Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyorum hemde cok

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Cok okudum burdan bu sozleri hani kafandan cikardigin ay hamile kaliyorlarmis beklenmedik zamanda .her ay adet olacagima iki gun kala acaba hamile miyim . Tutmus mudur ki ? Esim de ayni sekilde yazik o da adet gunlerimi biliyor artik ne zaman olacagimi

bilirim ben de çok okudum ilkinde çok stres yapmıştım ama 3 ay içinde hamile kalmıştım nasip olmamıştı yavrum çok zoruma gitmisti çok üzülmüştüm eltimin görümcemin çocukları vardı hep ozenirdim Allahım bana da nasip et diye. Çok takardimbu hamilelik olayını ama içine atardım eşime belli etmezdim sonra bir gün aniden kilo vermek isteği doğdu içime hırs yaptım sağlıklı beslenedim bol spor yaptım 12 kilo verdim ben o ara fiziğimle süsümle püsümle uğraşırken bir de baktım ki adetim gecikti tam 2 ay ve inanır mısınız hiç bir yerde çıkmadı ne çuBuk test ne kan testi ne ultrason eşimle kavga ettim bana zorla test aldırdı diye ki nitekim iyi ki de alıp yaptım 2 aylik bir gecikme sonrası çift çizgi hemen belirdi düşük önleyici ignelerle yavrum kavuştum şükür tabi doğum sonrası da çok üzücü olaylar yaşadım ama yazmiyim çok uzun olur

Ne gibi olaylar kısaca

Stres yapmayin bizimde 7 ay olmamıştı şimdi 6 yasinda kizim var

Ne gibi olaylar kısaca
Suni sanci ile yavrum zorlandı ve solunumda sıkıntı çıktı 10 gün küvözde kaldı eve eli boş döndük o günleri unutamıyorum her gün ağlamıştım ama direndim Allah sabrını veriyor bir imtihandı işte. 10 gün sonra aldık

Nasil kafamdan silcegimi bilmiyorum bu hamilelik konusunu. Allah bağışlasın yavrunuzu size zor bir surec ya basit gibi gorunuyor dışardan ama gerçekten zor . Disardakilere gore ne varmis ki daha 1 yillik evlisiniz . Ne acelemiz varmis ki .. bu isin acele ile alakasi yok . Anne baba olmayi hakediyoruz biz de genç anne bana olmak istiyoruz . Ama disardakilere gore oyle degil erken yaparsin ay ne acele ettniz evliligin tadini cikarsaydin olur. Gec yaparsin . Bi sorun mu var da acaba bu zamana kadar olmadi . Cok gec kaldin olur. insanlar aslinda strese sokuyor

Sonucta sag salim yaninizda cok sukur . ALLAH BAGISLASIN .

Hep bu insanlar ve bizim baskıcı toplum yapıyor haklısınız ☺ çocuk evin nesesidir şükredin k ciddi bir durum sorun bi manì yok bebek sahibi olmaniza kendinizi rahatlatin 1 yukarıda kadar bile olmaması normal boşverin adet günlerinizi hatta bırakın eşiniz de bilmesin olsun varsın bir gün meleğiniz nasipse konacaktir kucağınıza insallah

Artik bakmiyprum bile takvime adet uygulamasi icin yavastan baslamak lazim kafamdan ssilip aticam insallah . Hersey olacağına varir sonucta . ammaaannn nasipse olur

Stres yapmamak elde midir bilmiyorum . Ben de esim de asori stres yapıyoruz bu konuyu . Nasil olcak bilmiyorum
Erkeklwr normalde pek takmazlar taksalar da içlerine atarlar ama anladığım kadarıyla ikinizin birden bebek olayına birbirinize açık ve net olacak şekilde odaklanmaniz daha çok strese neden oluyor

Artik bakmiyprum bile takvime adet uygulamasi icin yavastan baslamak lazim kafamdan ssilip aticam insallah . Hersey olacağına varir sonucta . ammaaannn nasipse olur
Bence kaldırın uygulamayı ve akışına nmbirakin iki günde bir ilişki olayı Okay ordan garantiye alabilirsiniz ama takvim vs. işi biraz daha mekaniklestiri yor zannımca ha uygulayanlara da elbet saygım var sonuçta kişisel tercih

Cok teşekkür ederim hatta uyutmuyor diyebilirim su anda gözlerim yanıyor uykusuzluktan

O kadar dua ediyordum ki Allahim nasip bana da anne olmayi gikim cikmiycak butun gebelik acilarini sancilarini kusmalarini sesimi cikarmiycam diye uykum olmuyor genelde zaten uykusuz kalmaya bile raziyim yeter ki olsun

O kadar dua ediyordum ki Allahim nasip bana da anne olmayi gikim cikmiycak butun gebelik acilarini sancilarini kusmalarini sesimi cikarmiycam diye uykum olmuyor genelde zaten uykusuz kalmaya bile raziyim yeter ki olsun
Evet insan istediği şeye kavuşunca inanılmaz şükürdar oluyor eminim ki sizler de çok şükür edeceksiniz insan güçlü oluyor direniyor

Erkeklwr normalde pek takmazlar taksalar da içlerine atarlar ama anladığım kadarıyla ikinizin birden bebek olayına birbirinize açık ve net olacak şekilde odaklanmaniz daha çok strese neden oluyor

Biz evlnmeden once de konusurduk hep makarasina cocuklarimiz olucak insallah hoc korunmiycaz falan fistan ikimizde aynen dediginiz gibi

Biz evlnmeden once de konusurduk hep makarasina cocuklarimiz olucak insallah hoc korunmiycaz falan fistan ikimizde aynen dediginiz gibi
Bazen herşeyi paylaşmanin da olumsuz yönleri olabiliyor malesef

Evet insan istediği şeye kavuşunca inanılmaz şükürdar oluyor eminim ki sizler de çok şükür edeceksiniz insan güçlü oluyor direniyor

Insallah eltim 5.ye hamile ne biliyim Allah günah yazmasin ama cocuk yapmak konusunda kiskanmiyor degilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…