Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Ay çok sinir bozucu valla nasıl stres olmazki insan. Çağırılmadan her yere gelen insanlar verdikleri rahatsızlıkla hiç ilgilenmiyorlar. Valla ben okurken üzüldüm umarım bu sefer kimsenin ruhu duymadan doğurursunuz

Papatyamaviss ben hayatımda hiç böyle koyu test görmedim bunca zaman kendim için söylüyorum yani, ya sipsilik ya da sıfır cizgiydi. Bu da bir ilk hayatımda şimdi testlerim geldi yaptım kızlar yine. On gün boyle bakarım. Daha bir dakika olmadan çıktı çizgi

Eklentiler

• 1669370132090627137736544751493.jpg
    71,2 KB · Görüntüleme: 51
Ben bu ay da elendim ,dayanamadım erken gebelik testi yaptım ve negatif,regle 3-4gun var
Erken gebelik testi yanıltıyor kesinlikle
Normal çubukta çıkmıştı bana erkende cıkmamıstı ilk nerdeyse o yüzden pek güvenmiyorum onlara biraz daha bekle

baya koyu çıkmış canım minnoş hızla büyüyor sağlıkla gelsin inşaallah

Canım Bekle bakalım daha sağlam bir yükseliş olur 3 gün yükseliş devam ederse o gün yumurtlama olur.
Vallahi anlamdım birşey, hep bu günlerde hafif koyulaşmaya başlardı şimdi tamtersi silikleşiyor. Acaba Yumrtlama oldu mu ? Akıntımda şeffaf değil hafifi sarımtrak geliyor yoğun bir şekilde

Aslında suan belli ne olacakları minnoslarımızın niye bu kadar geç öğreniyoruz ya bende merak içindeyim
Kız dur, biz bebe var mı yok mu diye bu kaa testmest ile uğraşıyoruz, bir de cinsiyeti gösteren bir şey çıkarsa vay halimizeeher halde hepimiz kafaya birer huni takar gezeriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…