Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Amin canım inşallah gerek kalmadan gelir bebişler, ilişki günlerin iyiydi diye hatırlıyprum bence gün aşırı devam edin ne olur ne olmaz
Evet doğru dedin bundan sonra da gün aşırı devam edeyim. Bu sabah ateş yükseldi şükür. Değişik bir ateş tablom oldu bu ay 🤣

Eklentiler

• Screenshot_20221124-162848_FF App.jpg
    Screenshot_20221124-162848_FF App.jpg
    85,7 KB · Görüntüleme: 34
ovu yapıyorum ama ıkı tane falan kaldı ben 13 14 gıbı yumurta olur yeter dedım yetmıcek atese gore yaparım son ıkıyı belkı , soyle bısey benım kafamı karıstıran işte senın dedıgın doğru benım adetım bıttı koyudan basladı ovulasyon dun yaptıgımda hıc cızgı cıkmadı desem yerıdır 15.gundu dun .. Relax tabı aynen oyle :KK70:
Ya canım benimde 11. Gün bugün,18 kasımda bitti 20 kasımda başladım ovülasyona ama ilk yaptığın gün daha koyuydu acaba ben bittiği gibi yumurtlama yaşadım mı diye şüpheleniyorum bugünde hafif öksürüğüm var öksürdükçe sağ kasığımda batma yaşıyorum, A9C851BC-0229-4766-ABA6-8D049E982DAE.jpeg ya yumurta oluşacak ondan ağrım var ama hiç böyle bi yumurtlama ağrısı çekmezdim. Ateşimde çıkıyor yumurtlama ateşi sanırım bu A9C851BC-0229-4766-ABA6-8D049E982DAE.jpeg 181554BF-F1AB-4634-A49C-7D4ADB0CB5A6.png

Ya canım benimde 11. Gün bugün,18 kasımda bitti 20 kasımda başladım ovülasyona ama ilk yaptığın gün daha koyuydu acaba ben bittiği gibi yumurtlama yaşadım mı diye şüpheleniyorum bugünde hafif öksürüğüm var öksürdükçe sağ kasığımda batma yaşıyorum, Eki Görüntüle 3166092 ya yumurta oluşacak ondan ağrım var ama hiç böyle bi yumurtlama ağrısı çekmezdim. Ateşimde çıkıyor yumurtlama ateşi sanırım bu Eki Görüntüle 3166092 Eki Görüntüle 3166094
yumurtlaman olmus uc gun ard arda atesın yuksek cıkarsa , muhtemelen gunde bır test yaptgın ıcın pıkı goremedın . 10.gın yumurtan pık olmus 11.gün catlamıs canım benım . ben gece ay cunku yumurta yaklastıgı gunlerde ıkı tane yaptım oglen aksam olmak uzere sabah yaptım. sabah koyu cıktı aksam koyu cıktı ertesı sabah sılık cıktı aksamkı testı yapmasaydım nalamazdım muhtemelen

yumurtlaman olmus uc gun ard arda atesın yuksek cıkarsa , muhtemelen gunde bır test yaptgın ıcın pıkı goremedın . 10.gın yumurtan pık olmus 11.gün catlamıs canım benım . ben gece ay cunku yumurta yaklastıgı gunlerde ıkı tane yaptım oglen aksam olmak uzere sabah yaptım. sabah koyu cıktı aksam koyu cıktı ertesı sabah sılık cıktı aksamkı testı yapmasaydım nalamazdım muhtemelen
Canım bisey sorcam simdi sabah uyanınca ates olcuyoruz ya hic merak edip gün içinde de olcuyormusun arada çok fark çıkıyormu ben şimdi öylesine ölceyim dedim baya fark çıktı da normalmi

Canım bisey sorcam simdi sabah uyanınca ates olcuyoruz ya hic merak edip gün içinde de olcuyormusun arada çok fark çıkıyormu ben şimdi öylesine ölceyim dedim baya fark çıktı da normalmi
Tabıkıde normal çıkar o ankı halıne koşturmaca dışarının sıcaklığı yedıgın ıctıgın

Ama t çizgisi hiç koyu çizgi görmedi ki, hep silikti ben bu işte. Bişi anlamadım bu ay innovita daha netti bu böyle çıkıyor hep. Dün pik mi olmuş yani dün ilişki yapmıştım ama ben hala yumurtlama olmadı diye düşünüyorum kuzum

Bide akıntım yeni yeni çoğaldı bugün var şeffaf akıntım dün biraz az geliyordu anlamadım çok değişik ya ben de senin gibi yumurtlamaya yakın hafif daha belirgin olurdu innovita yaklaştığını anlardım bu gebenin günlüğündeki testten bişi anlamadım

Tabıkıde normal çıkar o ankı halıne koşturmaca dışarının sıcaklığı yedıgın ıctı
Ama t çizgisi hiç koyu çizgi görmedi ki, hep silikti ben bu işte. Bişi anlamadım bu ay innovita daha netti bu böyle çıkıyor hep. Dün pik mi olmuş yani dün ilişki yapmıştım ama ben hala yumurtlama olmadı diye düşünüyorum kuzum
Yumurtlamayı gördügünüz zaman günde 3 tane havuş yerseniz yumurtanın çatlamasına yardımcı olurmuş kızlar birgebenin günlügünde okudum

18-20 dıye okudum bende oo ona kalırsa benım 5 gunum daha var full ılıskı mı napayım acaba bugun bos bırakıp cuma cumartesı pazar dıyorum bugun catlama durumu yok nasılsa

Rabbım nasıp ederse ınsallah kuzum bee
Canım bir boş bir dolu yeterli birde 3 tane havuç ye hemen yumurtayı çatlatıyormuş 😂😂

Bide akıntım yeni yeni çoğaldı bugün var şeffaf akıntım dün biraz az geliyordu anlamadım çok değişik ya ben de senin gibi yumurtlamaya yakın hafif daha belirgin olurdu innovita yaklaştığını anlardım bu gebenin günlüğündeki testten bişi anlamadım
testte bi sıkıntı olabilir belki

Atesın düşmezse gerceklesmıstır demekte ama düşerse yanlış alarm

X