Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyorum hemde cok

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Pazartesi günü adet günüm çok az kaldı ve bende göğüslerde şişlik ve aşırı derece de ağrı var sadece acaba tutmuşmudur bebiş ya

merhaba hanimlar ben 7 aylik evliyim 21 yasindayim ve hic korunmasiz yedi aydir bebek istiyorz siz nasil hamile kaldiniz bir kür vs bi tarif verir misiniz
En ama en onemlisi stres. Benimde 8 ay olmadi 1 yillik evliyim 2 aylk hamileyim suan kesinlikle olmiyor kafasından cık canım bende mantar enfeksiyonu vardi hic umudum yoktu ilac kullanicagm icn adetimi bekliyordum ve o donemler iliski olmustu ama aklmda hic yok yani ilaclardan sonra olur insallah dyordum adet olmaynca suphelendm ve hamileymism :) ilaca biseye gerek kalmadi yani uzun lafn kisası oncelikle kafanı bosalt :)

Hayırlı olsun hamileliğin canım umarım bebeğini Sağlıkla kucağına alırsın İnan ben çok stres yapıyorum ama kafamı boşaltmak mümkün değil ki 20 gün sonra falan eşimin kuzeninin düğünü var Oraya gidecem orda kafami falan boşaltırım da hamile kalırımb insAllah

Ben baska şeylerden stres sıkıntı yapıyorum bundanda olmuyo olabilirmi

bu ay ovulasyon falan yapmadin mi benim daha bir hafta var goguslerim patlicsk gibi simdiden
Hadi insallah bebektir ya tanimadigim insanlardan boyle guzel haberler alınca cok seviniyorum. Ozellikle bu forumdaki insanlarin birbirine umut olmasi kadar guzel bisey yoktur heralde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…