All-Star Diyet Yarismasi...

Çok sağolasın onca işinin arasında uğraşıyorsun bizimle

Onemli olan kilo vermeniz... Yarisma sonunda bu beni cok mutlu eder . Beni mutlu etmeyen seyleri de biliyorsun. Grup disi takilmak, her listeye adini yazdirmak, yoksa insanlik hali kilo da alinir , alindigi gibi verilir de. Deneyerek , analiz ederek , arastirarak ulasiriz mutlaka sonuca. Aradaki saygiyi kaybetmemek onemli.

Onemli olan kilo vermeniz... Yarisma sonunda bu beni cok mutlu eder . Beni mutlu etmeyen seyleri de biliyorsun. Grup disi takilmak, her listeye adini yazdirmak, yoksa insanlik hali kilo da alinir , alindigi gibi verilir de. Deneyerek , analiz ederek , arastirarak ulasiriz mutlaka sonuca. Aradaki saygiyi kaybetmemek onemli.
Doğru diyorsun valla bence bi ahenk yakaladık inşallah devamda ettiririz

He hakikaten aynı saatte eşimin işe gidişine göre ayarlı:KK70::confused:
Gunde tek kahve mi iciyorsun. :KK70:Bana ictiklerini yaz desen kafadan yazamam o kadar cok latte var ki... :KK53:

Hatta aklima gelmisken bi daha yapayim. Hatri kalmasin. :KK53:

Doğru diyorsun valla bence bi ahenk yakaladık inşallah devamda ettiririz
Bu ikinci yarismamiz seninle seni hic bu kadar kararli gormemistim. :KK50:

Gunde tek kahve mi iciyorsun. :KK70:Bana ictiklerini yaz desen kafadan yazamam o kadar cok latte var ki... :KK53:

Hatta aklima gelmisken bi daha yapayim. Hatri kalmasin. :KK53:

Bu ikinci yarismamiz seninle seni hic bu kadar kararli gormemistim. :KK50:
Çevrem beni çok etkiliyor canım moralim bozuksa yemeye sarıyorum o yüzden. Şimdilerde kimseyi takmıyorum üzmüyorum kemdimi yemek de yemiyorum o yüzden. Kahve bana kalsa içerimde doktor az iç dedi yoksa 3 öğün kesmez

Çevrem beni çok etkiliyor canım moralim bozuksa yemeye sarıyorum o yüzden. Şimdilerde kimseyi takmıyorum üzmüyorum kemdimi yemek de yemiyorum o yüzden. Kahve bana kalsa içerimde doktor az iç dedi yoksa 3 öğün kesmez

Kilo alsan hmm kilo almissin, kilo versen cirpi gibi olmussun derler. Diyette oldugunu soylersen agzina borek tikmaya kalkarlar. Baklava yesen , iki taneye cok mu yedin sen derler.

Onlar hic memnun olmaz. :KK70:

Aslanım proje nasıl gidiyor A AklinYolu1 :KK70:

Hala arastirma asamasindayim. :cool:

Kilo alsan hmm kilo almissin, kilo versen cirpi gibi olmussun derler. Diyette oldugunu soylersen agzina borek tikmaya kalkarlar. Baklava yesen , iki taneye cok mu yedin sen derler.

Onlar hic memnun olmaz. :KK70:

Hala arastirma asamasindayim. :cool:
Tam da yaşadığım durum bu hatta daha da beter ölsem daha iyi diyeceğim durumlara bile düşürüyorlar beni. Oruç çok iyi oluyor oruçluyum deyip kurtarıyorum. Şu dönemim bitsin oruca devam

X