Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhametinden dolayı tebrik ederim seni 🥰
Geçen haftalarda kabızlıktan dolayı sürekli halsiz ve mide bulantısıyla dolandı😔
Gece bile düzgün uyuyamadım
Çoğu insandan daha çok arzuluyorum onları, dışarda olsam eve geleyim diye can atıyorum, cücüklerim bekliyor diye
Rabbim hepsine uzun, sağlıklı ömürler versin 🤲🏼
1,5 yıl içerisinde hem ameliyat oldu hemde karaciğer yetmezliği için 20 gün serum tedavisi gördü tabi bu süreçten sonra aylarca toplam günde 2cc.mama ve 1yudum su içirebilmek için elimde şırıngayla gezdim aylarca kapı dışarı çıkmadım ve bir dünya ilaç ve takviye hepsini şırıngayla verdim saati saatine hamdolsun düzeldi aylar önce kendi yemeye içmeye başladı şimdi sadece 1. yıldır hergün 1 takviyesi var karaciğer için onu veriyorum diğer şurupları doktoru bıraktırdı 8 ay kullandıktan sonra şimdide ufacık bişeyde böyle yüreğim ağzıma geliyor sizinle paylaşıyorum sıkıyorsamda affola ama şimdi iyiyim kızımın az önce takviyesini yedirdim kalktı su içti 🥰
Bende seni tebrik ediyorum canım Allah razı olsun. 😘
Sizede geçmiş olsun doktora danışıp kabızlık şurubu verebilirsin çok zorda kalınca ama lütfen süt ürünlerinin hiç birini yemesinler 🥺

Ayy teşşekkür ederim canım benim :KK5::KK36:

Canım kaptanım takdirin benim için aşırı önemli :KK60::KK68:

Artı verilmiş eksiye geçilmiş ohhh harika canım çok tebrik ederim :KK60:💙🥳

500 az mı ayy tebrik edeirm süpersin canım 🥳💙🥰
Hallediyoruz kaptanım allahin izni ile 8li rakamlara ne kaldı şunun surasindaa🤩🤩🤩 5.haftada 8 kg vermiş oldum çok çok iyi
Harikasın cumartesi rehavetine kapılmadan afiyet olsun canım 😋
Teşekkür kaptanim💕💕
benim kahvaltımdaaa buradaaaa

Eki Görüntüle 3481588

sağooll kaptaniçeemmmm
Mis gibiii kahvaltii pasama bol bol süt olsun💕💕💕
Tebrik ederim canım çok güzel bir eksiii :KK200:

Afiyet olsun peynir az kalmış biraz daha yiyebilirsin bence :KK200:
Arttırıyorum cnm🤌😊
siyez ekmek kaptanımm tavada ısıttım dahada yiyesim geldi ama dur hele jou dedim hahahHH akşam yiyecem
🤌🤌🤌
Geçen cumartesi 91.40
Bugün 90.45
Fark -0.95 :KK49: :KK49: :KK49:
Oooo maşallah maşallah ♥️♥️♥️♥️
Geçmiş olsun canım. İyice dinlenip atlatırsın inşallah

Kaptanımmmmmm incecik kaldınnn. Çok tebrikkk ederimmm. Mezun olup gidiyorsunn. Ayyy çok sevindim senin adına 🥰🥰🥰❤️❤️❤️

Ayyy maşallah tebrikkk ederimmm 🥰❤️ çok iyi eksi

Çok iyi tebrik ederimm. Hoşgeldin 60’lar ligine 🥰❤️❤️

🧿🧿🧿 nazarlar değmesin. Koskocaman 3.2 kg❤️❤️

Ayyy tebrikkk ederimmm 🧿🧿🧿 çok iyi vermişsinn ❤️❤️❤️

Tebrik ederimmm canım 🥰❤️❤️

Regl’e rağmen vermişsin. Gider zaten birkaç güne

Şişlik gidince ohh gelsin eksiler 🥰❤️❤️

Ayy 2 kilo çok iyi 🥰🥰❤️❤️ Birkaç haftaya kalmayacak sende de bir şey.😇😇

Tebriklerrr canımm 🥰❤️

Ayyy teşekkür ederim. Benim 2 haftalık gibi geçen hafta ödemliydimm

Tebrikklerr canımmm çok iyi 🥰❤️❤️

Tebriklerrrr 🥰❤️❤️❤️

Maşallahh tebrikk ederimmmm 🥰❤️

Tebrikkk ederimmm reglken 500 gr vermişsin maşallah 🧿

Tebrik ederimmm canımmm 🥰🥰❤️
Teşekkür ediyorum cnm bnm 🌸

İsmimin altındaki açıklamayı güncelledim de :KK37:
SmartSelect_20240921_130624_Chrome.jpg

Bakıp bakıp mutlu olurum bugün :KK6::KK6:

