Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım yapacak bişi yok bazen uyak zorunda kalıyoruz inşallah tartıya yansımamıştır :dua::KK200:

Canım çok geçmiş olsun :KK200::dua:

Çok güzel afiyet olsun :KK200:

Afiyet olsun :KK200:

Afiyet olsun canım :KK200:
Allah bağışlasın pıtırcıklarını :nazar:

Afiyet olsun güzel olmuş canım :KK200:

Afiyet olsun canım :KK200: iyi yapmışsın yoksa kaptanın keser vallaa :-)

Canım afiyet olsun dışardayken bazen en masumu bu geliyor :KK200:

Canım ne biliyor musun kadın olmak hali bu herşeye,herkese yetişirken kendini unutmak hali. Bazen hayatın için de dönüp kendine bakmayı unutuyor insan aklına geldiğinde de durduğun yer sana yabancı geliyor. Senin kendine değer vermen bazı şeyleri kendin için yapman lazım sadece kendin için kendine ait bir zaman çalman lazım hayattan sevdiğin birşeylerle meşgul olmak falan o zaman ufku açılıyor insanın :KK200:

Afiyet olsun canım şöyle yapalım mı belli ki sen bu tarhanaya,firiğe aşırı düşkünsün sadece 1 haftalığına hiç yokmuş gibi davransan hiç yemesen bir lokma bile almasan mesela bir deneyelim bakalım
Haklısın kaptanım kadın olmak gerçekten çok zor hele de bu yaz hatta bu yıl hem mental hem de fiziksel olarak yoğun ve yorucu geçti, ne yaptın dersen hiç ? Kendime zaman ayırmam ve sevdiğim şeyleri tekrar bulmam lazım, ben yıllarca tek yaşadım nerdeyse eski zamanlarımda ne yaptığımı bile hatırlamıyorum sanki, şimdi yüzmeye falan yazılmayi düşünüyorum ❤️
Sağol canım 🙏 kızımı kafasını uyurken babası iki kez yavaşca kaldırmış ikisinde de düşmüş o an bağırdı olan oldu ben yine feryat figan Allah'ım esirgesin kızımı öldü sanmış meğer hanım depderin uykudaymış 🥺

O benim evladım iki kızım var biri evli biride yanımda boncuğum
Çok geçmiş olsun canım ❤️ evde bir can neticede sevmemek mümkün mü ? Ama diğer arkadaş gibi ben de Allah korusun hasta bir çocuğun var sandım, sma falan mı acaba dedim 🙈 inşallah bu süreçlerini çok güzel ve acısız geçiririsnz, korkuyla yaşamak çok zordur,bunaldikca yaz tabi ki rahatlarsın

Ay bu sabah kahvaltı ederken çok zorlandım haşlanmış yumurta yemek beni gerçekten çok zorluyor kokusuna dayanamıyorum ama tok tutuyor mecbur yiyorum arada ben genelde ikinci alternatif olan yoğurtlu yulaflı olan kahvaltımı tercih ediyorum ama diyetisyenim kocaman bir olmaaazzz dedi artık omlet olarak falan yerim napim Hoppa

Geçen hafta cumartesi 64,3 Sitare55 Sitare55 LenaG LenaG
Bugün 65,2 kaptanicem den ve takım arkadaşlarından çok özür dilerim 1000040860.jpg

Harika eksi canım 6lara bir eşik kalmış :KK6:
Çok teşekkür ederim canım evet çok az kaldı inşallah haftaya görürüm ❤️ 😍 bu hafta belki diyetisyene de başlarım bilmiyorum çok faydası oluyordu bana
Ay bu sabah kahvaltı ederken çok zorlandım haşlanmış yumurta yemek beni gerçekten çok zorluyor kokusuna dayanamıyorum ama tok tutuyor mecbur yiyorum arada ben genelde ikinci alternatif olan yoğurtlu yulaflı olan kahvaltımı tercih ediyorum ama diyetisyenim kocaman bir olmaaazzz dedi artık omlet olarak falan yerim napim Hoppa
Ya şu yumurtayi tek seven benim heralde 🙈

Çok teşekkür ederim canım evet çok az kaldı inşallah haftaya görürüm ❤️ 😍 bu hafta belki diyetisyene de başlarım bilmiyorum çok faydası oluyordu bana

Ya şu yumurtayi tek seven benim heralde 🙈
Bende cok severim hatta normalde bir tane yemem lazım ama ben hep iki yiyorum 🤣

Kız sormaa artık derinin altindaki kaburgalarimi gördüm aynada korktum yanii nuroviç nasıl 45 istiyor anlamadım 50 iyi bana ya da 51 filan😅
Ben de kendimi anlamadım zaten :KK70:
Rakamsal takıntı benimki.
Boyum 158 ya ille arada 10 fark olacak diye sabit fikirliyim. 48 kilo olduğumda tamamdır benim diyet yolculuğum. Koruma kısmını yonetemezsem diye 45 e inip o aradaki 3 kg yu verir alırım diye düşündüm.

