All-Star Diyet Yarismasi...

Kahvalti

Maydonoz , dereotu, yarim elma, yarim greyfurt,hindistan cevizi suyu ile smoothie yaptim
2 haslanmis yumurta
Yarim avokado
6 zeytin
Az peynir
5 cilek, 5 bogurtlen

Aksam planim

1 parca steak
Kis salatasi
8 yk mas fasulyeli zeytinyagli kabak yemegi
Ananas
Toplam 1200 kalori B bilinmeyenkullanici
Spor henuz yapmadim

Bence gayet iyi bir ödül günü
B bilinmeyenkullanici
Öğle
1 bardak süt yeşilçay
Akşam
1 kepçe kuru fasulye 3kaşık yoğurt salata
Su 1.5 olur
@roxen2303 bugün spor yapamadım migren sıkıntısı varda azıcık
Bu menüde yemek yok ki
Çok meyve olması iyi olmamış onun dışında iyi

Günaydın kızlar @Aklınyolu1 yarın dönüyor haber vereyim dedim ban kalkıyor
cok sevindim donmesine

Kızlar Aklınyolu1 bu tarifi önerdi hazır latte almaktansa bunu yapmak daha iyi bencede :) yarın gelcek inşallah
E bu süpermiş.o köpürtme şeyisini nerden bulacam onu bilemedim
Durumun bence çok iyi canım...çarşambayı ben de iple çekiyorum çünkü bu hafta hic olmadigı kadar sıkı tutuyorum.fakat regl dönemim o kadar yakın ki + çıkmaktan da cok korkuyorum
Artı çıkmazsın cnm gayet ıyı gıdıyorsun
afıyet olsunİp atlamayı ben yapamam yanlız.alttaki yaşlı çift kalpten gıder atlamaya kalksam

afıyet olsun cnm.cok güzel

Iyı akşamlar kızlar.haftasonu oldumu evın yolunu zor buluyorum
Dün sabah Karatay kahvaltımı yaptım kıymalı yumurtayla ,akşam hindi sote ve yoğurt yedım.kırmızı lahana salatasında vardı.10000 adım attım ve 2 tl su içtim
Bu gün yumurta salata,zeytın,mantar,peynır,fındık,bir dilim mango
Akşam
Pirinçsiz ve bulgursuz sarma dolma karışık 1 tabak,yoğurt,turşu
Su 2 tl şimdiye kadar,sporda yapmadım bu gün
B bilinmeyenkullanici

@kolera88 Verano_porteno haftasonu iki gunun eglencesini bi gune sigdirmam lazim, zira bugun calisiyorum
Dun cumayi dengeliyim diye az yedim, ama gene sarap sagolsun kaloriler pek de az olmadi. Kizmayin, vurmayin:)
B bilinmeyenkullanici
Sabah: 2 haslanmis yumurta, 50 gr civari fume et, 2 kk beyaz peynir, yarim domates
Aksam: 180 gr firinda somon, haslanmis sebze, 3 kadeh sarap, 1 bira
Toplam: 1500 kalori
Ondan sonra kremsokola niye yok diyosunuz, 4 ickiden sonra menu yazicak hal kalmadi pek
Bugun cok temiz yiyorum ama soz, aksama yoga da yapiyorum. Yeni tayt aldim onu denemem lazim hemen:))

SÜPERSİN

afiyet olsun canım

Cok acim( sabah kahvaltiya vaktim kalmadi, kendi yaptigim musliden yedim biraz ama hic tutmadi... kahveyle karnimi doyurmaya calisiyorum su an

Bence menü çok iyi arkadaşım sabah hazırladığın içecek de çok sağlıklı görünüyor umarım tadı iyidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…