Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyorum hemde cok

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
evet canim 3 ay kullandim yenu bitti bence sakincasi olmaz hamileler bile kullaniuor benim ablam hamilelikte de kullanmisti
bu ayda hamile kalamadim üzülüyorum olumsuz dusunceler sarıyor ya hic olmazsa bide diyorum arkadaşlarımın cocuklari olunca onlari gorururm hep uzulurum diye düşünüyorum

bu ayda hamile kalamadim üzülüyorum olumsuz dusunceler sarıyor ya hic olmazsa bide diyorum arkadaşlarımın cocuklari olunca onlari gorururm hep uzulurum diye düşünüyorum
üzülme canim illaki veriri Allah benim görümcemin 10 yil olmadi suan 5 aylik hamile sen rabbine dua et adet mi oldun ?

görümcem 37 yasinda ümidini kaybetme o meyan kökü icti hamile kaldı ona da bir kadın önermiş uzun zaman çocuğu olmayan kadınlar içiyormuş o kadının 11yil Çocuğu olmamış birinin de 9yil Çocuğu olmamış görümcemin de 10 yıl ocakta meyan kökünün içmeye başladı Martta hamile kaldı

görümcem 37 yasinda ümidini kaybetme o meyan kökü icti hamile kaldı ona da bir kadın önermiş uzun zaman çocuğu olmayan kadınlar içiyormuş o kadının 11yil Çocuğu olmamış birinin de 9yil Çocuğu olmamış görümcemin de 10 yıl ocakta meyan kökünün içmeye başladı Martta hamile kaldı

Kızlar bizde ağurtostosta evleneli 1 yıl olacak hiç korunmadık bende sorun yoktu mart ayında eşim doktora gitti ve varikosel varmış ameliyat oldu sperm sayısı çok az morfolojisi 1 di şimdi değerleri düzelmiş ciddi anlamda.. artık bende umutla bekliyorum bebeğimi 🙄🤷🏼‍♀️

Kızlar bizde ağurtostosta evleneli 1 yıl olacak hiç korunmadık bende sorun yoktu mart ayında eşim doktora gitti ve varikosel varmış ameliyat oldu sperm sayısı çok az morfolojisi 1 di şimdi değerleri düzelmiş ciddi anlamda.. artık bende umutla bekliyorum bebeğimi 🙄🤷🏼‍♀️
Sende sorun olmadığına dair hangi muayenelerden gectin ?

Ultrasonla muayene hormon tahlillerim tabi yaşım 22 olduğu için doktorum hsgden önce eşine baktır dedi biraz denicez olmazsa hsg çektircem işte
Bence cektir hsg ne olur ne olmaz diye . Esin iyilesme surecindeyken zaman kaybi olmasin. Bi bakmissin hsg den sonra hamile kalirsin . Çoğu kadin oyle kalmis . Ben de cektirdim cok sukur temiz cikti . :) esimde varikosel ameliyati oldu . Beklemedeyiz .

:halay:
Agrili bir islem oldugu yazio internette
Belki herkesin agri eşiği farkli olabilir ama burda okuduklarimdan dehsete kapilarak gitmistim cektirmeye 😂ayaklarim titriyordu girerken :) ama cok cok yanilmisim :) neden o kadar abartmislar bilemem :) ayni sey gibi gerdek gecesi korkusu gibi sehir efsanesine döndü rahim filmi :) hic aci falan yok . Bittigini bile anlamadim :) ben ki en ufak bi aci da kiyameti koparan bir insanim :):KK71:

X