Ama benim acilen karın egzersizleri yapmam sart. 30 kg da olsam armutumsu göbek asla gitmez. 2 doğum da sezeryan benim. Öyle işte aybalam

Tabi korkulur canım insan kalp krizi geçiriyorum sanır allah korusun 🙏
Aynen canım
ay geçtii beni bu resmennn kıskandımmmmmmm
Hadi gaza gel de beni geç canim
Canım ellerinize sağlık bitince ferah ferah çok güzel olacak :KK200:

Çok tebrik ederim canım harika bir eksi :KK200:

Günaydııınn kaptanım bu ara ben de biyolojik saati oturtmaya çalışıyorum :KK200:

Canım tebrik ederim eksi gelmiş her türlü eksiye seviniriz :KK200:

Günaydın :KK200:

Günaydın canım :KK200:

Çok tebrik ederim canım harika bir eksi :KK200:

Ablam geçmiş olsun :dua::KK200:

Günaydın canım :KK200:inşallah :dua:

Günaydın canım eksi 0.300 gelmiş surat asmak yok seviniyoruz her türlü eksi bidendirrr :KK60:

Ay aman da mezun mu olurmuş da kıyamazlar onaaa :anne:

Herkes yazmış canım ama maden suyu ciddi fark ettiriyor :KK200:

Günoooo Lotus cum çok tebrik ederim canım süpersin çok güzel eksiiii :KK200:

Vuhuuu hoşgeldin 6 lar ligiiii :rapci: tebrik ederim canım :KK200:

Tebrik ederim ne güzel eksi gelmiş şimdi yavaştan gidiyor ama birden açılacakkkkk :rapci:

Oy maşallah su gitsin geri gelmesin çok tebrik ederim :KK200:

:KK60:

Oy oy maşallah çok süper bir eksiiii tebrik ederim canım :nazar::KK200:

Tebrik ederim canım ne güzel eksi vermiş niye hazırlığa girmek istiyorsun kııaaazzz :KK200:

Tebrik ederim canım regl olmana rağmen eksi gelmesi süper bişi :KK200:

Canım yeni dişleri olana kadar biraz nazı geçecek annesi :anne: :KK200:

Günaydın canım Regl olduysan yapacak bişi yok :KK200:
Dahası da gelsin inşallah canim
Geçmiş olsun canım. İyice dinlenip atlatırsın inşallah

Kaptanımmmmmm incecik kaldınnn. Çok tebrikkk ederimmm. Mezun olup gidiyorsunn. Ayyy çok sevindim senin adına 🥰🥰🥰❤️❤️❤️

Ayyy maşallah tebrikkk ederimmm 🥰❤️ çok iyi eksi

Çok iyi tebrik ederimm. Hoşgeldin 60’lar ligine 🥰❤️❤️

🧿🧿🧿 nazarlar değmesin. Koskocaman 3.2 kg❤️❤️

Ayyy tebrikkk ederimmm 🧿🧿🧿 çok iyi vermişsinn ❤️❤️❤️

Tebrik ederimmm canım 🥰❤️❤️

Regl’e rağmen vermişsin. Gider zaten birkaç güne

Şişlik gidince ohh gelsin eksiler 🥰❤️❤️

Ayy 2 kilo çok iyi 🥰🥰❤️❤️ Birkaç haftaya kalmayacak sende de bir şey.😇😇

Tebriklerrr canımm 🥰❤️

Ayyy teşekkür ederim. Benim 2 haftalık gibi geçen hafta ödemliydimm

Tebrikklerr canımmm çok iyi 🥰❤️❤️

Tebriklerrrr 🥰❤️❤️❤️

Maşallahh tebrikk ederimmmm 🥰❤️

Tebrikkk ederimmm reglken 500 gr vermişsin maşallah 🧿

Tebrik ederimmm canımmm 🥰🥰❤️
Teşekkürler canım benim

Sana bir şey söyleyeyim o kadar çok nefis mücadelesi verdim ki anlatamam. Kaptan olmadan önce papatya ya demiştim hatta çarşamba gün toplantısında kendime ödül verecem diye ama kaptan olunca eksisi az olanı ben telafi ederim diye hiç salamadım. Ama çok mutluyum çabama değdi herkes eksi bildirim verdi kazanırız veya kaybederiz benim için bu saatten sonra çok önemli değil 🥳💙
tomrs tomrs okur musun lütfen 🙏

X