All-Star Diyet Yarismasi...

Menü az değil mi tatlım...bir de ben 2veya2,5 litre sudan fazlasınin böbrekleri cok yorduğunu duymustum...

Ihtiyaci olan su 1.9 litre.

Oteki Isvec diyeti oldugu icin bi sey demiyorum.
Arkadaşlar bende yılda bir kez tekrarlayan böbrek taşı var. Suyu mecbur bol tutuyorum. 2lt ve aşağısı az geliyor, belli ediyor kendini hemen. 8 kupa (3200) içiyorum, sıkıntı olmuyor çok şükür. Nadiren 7 kupa içtiğim de oluyor tabi.

Çok az bu menü nasıl doydun :KK43:
Bugünkü menüm. Doyacagim :) yani doyuyorum, acikmiyorum. Ben Karatay ile beslenirken eylülden sonra düşük karbonhidrat diyeti ile birleştirdim, bazen ketojenik ile de. Bu yüzden midem alışkın. Şuan oglenki salatami yiyorum ve bitirmekte güçlük çekiyorum.

Ayrıca İsveç diyetini de karataya uyarlıyorum (leptini öğleden sonra çalıştırıyorum.)
Mesela kepeksiz ekmekleri ve meyveleri, salamlari yemiyorum.
Aaa bravo cgdmk ...ne kadar güzel bilinçli olman çünkü kendi metabolizmanı bilmen...böbrek rahatsızlığın varsa bu kadar su içmen normal gercekten...bilmiyordum:KK52:

Arkadaslar bu tulipa tulipa nin kilosu.

65.00 yaziyorum.

Eklentiler

• IMG-20180228-WA0000.jpg
    IMG-20180228-WA0000.jpg
    34,2 KB · Görüntüleme: 36
Günaydın arkadaşlar :KK54:
Tebrikler:nazar:
Teşekkürler kuzum ben zaten 56ydım tatile gittim de 63 oldum geldim :KK70:

Teşekkür ederim canım benim darısı başına o zaman
ay insallah gorurum O kilolari:dua:

Bende hiç gitmek istemiyorum valla benden biraz zor kurtulursunuz :KK8:

Tanışmadığımız arkadaşlarımiz var ben gülçin 25 yaşındayım izmir de yaşıyorum 16 aylık bi kızım var emziriyorum:emir_bebek:. kasımda ki yarışmaya 65.400 le başladım arkadaşların motive si sayesinde 55.600 um su an hedefim 51 bol eksilerimiz olur inşallah :KK33:
memnun oldum cnm.izmir nasıl güzel bir şehirdir:KK68:

Ölçtürdüm normal tiroid normal metabolizma yavaş erken menopoz var yaş 46 :KK43: yediklerim hemen depolanıyor dikkat ediyorum bu kadar biraz bıraksam çok çok hızlı alıyorum geri
cnm belirli bir yaştan sonra kılo vermek gerçekten zorlaşıyor.mecbur daha fazla dıkkat edecegız❤️

Kızlar ben ayeni uyandım ya bugün.... gözüm açılmıyor. Hasta olsum yine boğazlar feci... kiloya gelince 67.1 geçen hafta
Eki Görüntüle 2117073
tebrikler fatmacıgım:nazar:

Ben de acayip cıslar yedim ya
ne yedin:rolleyes:

Niye yazmiyorsun hep biz mi kotu gorunelim. :KK70:
:KK70:

@bilinmeyenkullanici
Kahvaltı:
Bir kupa Türk kahvesi
Öğlen:
Ispanak, marul ve domates salatası (yağsız, tuzsuz)
Akşam:
2 haşlanmış yumurta
Zeytinyağlı ve limonlu yeşil salata
3200 su
700-800 ml bitki çayı
afıyet olsun cnm❤️

Evet herkesinkini hesaplayayim yarin. Kilolar gelsin once.
ne güzel düşünmüşsün

Daha durum degenlendirmemiz var. Kimler ilk bese girmis mesela. :cool:
kımler acaba.ben yokum nasılsa o yüzden cekırdegımı alıp izlemeye geceyim:rolleyes:

Arkadaşlar bende yılda bir kez tekrarlayan böbrek taşı var. Suyu mecbur bol tutuyorum. 2lt ve aşağısı az geliyor, belli ediyor kendini hemen. 8 kupa (3200) içiyorum, sıkıntı olmuyor çok şükür. Nadiren 7 kupa içtiğim de oluyor tabi.

Bugünkü menüm. Doyacagim :) yani doyuyorum, acikmiyorum. Ben Karatay ile beslenirken eylülden sonra düşük karbonhidrat diyeti ile birleştirdim, bazen ketojenik ile de. Bu yüzden midem alışkın. Şuan oglenki salatami yiyorum ve bitirmekte güçlük çekiyorum.
gecmişolsun cnm❤️

Teşekkür ederim :KK16:
Bu yıl özellikle çok taktım kafaya, yaza kadar 55 e inmek hedefim. Metabolizmami bu yıl tanıdım:KK33:
yaza kadar 55 ne güzel söyledin .inşallah olursun❤️

Tebrikler:nazar:
ay insallah gorurum O kilolari:dua:

memnun oldum cnm.izmir nasıl güzel bir şehirdir:KK68:

cnm belirli bir yaştan sonra kılo vermek gerçekten zorlaşıyor.mecbur daha fazla dıkkat edecegız❤️

tebrikler fatmacıgım:nazar:

ne yedin:rolleyes:

:KK70:

afıyet olsun cnm❤️

ne güzel düşünmüşsün

kımler acaba.ben yokum nasılsa o yüzden cekırdegımı alıp izlemeye geceyim:rolleyes:

gecmişolsun cnm❤️

yaza kadar 55 ne güzel söyledin .inşallah olursun❤️
Teşekkür ederim canım. Aslında şişliği falan attım üstümden 64de başlayacak benim mücadele

X