Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

ben 2. oğlumda bekledim. Kakasını da yemişti Ama şükür bekledim son günü kendi geldi. İkisinin arasında 5 gün var ama o 5 günde ne kadar farkediyordu bilsen... Bu zamandaki doktorlar fazla korkutup hemen sezeryan yapalım istiyorlar. Sinir bozucu. Beklerim diyen bir doktora giderim kuzu.

Sadece arada kocamı içime gelmesi için ikna ettim desem bir de ben MFK nın Fodega sını ve Minera sını kullanıyorum başkaca bişey yapmıyorum. Kilom çok değil. 1.60 boy 63 kg yum. Hatta sigara da içiyordum. Allah isterse veriyor yavrum ya baktın mı özel hiçbişey yapmadım.
Canım tekrar hayırlı olsun,sen gebe kalmak için neler yaptın anlatır mısın

Valla bilmiyorum baby henüz hiç hamile kalmadım deneyimli olan sensin öyle diyorsan öyledir

Acemiliğime geldi. 39. haftada doktor bende ileri derece basur vardı. Çatal muayenesinde normal dığum yapamazsın çatın dar dedi. Yalan halbuki. Kokrtum bilemedim. Tamam dedim. İkincide doktorumu değiştridim normal doğum yaparım diye doktor destekledi. Doğum başlamadan çatın dar denemez dedi. Basur normal doğuma engel değil dedi ama artık çok geçti. 39+5 te çocugun kalp atışları aşırı yksek çıktı diye acil sez oldum. ama nişanım gelmişti,2 cm açıklık vardı bende ve ben kayda değer bir ağrı bile hissetmemiştim. Önce bekleyelim dedi sonra riske atmak istemedi. öylece onda da sezeryan oldu işte cnm sorma
ilkın nıye sez oldu kuzum benım oglumda 37+5 de suyum geldı fosuuur fosurrr

kızlar bugün oldu 33. gün bu adet niye gelmiyor ya sökülmesi için masaj falanda yaptım yok bana mısın demiyor yani 6 gün önceye kadar adet sancım falan vardı kesin olacam diyordum ama şuan hiç bir şey yok bu adet nasıl sökülecek tavsiye verin lütfen ya

Valla brn kistte olduğu için soğan suyu yaptım ertesi gün geldi ama soğanı çeyrek yatım arası koydum
Aynı zamanda ödem söktürücü ya etkili oldu bence

Adaçayı bir de günde iki kere içsen diğer gün gelir
Tabi gebelik olmadığından eminsen yap canım

eminim canım bi hayali çizgi görmüştüm ama 2 gün sonra yaptığım testte koyulaşma olmadı kürtaj etkisiymiş yani. Eve gidince soğan suyu ve adaçayına başlıyayım o halde teşekkür ederim

eminim canım bi hayali çizgi görmüştüm ama 2 gün sonra yaptığım testte koyulaşma olmadı kürtaj etkisiymiş yani. Eve gidince soğan suyu ve adaçayına başlıyayım o halde teşekkür ederim
Benim de gelmiyordu bir önceki gün soğan suyunu içtim dün geldi nihayet ama hala tam sökülemediği için sabah bidaha içtim anında etkiliyor

Ya hiç sorma ilk gebeliğimde normali çok istiyordum ama doktorum çatın dar çocuğu riske atmayalım dedi e şimdi doktor öyle diyince mecbur güvenmek zorundasın riske atamazsın. Sezeryan oldum çıktım. Ne işkenceler çektim. Odaya geldikten sonra bende deli gibi sancılar başladı ama ölüyorum sandım öyle böyle değil ağlayarak bağırıyorum ne olduğunu anlamadan ebeler geldi ameliyatta içimi boşaltmamışlar hani içinin eşi mi derler kanı mı derler o. Kesip çocuğu çıkarıp dikip geri çıkarmışlar. Ebeler bir yandan karnıma bastırıyor bir yandan size yemin ediyorum kolunu dirseğine kadar alttan sokuyor kıyametleri koparıyorum diyorum siz napıyorsunuz kanı öyle boşaltıyorlar annem kızdı siz napıyorsunuz dedi ben 21 yıl önce sezeryan oldum böyle bir işlem görmedim taze dikişli ameliyatlı hastaya bu işkence nedir dedi beni ameliyatta temizleyip gönderdiler dedi. Ama bu işlemi bana iki üç defa gelip gidip yaptılar. Ve ben çok geç iyileştim hep biliyordum oradan kalma bir sıkıntı olacağını. Öyle de olmuş .çatın dar diyip parmakla zor muayene yapıldı ama sezeryan sonrası kollarla müdehale edildi içeriye kadar İlk sezeryandan. kalan iyileşmeyen alan yara var dedi son gittiğim doktor. Papatyamaviss M Minicikfzt

Okuması bile korku verdi içime kim bilir nasıl atlattınız çok geçmiş olsun

Benim de vajende vulva da varis vardı normal doğum oldu, ilk doğumda da rahim yolu dar minyonum bebek iri suyum gelmiş ve ayrıca kakasını yaptığı halde nst de kalp atışları iyi diye sonuna kadar normal doğum için beklediler ve doğurdum çok şükür şimdi asla doğumdan korkmam hatta ikinci doğumumum tadı damağımda kaldı bile diyebilirim

Aşkooooom sen doktora mı gittin oy oy güzel haberler de verirmiş ya çok sevindim bak bir sorun çıkmamış gün aşırı ilişkiye devam o zaman şimdi kaçıncı gündesin? Ya benim moralim bozuk aslında bir şeyler okudum dünden. Önceki sezeryandan iyileşmeyen alan varsa gebe kalmaya engel olabilir falan tarzında yazılar okudum. Ondan mı tutunamıyor ikidir acaba dedin ama olsa doktor söylemez miydi bu engel diye

Canım güzel haber inşallah 15mm yumurta sana bu ay güzel haberi getirir. Tahminlerimiz yine tuttu ovulasyon olmamış

Ben senı sabahtan berı etıketlıuorım bıtanesıne bıle cevap vermedınnn
Yemin ederim görmedim bildirim de hepsi gelmemiş. Dün çok yoğundu akşam eve girebildim girip okuyup çıktım birkaç yazabildim çok duramadım özür dilerim aşkooooommm affet beni nolur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…