All-Star Diyet Yarismasi...

Bence de gitmelisin. Sana yeni kiyafet alma diyorum. Bu hizla gidersen aldiklarin da ise yaramayacak.
Aldıklarım tam vaktinde yetişecek
Zayiflamam diye tüm kıyafetlerimi vermiştim :) en azından 2/3 tane yeni elbisem olur ve 44 beden getirtmistim şimdi olur genislediginde onları da daraltirim :)

Aldıklarım tam vaktinde yetişecek
Zayiflamam diye tüm kıyafetlerimi vermiştim :) en azından 2/3 tane yeni elbisem olur ve 44 beden getirtmistim şimdi olur genislediginde onları da daraltirim :)
Iyi bari kendine bir odul gibi olsun o da. Bizde yemek odulu yok zaten.

burda sesli not özelligi olsa kizlarda tanık olurdu sevincime :)

Ben hemen ceviri yapayim.

Ayy kizlar cok fenayim cok pis kilo vermisim, hicbir kiyafetim olmuyor, terziye mi gitsem napsam.

N nscckts A AklinYolu1 mesajlarınızı okurken mutluluktan gülümsedim yaw... devamı gelir inşallah canım hedefine kadar... yarışma konusuna gelince 9 mayısta bu yarışma bitebilir sonrasında isteyen korumaya isteyen vermeye devam eder maksat devam ve kontrolü sağlamak. ramazan da kilo da alınabilir dikkat etmek amaçlı kontrol ve motivasyon grubu olarak devam edebiliriz ben çoğunluğa uyarım

Lucy bence herkes hedeflediği kiloya varana kadar yürüsün bu yarışma , hedeflediği kiloya ulaşan arkadaşlar diğer arkadaşları motive etsin
A AklinYolu1

Seninki de cok genis bir yelpaze oldu.

Aslinda bu mantikli Nis de ayni seyi soyledi. Bu yarisma 9 Mayista biter . Sonra isteyen devam eder. 2. yarisma 1 . nin devami gibi gorunuyor. Devami olsa neden bitirelim degil mi? Devami degil yani. % 5 kilo verme zorunlulugu da yok ayrica. Bunu da buradan belirteyim.

Sonra bir bayram arasi verilir ve sonraki adimlari kararlastiririz.

Ramazan beni kasmaz Lucy , nasıl olsa oruçluyken bile iftarda ve sahurda yediklerimle kilo alabiliyorum

Yarışmanın amacı da kilo vermeyi destekleyip motivasyonu sağlamak yoksa kupaydı birinciydi ikinciydi hrpsi teşvik amaçlı. Yine birbirimize destek olur gaz veririz. N nscckts nisacım brn agır adımlarla gidiyorum biliyorsun yani uzunca bi süre yalnız kalmazsın merak etme hedefe ulaşanlar korumaya bizde kilo vermeye devam ederiz Allahın izniyle

Beni unuttun Muttapa7555 aşkolsun

Tabi ki de, nasil kilo verebiliriz, nasil daha iyisi yapabiliriz diye dusunuyorum hep.

Grupta bi tek nisanin gozu kupa goruyor, bir de hannaz.

Olsun senin de gün içinde yediklerin bizimkiyle eş değer tutulurdu , farketmez benim için ama sanki sen daga az yiyorsun ben bunu farkettim Lucy .

Az yiycem tabi kilo vermek istiyorum bennn.

Ramazan beni kasmaz Lucy , nasıl olsa oruçluyken bile iftarda ve sahurda yediklerimle kilo alabiliyorum
Bende ramazanda kilo alanlardanım ama geçen bi kaçgün tuttuğum oruç da bi çözüm buldum gibi. Eşimin hadi hadi ye lafına kanmazsam sahurda sadece su ki öyle daha rahat geçiyor günüm. İftarda da ekmeksiz hafif çorba ağırlıklı atlatırsan kilo veriyorsun. Ramazan sonunda abiye elbise alacağım o yüzden ne kadar versem kâr benim için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…