Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Haklısın kaptanım kadın olmak gerçekten çok zor hele de bu yaz hatta bu yıl hem mental hem de fiziksel olarak yoğun ve yorucu geçti, ne yaptın dersen hiç ? Kendime zaman ayırmam ve sevdiğim şeyleri tekrar bulmam lazım, ben yıllarca tek yaşadım nerdeyse eski zamanlarımda ne yaptığımı bile hatırlamıyorum sanki, şimdi yüzmeye falan yazılmayi düşünüyorum ❤️

Çok geçmiş olsun canım ❤️ evde bir can neticede sevmemek mümkün mü ? Ama diğer arkadaş gibi ben de Allah korusun hasta bir çocuğun var sandım, sma falan mı acaba dedim 🙈 inşallah bu süreçlerini çok güzel ve acısız geçiririsnz, korkuyla yaşamak çok zordur,bunaldikca yaz tabi ki rahatlarsın
Sağol canım çok teşekkür ederim şimdi kızımda kalkınca burada da paylaşınca biraz rahatladım birkaç saat önce biraz yedirdim de tekrar inşallah acıkıp birde yemek yerse değmeyin keyfime 🤗

Geçen cumartesi 91.40
Bugün 90.45
Fark -0.95 :KK49: :KK49: :KK49:
Kaptanımmm tebriklerrr 80’lere çok az kalmışşşşş 🥰❤️❤️
Kız sormaa artık derinin altindaki kaburgalarimi gördüm aynada korktum yanii nuroviç nasıl 45 istiyor anlamadım 50 iyi bana ya da 51 filan😅
Kız ben de 49-50 arası istiyorum. 45 ile de güzel olur sankim. Göbüşsüz basensiz vücut güzel geliyor bana
Selam kizlar 😍 annemler bendeydi az önce onları yolcu ettim, sabah kahvaltı öncesi tartıldım ama şimdi atabiliyorum, bu hafta daha motive olurum evde bizimkiler varken zor oluyordu
Geçen hafta: 71.1
Bugün:70.4
Fark: -700 Gr
Yüzde: 0.98 LenaG LenaG Y yosunlupapatya Sitare55 Sitare55 Eki Görüntüle 3481608
Bence gayet iyi vermişsin tebrik ederimmm 🥰❤️❤️
Ay bu sabah kahvaltı ederken çok zorlandım haşlanmış yumurta yemek beni gerçekten çok zorluyor kokusuna dayanamıyorum ama tok tutuyor mecbur yiyorum arada ben genelde ikinci alternatif olan yoğurtlu yulaflı olan kahvaltımı tercih ediyorum ama diyetisyenim kocaman bir olmaaazzz dedi artık omlet olarak falan yerim napim Hoppa
Kaptanım ben de haşlanmış yumurta yemiyorum sofrada olduğu zaman bile en köşeye iterim. Kokusu direkt mide bulantısı oluşturuyor. İyi pişmiş omlet falan çok severim. Öyle güzel oluyor. Menemen falan da güzel oluyor

Kaptanımmm tebriklerrr 80’lere çok az kalmışşşşş 🥰❤️❤️

Kız ben de 49-50 arası istiyorum. 45 ile de güzel olur sankim. Göbüşsüz basensiz vücut güzel geliyor bana

Bence gayet iyi vermişsin tebrik ederimmm 🥰❤️❤️

Kaptanım ben de haşlanmış yumurta yemiyorum sofrada olduğu zaman bile en köşeye iterim. Kokusu direkt mide bulantısı oluşturuyor. İyi pişmiş omlet falan çok severim. Öyle güzel oluyor. Menemen falan da güzel oluyor
Çok teşekkür ederim canım ☺️ ❤️

1,5 yıl içerisinde hem ameliyat oldu hemde karaciğer yetmezliği için 20 gün serum tedavisi gördü tabi bu süreçten sonra aylarca toplam günde 2cc.mama ve 1yudum su içirebilmek için elimde şırıngayla gezdim aylarca kapı dışarı çıkmadım ve bir dünya ilaç ve takviye hepsini şırıngayla verdim saati saatine hamdolsun düzeldi aylar önce kendi yemeye içmeye başladı şimdi sadece 1. yıldır hergün 1 takviyesi var karaciğer için onu veriyorum diğer şurupları doktoru bıraktırdı 8 ay kullandıktan sonra şimdide ufacık bişeyde böyle yüreğim ağzıma geliyor sizinle paylaşıyorum sıkıyorsamda affola ama şimdi iyiyim kızımın az önce takviyesini yedirdim kalktı su içti 🥰
Bende seni tebrik ediyorum canım Allah razı olsun. 😘
Sizede geçmiş olsun doktora danışıp kabızlık şurubu verebilirsin çok zorda kalınca ama lütfen süt ürünlerinin hiç birini yemesinler 🥺
Sıkmak ne demek canım, burda çok güzel kardeşlik, dostluk kurduk. İnsan kardeşinden sıkılır mı🥰
Şimdilik bizimki de iyi çok şükür, sadece kendi mamaları var, onlardan yiyorlar, birde oğlumun is tadı olan somonun kokusunu aldıkça ayaklarımın dibinden ayrılmıyor 😂😂 beni düşürecek birgün 😂😂

Son düzenleme:
Sıkmak ne demek canım, burda çok güzel kardeşlik, dostluk kurduk. İnsan kardeşinden sıkılır mı🥰
Şimdilik bizimki de iyi çok şükür, sadece kendi mamaları var, onlardan yiyorlar, birde oğlumun is tadı olan somonun kokusunu aldıkça ayaklarımın dibinden ayrılmıyor 😂😂 beni düşürecek birgün 😂😂
Baksen sıpaya helee
Sımsıkı sarılıp kocaman öpüyorum ikisininde o patiklerinden :KK74:

X