All-Star Diyet Yarismasi...

Çok sağolasın onca işinin arasında uğraşıyorsun bizimle

Onemli olan kilo vermeniz... Yarisma sonunda bu beni cok mutlu eder . Beni mutlu etmeyen seyleri de biliyorsun. Grup disi takilmak, her listeye adini yazdirmak, yoksa insanlik hali kilo da alinir , alindigi gibi verilir de. Deneyerek , analiz ederek , arastirarak ulasiriz mutlaka sonuca. Aradaki saygiyi kaybetmemek onemli.

Doğru diyorsun valla bence bi ahenk yakaladık inşallah devamda ettiririz

He hakikaten aynı saatte eşimin işe gidişine göre ayarlı
Gunde tek kahve mi iciyorsun. Bana ictiklerini yaz desen kafadan yazamam o kadar cok latte var ki...

Hatta aklima gelmisken bi daha yapayim. Hatri kalmasin.

Doğru diyorsun valla bence bi ahenk yakaladık inşallah devamda ettiririz
Bu ikinci yarismamiz seninle seni hic bu kadar kararli gormemistim.

Gunde tek kahve mi iciyorsun. Bana ictiklerini yaz desen kafadan yazamam o kadar cok latte var ki...

Hatta aklima gelmisken bi daha yapayim. Hatri kalmasin.

Bu ikinci yarismamiz seninle seni hic bu kadar kararli gormemistim.
Çevrem beni çok etkiliyor canım moralim bozuksa yemeye sarıyorum o yüzden. Şimdilerde kimseyi takmıyorum üzmüyorum kemdimi yemek de yemiyorum o yüzden. Kahve bana kalsa içerimde doktor az iç dedi yoksa 3 öğün kesmez

Kilo alsan hmm kilo almissin, kilo versen cirpi gibi olmussun derler. Diyette oldugunu soylersen agzina borek tikmaya kalkarlar. Baklava yesen , iki taneye cok mu yedin sen derler.

Onlar hic memnun olmaz.

Aslanım proje nasıl gidiyor A AklinYolu1

Hala arastirma asamasindayim.

Kilo alsan hmm kilo almissin, kilo versen cirpi gibi olmussun derler. Diyette oldugunu soylersen agzina borek tikmaya kalkarlar. Baklava yesen , iki taneye cok mu yedin sen derler.

Onlar hic memnun olmaz.

Hala arastirma asamasindayim.
Tam da yaşadığım durum bu hatta daha da beter ölsem daha iyi diyeceğim durumlara bile düşürüyorlar beni. Oruç çok iyi oluyor oruçluyum deyip kurtarıyorum. Şu dönemim bitsin oruca devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…