Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Al işte sımdıde bu yumurta ne zaman çatlar acaba dıye düşünüyorum 😂 Bearhug Bearhug
Kız sen hani bu ay relax olacaktın 🤣🤣🤣 asssla olamıyoruz işte 🤭🤭
Yumurta gelişmeye başladıysa üç dört güne maksimum çatlıyor ovu testinden biliyorum ben de, adet bitimi hiç çizgi yokken hafiften çizgi çıkmaya başlayınca gelişim sürecine girdiler diyorum üç dört gün içinde de pik oluyor zaten
Ovu yapıyor musun bu ay sadece ateş mi?

Önceden şu burç olsun bu burç olmasın dersim şimdi gelsin aslan kaplan fark etmez gelsin de burcu önemli değil :)
Eylülde korunmasız bir kere yapmıştık o adetime çok yakındı ben tabi bilmiyorum yumurtlama falan 🤣 eyvah dedim ikizler olacak günlerce düşündüm ya şimdi bu ikizler olursa hadi kiz olursa tamam ikizler erkeği olursa napcaz diye sonra adet olmustum zaten 😂🤣 artık saldım tabi gelsin de ne gelirse gelsin kaderini kendi seçecek ❤️❤️❤️

Eylülde korunmasız bir kere yapmıştık o adetime çok yakındı ben tabi bilmiyorum yumurtlama falan 🤣 eyvah dedim ikizler olacak günlerce düşündüm ya şimdi bu ikizler olursa hadi kiz olursa tamam ikizler erkeği olursa napcaz diye sonra adet olmustum zaten 😂🤣 artık saldım tabi gelsin de ne gelirse gelsin kaderini kendi seçecek ❤️❤️❤️
Evet bende ikizlere denk geleceği zaman çok düşünmüştüm bu ay denemesek mi filan diye :) Olmadı sonrada çok pişman oldum öyle düşündüm diye ya :):)

Evet bende ikizlere denk geleceği zaman çok düşünmüştüm bu ay denemesek mi filan diye :) Olmadı sonrada çok pişman oldum öyle düşündüm diye ya :):)
Ben bunları dusune düşüne 6-7 aydır hamile kalamiyorum 😊 okul başlama yaşı, Burcu derken her ay negatifi gördüğümde bunlarla avunuyorum 😁

Kızlar adet olacakmış gibi ağrı hissi var ya panik oluyorum normal mi bu :KK43: takvime göre dün adet olmam gerekiyordu normalde yumurtlama üstü den 14. Gün dündü

Böyle söküldü sökülecek gibi ince sızılar var tuvalete koşuyorum sürekli kuru gelmemiş bisey of salı günü bir an önce gelsin allahım doktor kontrolü var
Hamile kalmak kadar devam ettirmekte stres Allah hepimize kolaylıklar versin annelik böyle bi şeymiş daha susam tanesi kadar ama içgüdü müdür nedir hassaslaştım

pozitifbiri
canooo akıntım başladı dünden beri şeffaf ama hala pik olmadı tahminin cumartesi günü görürüm pili genelde 13. Gün görüyorum. Yalnız şöyle bit şeyim var bende hafif bir öksürük var öksürdükçe bugün sağ kasığıma bıçak saplanır gibi oluyor. Bide rüyamda ben gebe kalmışım gördüm ama rüyada vücudumda lekelenme olmuş diyorum bu ne böyle bana bunlar gebelik belirtisi diyorlar 🤣

Eklentiler

• ED87384D-95C8-4E67-BC1A-33960F7ADB44.png
    ED87384D-95C8-4E67-BC1A-33960F7ADB44.png
    90,9 KB · Görüntüleme: 35
  • 168890D2-73A7-458B-8871-211828B87E11.jpeg
    168890D2-73A7-458B-8871-211828B87E11.jpeg
    109 KB · Görüntüleme: 32
Ben etkilemişim seni :KK70: kuzum bikaç güne nedir ne değildir çıkar. Çünkü bende o sıvı 5 gün geldi ama ben tahminimce 4. gün yumurtladım dusun.Sanki 10. gün gibi görünüyor yumurtlaman ölçmeye ve ilişkiye devam. İlerde göreceğiz daha çok erken
pozitifbiri

canooo akıntım başladı dünden beri şeffaf ama hala pik olmadı tahminin cumartesi günü görürüm pili genelde 13. Gün görüyorum. Yalnız şöyle bit şeyim var bende hafif bir öksürük var öksürdükçe bugün sağ kasığıma bıçak saplanır gibi oluyor. Bide rüyamda ben gebe kalmışım gördüm ama rüyada vücudumda lekelenme olmuş diyorum bu ne böyle bana bunlar gebelik belirtisi diyorlar 🤣

Çok normal ben de aynıyım. Bağların kasların geriliyor rahim gelişiyor. Yatak yapıyor çocuga korkma :)
Kızlar adet olacakmış gibi ağrı hissi var ya panik oluyorum normal mi bu :KK43: takvime göre dün adet olmam gerekiyordu normalde yumurtlama üstü den 14. Gün dündü

Böyle söküldü sökülecek gibi ince sızılar var tuvalete koşuyorum sürekli kuru gelmemiş bisey of salı günü bir an önce gelsin allahım doktor kontrolü var
Hamile kalmak kadar devam ettirmekte stres Allah hepimize kolaylıklar versin annelik böyle bi şeymiş daha susam tanesi kadar ama içgüdü müdür nedir hassaslaştım

Canım beniimki de çucuk ateş ölçer zaten, koltuk altından ölçülenlerden yani.. Dil altından ölçüyorum bende gep. Sonun da bu sabah 36.7 çıktı yükseldi sonunda. Ama dün akşam yine lh yaptım silikti. Dediğiniz link olayını anlamadım ama yaparız :) İnş. hiçbirimiz gelecek ay buna mecbur kalmayız o ayrı :)
Amin canım inşallah gerek kalmadan gelir bebişler, ilişki günlerin iyiydi diye hatırlıyprum bence gün aşırı devam edin ne olur ne olmaz

Bu arada kafaya takan hanımlar hiç üzülmeyin kafaya takıyorum diye olduktan sonra her türlü olur. Mesela kendimden örnek vereyim 9 aydır kafaya asla takmıyorum, takacak vaktim ve zamanım yok çünkü, bende de eşimde de sorun yok ama vakti var nasibi var sadece onu bekliyoruz gerisi bahane

Helal sana doğru laf, bak ben mesela :KK70: olmaz ama dedim oldu...
Bu arada kafaya takan hanımlar hiç üzülmeyin kafaya takıyorum diye olduktan sonra her türlü olur. Mesela kendimden örnek vereyim 9 aydır kafaya asla takmıyorum, takacak vaktim ve zamanım yok çünkü, bende de eşimde de sorun yok ama vakti var nasibi var sadece onu bekliyoruz gerisi bahane

X