Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyorum hemde cok

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnsAllah olmazsin canım benim eşim gitti bugün doktora sperm sayısı yirmi milyon olması gerekirken onda sadece bir milyon varmış çok üzüldüm
Herseyin hayirlisi insallah. Peki doktorunuz ameliyat falan onerdi mi ? Varikosel yok mu esinizde . Gebe kalamamamizin sebebi sperm düşüklüğü, kalitesi , takviye edici seyler kullanicak misiniz

Herseyin hayirlisi insallah. Peki doktorunuz ameliyat falan onerdi mi ? Varikosel yok mu esinizde . Gebe kalamamamizin sebebi sperm düşüklüğü, kalitesi , takviye edici seyler kullanicak misiniz
Varikosel var mı yok mu yarın ogrenicez Evet bu yüzden hamile kaalmıyormusum tabiki takviye edici gıdalar tüketerek artiricaz insAllah

Varikosel var mı yok mu yarın ogrenicez Evet bu yüzden hamile kaalmıyormusum tabiki takviye edici gıdalar tüketerek artiricaz insAllah
Erkeklerde oldu mu sorun kisa zamanda cozuluyor . Kadınlarda oyle mi ? Yok yumurta çalışmıyor yok kist yok miyom yok rahim perdesi yok tupleer tikali vs.vs. benim esime de doktor ayakta muayene de teshit etmisti varikosel oldugunu ameliyat oldu durumu iyi sukur . Ama neden yok bizde bilmiyorum .

Aynen canım haklısın siz stres yapıyorsunuzdur o çok önemli bebeği unuttugunuz ay hamile kalacaksın

Valla bende perşembe günü adet olacam belki bu ay hamile kalırım diyodum olmadı eşimde sorun çıktı inşallah sen en kisa zamanda hamile kalırsın
Insallah hep beraber cok isterim burdan hepimizin mutlu haberlerini almak ya.. ben de olan sey baskasinda olmayinca uzuluyorum. Benim olsun ama digerlerinin daha iyisi olsun . Cunku cok uzuluyoum gercekten .

Kızlar 11 yıldır bekliyorum psikolojik olarak mı görüyorum yoksa öizgi var mı yardım edin

Eklentiler

• Screenshot_20190712-141043_WhatsApp.jpg
    37,1 KB · Görüntüleme: 54
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…