All-Star Diyet Yarismasi...

bugun kendıme yemek setı aldım tabak canak
yarında tayt alcam
4 gomlek 2 ceket 3 pantolon 1 yelek 1 bluz terzıye goturdum daraltmak ıcın gıyıyorum halıyle adam olcu alcak ıgneyle ısaretlıcek ya

gıydım cıktım adam şok
pardon kac kılo verdınız dedı
98 kıloydum 88 kıloyum sımdı dedım

adam pantolonu okadar daraltmak zorunda kaldı kı arka cepler yan yana
ev ıcıne ıdareten gıycem artık dısarda gıyılmez o pantolon bakan bıdaha bakar popom yokmus gıbı cepler yan yana

Oh oh maşallah o pantalonu atmak zorunda kaldığın günkerde gelecekn Allah ın izniyle çok sevindim senin adına

MaşAllah Nis İnşAllah daha da çok vereceksin

Iyi pazarlar kizlar,

Bugun erkenciyim. Gune yine lattemle basliyorum. Kilo vermeniz cok guzel cunku bu bir geyik grubu degil. Grubu amacina ulastirdiginiz icin tesekkurler.

Yeri gelince geyigin alasini da yapariz sorun degil.

Son düzenleme:
Ay inşallah canım ya 5leri ucundan görsem devamını getiririm Allah ın izniyle sağol desteğin çok :)

Ah ahh iste ben de ucundan gorsem birakmiycam Sarellam gibi
Kumastan caliyorsun nisa dikkat et.

Vay vay vay vay her gün 8 kişilik yaş pasta haaa kız insan bana da seslenirdi Hannaz gel bu çok paylaşalım derdi

Seviyorum ben yas pastayi , onda sinir koyamiyorum. En iyisi hic baslamamak.

Latte ve yas pasta paylasilmaz. {Aklinyolu1 }

Iyi pazarlar kizlar,

Bugun erkenciyim. Gune yine lattemle basliyorum. Kilo vermeniz cok guzel cunku bu bir geyik grubu degil. Grubu amacina ulastirdiginiz icin tesekkurler.

Yeri gelince geyigin alasini da yapariz sorun degil.
Günaydın hem eğlenir hemde zayıflarız Allahın izniyle

Ah ahh iste ben de ucundan gorsem birakmiycam Sarellam gibi

Kumastan caliyorsun nisa dikkat et.

Seviyorum ben yas pastayi , onda sinir koyamiyorum. En iyisi hic baslamamak.

Latte ve yas pasta paylasilmaz. {Aklinyolu1 }
Senin az kaldı sık dişini ben ramazana kadar 60 olmayı hedefliyorum. Ramazanda da dikkat edip 5li rakamı görmek istiyorum inşallah

Sabah 7 de kalktım 1 saat yürüyüş arkasından kahvaltı günü mü planladım bugün temizlik yapacağım... birazda havlularla uğraşırım günü kapatırım artık akşam toplu şekilde menü yazacam

Pazar pazar herkes gezmelerde sanırım biri bana yardıma gelsin hiiiiç ev işi yapasım yok ama yapmam lazım oy oy tembelim ben anacım ya

Ben dün yaptım. Kardeşim ameliyatlı ona baktım, bir yandan evi temizledim. Bal dök yala oldu ama belim ağrıyor hala. Şimdi de şirketteyim, işleri bitirmem lazım yarın sağlık için Ankara'ya gideceğim raporlu olacağım. Bu dünyanın koşturmacası bitmez.

Valla sen çalışıyorsun yetişemiyorsun ben evdeyim o da yetişmiyor bazen diyorlar bana sizin rahat yerinde evde oturuyorsun diye... bende diyorum ki gel bi hafta benim sıpalarla sen evde otur diye bitmiyor bitmeyecek evlendirsem bu kezde torun olur allahın izni ile o mahveder ömür biter koşturmaca telaş bitmez.
Bu arada geçmiş olsun hayırdır sağlık falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…