Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Kızlarrrrr yumurtlama dimi bu☺️
Ayy bi görünce heyecan yaptım hiç C den koyu çıkmazdı en fazla eşit tonda oluyordu önceki dönemlerde.

Bu ay farklı olarak adet bitince hayıt tohumu çayı içiyordum şimdi yumurtlama görünce bırakmak mı gerekiyor bilen var mı?

Eki Görüntüle 3165795 Eki Görüntüle 3165795
Pik tabiiiii bugün full aksiyon sakın kaçırmayın bugünü yarını değerlendirin mutlaka 😀😀

Ben de ilk kez böyle gördüm şoktayım
Sonra da kendi kendime güldüm demek gebelik testini pozitif görsem kalbim dayanmayacak benim😂 sen bu hayıt çayını bilir misin bırakmam mı gerekiyor kuzum
Kendim hiç denemedim kuzumm ama burada okuduğum kadarıyla bırakılması gerekiyor sanırım artık 😍🙏💙

Ateş ölçer dil altı olmak zorunda mı kuzu çünkü bende elektronikler varya alnına ya da bileğine tutup bakıyorsun ondan var o olur mu
Evet zorunda cnm malesef diğerlerinde geçerli sonuçlar alınamıyor.
Yaaa Aminnn inşallah 😍🙏
Umarım bu ay olmuştur da minisimle gelirim yanınıza ya 🥲🥲🥲
Şans yoncalarım güldürsün yüzümü bu ay 🍀🍀🍀😄
Al birini de sana veriyorum anneler topigine doğru uğurlarken 🍀
Topikten içeri adım atarken yakana tak ve orası iyice kalabalıklaşmadan şöyle hepimize güzel manzaralı birer koltuk ayır 😄😄😄
🥲🥲😍🥰💙🙏🙏
Hemen bakıyorum Cam kenarı manzaralı havadar rahat koltuklu bir yer seçeceğim size :KK70:

Canım ateşe ve ovulasyona devam et derim. Ama ateş ölçerin çubuk ateş ölçer olsun. Yani en ucuz olanlardan. Alın ateşi yanıltıcıdır. Dil altı veya vajinal ölçüm en iyi olandır. Bu ay böyle başladın boyle bitsin ama o unumizdeki ay ki inşallah gerek kalmaz hamile olursun, çubuk ateş ölçere gecmelisin.

Bu arada ben de ateş ölçmeye başlıyorum canlar. Ovulasyondan bir türlü emin olamıyorum. Lh testi de bazen yanıltıcı olabiliyor hatta link paylasalim hepimiz ff kullanıyoruz ordan takip yapariz ana sayfaya kitleriz linkleri :KK66: ne dersiniz pozitifbiri pozitifbiri sende bu enerjiyi görüyorum :KK66:
Canım beniimki de çucuk ateş ölçer zaten, koltuk altından ölçülenlerden yani.. Dil altından ölçüyorum bende gep. Sonun da bu sabah 36.7 çıktı yükseldi sonunda. Ama dün akşam yine lh yaptım silikti. Dediğiniz link olayını anlamadım ama yaparız :) İnş. hiçbirimiz gelecek ay buna mecbur kalmayız o ayrı :)

Merhaba canım ben de yeniyim. İnan stres her şeyi etkiliyor ki ben hastalik sahibi bile oldum malesef. İlk cocugumda doktor pcos var hamile kalman çok zor demişti. Hemen hamile kalmıştım düşükle sonuçlandı. Doktor 3 4 ay sonra anca olur demişti. Ben de kafamı rahat tutup nasil olsa olmayacak demiştim ve ilk ay yine hamile kaldım... Her şey kafada bitiyor yani canım benim bosvermenin yolunu bul
Elimden geleni yapıcam canım. çok doğru diyorsun kesinlikle en önemli nokta kafada bitiyor stres yapmamak lazım

X