Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım yapacak bişi yok bazen uyak zorunda kalıyoruz inşallah tartıya yansımamıştır :dua::KK200:

Canım çok geçmiş olsun :KK200::dua:

Çok güzel afiyet olsun :KK200:

Afiyet olsun :KK200:

Afiyet olsun canım :KK200:
Allah bağışlasın pıtırcıklarını :nazar:

Afiyet olsun güzel olmuş canım :KK200:

Afiyet olsun canım :KK200: iyi yapmışsın yoksa kaptanın keser vallaa :-)

Canım afiyet olsun dışardayken bazen en masumu bu geliyor :KK200:

Canım ne biliyor musun kadın olmak hali bu herşeye,herkese yetişirken kendini unutmak hali. Bazen hayatın için de dönüp kendine bakmayı unutuyor insan aklına geldiğinde de durduğun yer sana yabancı geliyor. Senin kendine değer vermen bazı şeyleri kendin için yapman lazım sadece kendin için kendine ait bir zaman çalman lazım hayattan sevdiğin birşeylerle meşgul olmak falan o zaman ufku açılıyor insanın :KK200:

Afiyet olsun canım şöyle yapalım mı belli ki sen bu tarhanaya,firiğe aşırı düşkünsün sadece 1 haftalığına hiç yokmuş gibi davransan hiç yemesen bir lokma bile almasan mesela bir deneyelim bakalım
Teşekkür ederim kaptanım 🥰
Eksim güzel ama yansidimi bilmiyorum

Benim mavi güzellerim💙
yarın bildirimlerimizi vaktinde yapalım inş hepimiz istediğimiz kadar eksi ile uyanırız 🥳🙏💙
Beni etiketlemeyi unutmayın çok merak ederim :rolleyes:
@Nergis 35
@Beyaz leylak
Tutku44 Tutku44
@MAKE UP_
@Cicekbocekkaktus
@Cakinin Gelini
Efenin_Annesi Efenin_Annesi
@Beklenen2
@Tesnim1903
D Deltavealfa
@tomrs
canım dün senin menu yorumunu okudum dun sabah 1 haslanmis yumurta, marul badem ogle 1 yesil elma aksam 1 kase yogurtlu ispanak
su 1.5 lt gunnboyu disardaydık malesef su az oldu zaten regl oldugum icin baya sisim
bu hafta elimden gelen boyle oldu ya

Gecen cumartesi 82
Bugun 81.8
Fark -0,2
%0,242

1000037775.jpg
LenaG LenaG

canım dün senin menu yorumunu okudum dun sabah 1 haslanmis yumurta, marul badem ogle 1 yesil elma aksam 1 kase yogurtlu ispanak
su 1.5 lt gunnboyu disardaydık malesef su az oldu zaten regl oldugum icin baya sisim

Gecen cumartesi 82
Bugun 81.8
Fark -0,2
%0,242

Eki Görüntüle 3481551
LenaG LenaG
Tebrik ederim canım benim bence sen çocuğuna odaklan şuanda canım sonra yine devam edersin🥺

Kanda eksikligi yoksa ,kemik erimesi yoksa kalsiyum takviyesi cok verilmiyor. Doktora gidip tahlil yaptirmak ona gore takviye kullanmsk daha iyi olur. Magnezyum eksik cikmasa bile takviye olarak kullaniliyor. ( kan tahlilinde tam gotunup , dokularda eksik olabiliyormus )

Maden suyu ic , kalsiyum icin de kemik haslayip yagini at suyunu ic , mis gibi kolajenimiz de oradan gelir. Bizim doktorsuz yapabileceğiniz basit seyler bu ikisi ve yesillik cig kuruyemis gibi şeylerle menülerimizin besin degerini yükseltmek
Değerlerim iyiydi aslımda sadece d vitim ve demir depom da düşükkük vardı.
Şimdi o zaman inş her gün bir maden suyu ve kemik suyu sağol canım benim 🥰

Gecen cumartesi 82
Bugun 81.8
Fark -0,2
%0,242

Eki Görüntüle 3481551
LenaG LenaG
Son iki üç günde zihnin mesguldü canım yine de her eksi candır bizim için tebrik ederim canım 🥳💙🥰

Değerlerim iyiydi aslımda sadece d vitim ve demir depom da düşükkük vardı.
Şimdi o zaman inş her gün bir maden suyu ve kemik suyu sağol canım benim 🥰

Son iki üç günde zihnin mesguldü canım yine de her eksi candır bizim için tebrik ederim canım 🥳💙🥰
yoldayız brüksele gidiyoruz canım sabah cok erken tartıldım

Tebrik ederim canım benim bence sen çocuğuna odaklan şuanda canım sonra yine devam edersin🥺
sagol canım zaten simdi o dedigim prof doktora gidiyoruz yoldayiz kızım iyi degil
gülmek istemiyor
konusmak istemiyoru
yas itibariyle tam ayna yası
kendini kotu hissediyor
bide grip oldu

Kaptanlarım ekibim dün 65i gördüm onun rahatlığı ile dışarda da olunca yememem gereken şeyler yedim üzgünüm :KK43:

Geçen cumartesi 66.80
Bu hafta 66.20
-0.600

Oysa 1 gün sabretsem buraya 65 küsür yazacaktım 🥲🥲

Bu bana ders oldu🥶

Sitare55 Sitare55
LenaG LenaG

Eklentiler

• CC2272D9-C022-4E41-973A-ADDE2695D75E.jpeg
    CC2272D9-C022-4E41-973A-ADDE2695D75E.jpeg
    53,3 KB · Görüntüleme: 2
Kaptanlarım ekibim dün 65i gördüm onun rahatlığı ile dışarda da olunca yememem gereken şeyler yedim üzgünüm :KK43:

Geçen cumartesi 66.80
Bu hafta 66.20
-0.600

Oysa 1 gün sabretsem buraya 65 küsür yazacaktım 🥲🥲

Bu bana ders oldu🥶

Sitare55 Sitare55
LenaG LenaG
Böyle olunca gerçekten üzülüyorum 🙄
Neden süreci uzatalım ki sağlıkla verip korumada bu tarz şeyler yapabilirz.
Yine de güzel eksi tebrik ederim canım 💙

Böyle olunca gerçekten üzülüyorum 🙄
Neden süreci uzatalım ki sağlıkla verip korumada bu tarz şeyler yapabilirz.
Yine de güzel eksi tebrik ederim canım 💙
Evet ben de üzüldüm bir de inancım yoktu zayıflamaya zayıflayabildiğimi gördüm 😅
Bu arada spor çok etkili 38 beden pantolona girmeye başladım 😎 yavaşım ama geliyorum🫣😂

X