Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tebrikler canim 👏
Geçmiş olsun canım. Salgın var yine başladı hastalıklar .
Sagol canım aynenn oyle
Pes etme devamı hizli gelecek 🌼
Ayy ınsalhhh
Çok geçmiş olsun 🤲🏼🤲🏼
Sağol canım benim
Kilo bildirimimi yapayım :KK6:
LenaG LenaG Y yosunlupapatya @bluegreeneyes

Geçen hafta 74.8
Bu hafta 72.8
Fark - 2 kilo 🥳🥳🥳 🧿🧿🧿

Sevgili 73 ler aslıında sende bir miktar soluklanırım diyordum ama kusura bakma :KK55:
Bu ay ki 73 hedefimi de
görememiş oldum :confused:
Eki Görüntüle 3481562
Helalllll canım tebrikler 👏👏👏👏

Salı günü
70.8
Bugün 67.6
-3.2
🧿😁 Şükür Ler olsun
LenaG LenaG
1726906375033.png

Günaydın canım kızlar
Geçen cumartesi 85.4
Bugün 85.1
Fark - 300 gr.
Üzgünüm kaptanım ama en azından artı değil gece 3 te yattım dün akşam yemeğinden sonra eşimle çok korktuk ben yine kızımın üstüne kapanıp hıçkırıklara boğuldum sabah ta 8 e geliyordu yatakta bir posta daha ağladım uzatmıyım dün akşam mutfağı toplarken kızım sandalyede yatıyordu dün gündüzden biraz yürürken sendeledi sallandı kafamız takılı kaldığı için akşam böyle bir hadise yaşandı eşimde mutfakta boncuğun iki kez kafasını eliyle yavaşca kaldırmış kafası düşmüş benim arkam dönük bulaşıkları topluyom bir bağırdı ki aman yarabbim nolduuuu diye elindekileri fırlatıp kızımın üstüne kapanıp hıçkırıklara boğuldum tirtirde titriyorum eşimde kötü oldu onunda eli ayağı titredi meğer hanım nasıl iki dakikada daldıysa derin uykuya dalmış tabi ben üstüne kapanmadan gözlerini açmıştı napıyo başımda annemle babam diye 1.5 yıldır yüreğim ağzımda yaşıyorum birde sabah kabız olmuş kasılma hareketi falan hemen şırıngayla kabızlık şurubunu içirdim ama o arada yapabilmiş meğer boyutu çok büyükmüş ondan çıkamamış diyorum ya her an yüreğim ağzımda yaşıyorum biraz iştahsızda az önce yoğun bakım mamasını açtım yemek istemedi burnuna falan sürerek canını istettim yedirdim bende rahatladım sizle paylaşmak istedim çok uzun oldu affedin. 🙏
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55

Eklentiler

• 1000019793.jpg
    1000019793.jpg
    123 KB · Görüntüleme: 3
Son düzenleme:
Tansiyona baktır canım, geçmiş olsun 🤲🏼🤲🏼
Çok saol canım benim🧡
Kilo bildirimimi yapayım :KK6:
LenaG LenaG Y yosunlupapatya @bluegreeneyes

Geçen hafta 74.8
Bu hafta 72.8
Fark - 2 kilo 🥳🥳🥳 🧿🧿🧿

Sevgili 73 ler aslıında sende bir miktar soluklanırım diyordum ama kusura bakma :KK55:
Bu ay ki 73 hedefimi de
görememiş oldum :confused:
Eki Görüntüle 3481562
Vaayy Sitare kaptanimm harikasinn ama bu yüzdelik olayını ben hesaplayamiyirum yaa sen şimdi geçtin mi yüzdelik tede beni🤣

Günaydın canım kızlar
Geçen cumartesi 85.4
Bugün 85.1
Fark - 300 gr.
Üzgünüm kaptanım ama en azından artı değil gece 3 te yattım dün akşam yemeğinden sonra eşimle çok korktuk ben yine kızımın üstüne kapanıp hıçkırıklara boğuldum sabah ta 8 e geliyordu yatakta bir posta daha ağladım uzatmıyım dün akşam mutfağı toplarken kızım sandalyede yatıyordu dün gündüzden biraz yürürken sendeledi sallandı kafamız takılı kaldığı için akşam böyle bir hadise yaşandı eşimde mutfakta boncuğun iki kez kafasını eliyle yavaşca kaldırmış kafası düşmüş benim arkam dönük bulaşıkları topluyom bir bağırdı ki aman yarabbim nolduuuu diye elindekileri fırlatıp kızımın üstüne kapanıp hıçkırıklara boğuldum tirtirde titriyorum eşimde kötü oldu onunda eli ayağı titredi meğer hanım nasıl iki dakikada daldıysa derin uykuya dalmış tabi ben üstüne kapanmadan gözlerini açmıştı napıyo başımda annemle babam diye 1.5 yıldır yüreğim ağzımda yaşıyorum birde sabah kabız olmuş kasılma hareketi falan hemen şırıngayla kabızlık şurubunu içerdim ama o arada yapabilmiş meğer boyutu çok büyükmüş ondan çıkamamış diyorum ya her an yüreğim ağzımda yaşıyorum biraz iştahsızda az önce yoğun bakım mamasını açtım yemek istemedi burnuna falan sürerek canını istettim yedirdim bende rahatladım sizle paylaşmak istedim çok uzun oldu affedin. 🙏
Ay allahtan bir şey olmamış canım allah korusun 🙏
Eksi eksidir canım çok tebrik ederim 🥳💙

Günaydın canım kızlar
Geçen cumartesi 85.4
Bugün 85.1
Fark - 300 gr.
Üzgünüm kaptanım ama en azından artı değil gece 3 te yattım dün akşam yemeğinden sonra eşimle çok korktuk ben yine kızımın üstüne kapanıp hıçkırıklara boğuldum sabah ta 8 e geliyordu yatakta bir posta daha ağladım uzatmıyım dün akşam mutfağı toplarken kızım sandalyede yatıyordu dün gündüzden biraz yürürken sendeledi sallandı kafamız takılı kaldığı için akşam böyle bir hadise yaşandı eşimde mutfakta boncuğun iki kez kafasını eliyle yavaşca kaldırmış kafası düşmüş benim arkam dönük bulaşıkları topluyom bir bağırdı ki aman yarabbim nolduuuu diye elindekileri fırlatıp kızımın üstüne kapanıp hıçkırıklara boğuldum tirtirde titriyorum eşimde kötü oldu onunda eli ayağı titredi meğer hanım nasıl iki dakikada daldıysa derin uykuya dalmış tabi ben üstüne kapanmadan gözlerini açmıştı napıyo başımda annemle babam diye 1.5 yıldır yüreğim ağzımda yaşıyorum birde sabah kabız olmuş kasılma hareketi falan hemen şırıngayla kabızlık şurubunu içirdim ama o arada yapabilmiş meğer boyutu çok büyükmüş ondan çıkamamış diyorum ya her an yüreğim ağzımda yaşıyorum biraz iştahsızda az önce yoğun bakım mamasını açtım yemek istemedi burnuna falan sürerek canını istettim yedirdim bende rahatladım sizle paylaşmak istedim çok uzun oldu affedin. 🙏
Gecmis olsun kizinin nesi var neden bu kadar panikliyorsuno_O

Günaydın canım kızlar
Geçen cumartesi 85.4
Bugün 85.1
Fark - 300 gr.
Pek anlayamadım da, geçmiş olsun canım 🤲🏼🤲🏼

X