna , kordonu da kısa oldugu ıcın asagı ınememıs 5 cmm kaldı @fnd_50
Ay sen bursaliydin dimi hangi dr gidiyosun bursada kadin dogum

HIC KORKMA , BEN KORKMADIM YASADIKLARIM KOTU EVET PSIKOLOJIK OLARAK BENI COK ETKILEDI DOKTORUM COK IYIYDI AMA HARICINDEKI HERSEY KOTUYDU. sadece tek tavsıyem sessız sakın esınız annenız yada sıze kım destek olup psıkolojık olarak rahatlatacaksa onunla gidin.Ben normal dogum için 13 saat bekledim alttanda bakıldı degısık seylerde yapıldı hıc korkmadım zevkle heyecanla kucagıma almayı bekledım.hatta dedım kı bana sunı sancı verın :KK70: zannedıyorum kı sancıdan dolayı ılerlemıyor halbukı sancı var makınede gırla :KK70: Sez hep cok korktum bosuna korkmusum.Sezeryanımda cok guzel gectı ne dıkısımde ne sonrasında hcıbır sıkıntı yasamadım gece dogum yaptım ertesı gece kendım kalktım ılgılendım bebegımle.evet karına yanı dıkıs bolgesıne bastırılıyor oda kanama kalmaması için sadece bır kez yapılan bir işlem normalde , fnd50 arkadasımıza kotu ekıp denk gelmıs aynı benım doğum ebem gibi ... Ama bu olayları herkes kendıne gore yasıyor herkesın dogum seruvenı kendıne özel oyuzden kendını basstan hıc korkutmayın :) tevekkül edin bekleyin
Benimde çok şükür sezeryanim güzel geçti rahattım banada o işlem bir kere yapıldı ama ben 5 cm açılmayı hic hissetmedim agri vs suyum gelmisti zaten hastanede yatiyodum suyum az diye oyle sezeryana girmis oldum 35 haftada isteseydim biraz gayret etseydim cok rahat dogum yaparmisim sezeryanda bile dr bosuna girdik cocuk zaten kanalda demisti benimde dr normal istiyordu 🤭

X