Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyorum hemde cok

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bence kaldırın uygulamayı ve akışına nmbirakin iki günde bir ilişki olayı Okay ordan garantiye alabilirsiniz ama takvim vs. işi biraz daha mekaniklestiri yor zannımca ha uygulayanlara da elbet saygım var sonuçta kişisel tercih 😊
Gercekten de oyle ya iki gun falan var adet olmama kaldircam uygulamayi salla gitsin 😃😃😃😃

Hormon bozukluğu veya sperm sayısı daha çok testler var siz bi uzmandan yardım alın yıllar sonra çocuk sahibi olanlar var

Hormon bozukluğu veya sperm sayısı daha çok testler var siz bi uzmandan yardım alın yıllar sonra çocuk sahibi olanlar var

Hormon testi falan yaptirdim . Rahim filmi cektirdim . Kan tahlili yaptrdim .alttan muayene oldum . Cok sukur bisey cikmadi . Sadece esimde varikosel vardi o ameliyat oldu zaten

Yani oyle imrenerek ic gecirerek kotu bi kiskanclik degil . :)) en cok da beni anlayinca birileri cok seviniyorum 💕💕💕
Anlaşılmak önemli hassas bir konu çünkü pozitif enerjiye ihtiyaç duyuyor insan hatta duygular öyle dengesizlesiyor ki bir gün poztifoluyorsunjz bir gün negatif bir gün umut dolu bir gün hayalkirikligi yaşadım hepsini tahmin etmek zor değil 🙄

X