1,5 yıl içerisinde hem ameliyat oldu hemde karaciğer yetmezliği için 20 gün serum tedavisi gördü tabi bu süreçten sonra aylarca toplam günde 2cc.mama ve 1yudum su içirebilmek için elimde şırıngayla gezdim aylarca kapı dışarı çıkmadım ve bir dünya ilaç ve takviye hepsini şırıngayla verdim saati saatine hamdolsun düzeldi aylar önce kendi yemeye içmeye başladı şimdi sadece 1. yıldır hergün 1 takviyesi var karaciğer için onu veriyorum diğer şurupları doktoru bıraktırdı 8 ay kullandıktan sonra şimdide ufacık bişeyde böyle yüreğim ağzıma geliyor sizinle paylaşıyorum sıkıyorsamda affola ama şimdi iyiyim kızımın az önce takviyesini yedirdim kalktı su içti 🥰
Bende seni tebrik ediyorum canım Allah razı olsun. 😘
Sizede geçmiş olsun doktora danışıp kabızlık şurubu verebilirsin çok zorda kalınca ama lütfen süt ürünlerinin hiç birini yemesinler 🥺
Gelmiş geçmiş olsun :dua: iyi yapıyorsun paylaşman bizi mutlu eder sıkmaz hiç sadece kilo değil ki biz burda dertlerimizi de paylaşıyoruz. Boncuğu öperim güzel gözlerinden :KK60:

LenaG LenaG benim hedefim 65 ti zaten şimdi biraz korumaya geçip daha sonra 63 filan olmak istiyorum ama en azından bu hafta katılmayacağım annemler geliyor zaten dikkat etmem zor olacaktır herkese çok teşekkür ediyorum 🙏🏻🩷
Tamam canım izinli olarak not alıyorum :KK200:

Afiyet olsun canım yapacak bişi yok bazen uyak zorunda kalıyoruz inşallah tartıya yansımamıştır :dua::KK200:

Canım çok geçmiş olsun :KK200::dua:

Çok güzel afiyet olsun :KK200:

Afiyet olsun :KK200:

Afiyet olsun canım :KK200:
Allah bağışlasın pıtırcıklarını :nazar:

Afiyet olsun güzel olmuş canım :KK200:

Afiyet olsun canım :KK200: iyi yapmışsın yoksa kaptanın keser vallaa :-)

Canım afiyet olsun dışardayken bazen en masumu bu geliyor :KK200:

Canım ne biliyor musun kadın olmak hali bu herşeye,herkese yetişirken kendini unutmak hali. Bazen hayatın için de dönüp kendine bakmayı unutuyor insan aklına geldiğinde de durduğun yer sana yabancı geliyor. Senin kendine değer vermen bazı şeyleri kendin için yapman lazım sadece kendin için kendine ait bir zaman çalman lazım hayattan sevdiğin birşeylerle meşgul olmak falan o zaman ufku açılıyor insanın :KK200:

Afiyet olsun canım şöyle yapalım mı belli ki sen bu tarhanaya,firiğe aşırı düşkünsün sadece 1 haftalığına hiç yokmuş gibi davransan hiç yemesen bir lokma bile almasan mesela bir deneyelim bakalım
Tamm kaptanım onu yok sayayim bugün den itibaren ciddi şekilde beni tarhana ve çerez çok etkiliyor

İ
Canım ellerinize sağlık bitince ferah ferah çok güzel olacak :KK200:

Çok tebrik ederim canım harika bir eksi :KK200:

Günaydııınn kaptanım bu ara ben de biyolojik saati oturtmaya çalışıyorum :KK200:

Canım tebrik ederim eksi gelmiş her türlü eksiye seviniriz :KK200:

Günaydın :KK200:

Günaydın canım :KK200:

Çok tebrik ederim canım harika bir eksi :KK200:

Ablam geçmiş olsun :dua::KK200:

Günaydın canım :KK200:inşallah :dua:

Günaydın canım eksi 0.300 gelmiş surat asmak yok seviniyoruz her türlü eksi bidendirrr :KK60:

Ay aman da mezun mu olurmuş da kıyamazlar onaaa :anne:

Herkes yazmış canım ama maden suyu ciddi fark ettiriyor :KK200:

Günoooo Lotus cum çok tebrik ederim canım süpersin çok güzel eksiiii :KK200:

Vuhuuu hoşgeldin 6 lar ligiiii :rapci: tebrik ederim canım :KK200:

Tebrik ederim ne güzel eksi gelmiş şimdi yavaştan gidiyor ama birden açılacakkkkk :rapci:

Oy maşallah su gitsin geri gelmesin çok tebrik ederim :KK200:

:KK60:

Oy oy maşallah çok süper bir eksiiii tebrik ederim canım :nazar::KK200:

Tebrik ederim canım ne güzel eksi vermiş niye hazırlığa girmek istiyorsun kııaaazzz :KK200:

Tebrik ederim canım regl olmana rağmen eksi gelmesi süper bişi :KK200:

Canım yeni dişleri olana kadar biraz nazı geçecek annesi :anne: :KK200:

Günaydın canım Regl olduysan yapacak bişi yok :KK200:
Çok teşekkür ederim inşallah

X