All-Star Diyet Yarismasi...

Brokoli noldu brokoli :) onu buharda haşlayıp biraz limon ve zeytinyağı gezdirip yanında sarımsaklı yoğurtla yiyince muhteşem oluyor :)

Sen kerevizi bı denesene inan bayilcaksin
Rendelenip sarımsaklı süzme yoğurda katip yiyorsun bayılırım çok da doyuruyor
Bütün gun dışarıdayım kiz. Neyse fena değildi. :)

Brokoli noldu brokoli :) onu buharda haşlayıp biraz limon ve zeytinyağı gezdirip yanında sarımsaklı yoğurtla yiyince muhteşem oluyor :)

Sen kerevizi bı denesene inan bayilcaksin
Rendelenip sarımsaklı süzme yoğurda katip yiyorsun bayılırım çok da doyuruyor
Ben nrmalde kereviz hiç sevmedim. Yani nefret ederdim bildigin. Annem bana rendelenir yopurtla karıştırdı. Azıcık da cebpz ufaladi. Hayatımda yediğim nadir lezzetlerdendir :))

Ben nrmalde kereviz hiç sevmedim. Yani nefret ederdim bildigin. Annem bana rendelenir yopurtla karıştırdı. Azıcık da cebpz ufaladi. Hayatımda yediğim nadir lezzetlerdendir :))
Ben bazen kıymalı da yaparım
Kıymayı soğan sarımsakla baharatlarımla soteler yoğurtlu kereviz salatasının üstüne ceviz ve maydonozla kıymayı koyarım

Bunu en çok kızıma yaparım

Evde hergun kereviz salatası olur büyük bir kaba rendeler yoğurtla karıştıririm tupper da saklarim öyle 3/4 gün kalıyor cevizle servis yaparım çok faydalı

Ben bazen kıymalı da yaparım
Kıymayı soğan sarımsakla baharatlarımla soteler yoğurtlu kereviz salatasının üstüne ceviz ve maydonozla kıymayı koyarım

Bunu en çok kızıma yaparım

Evde hergun kereviz salatası olur büyük bir kaba rendeler yoğurtla karıştıririm tupper da saklarim öyle 3/4 gün kalıyor cevizle servis yaparım çok faydalı
Ayyy nasıl canım çekti aseriyorummnn

Ben bu de enginar ve Brüksel lahanası sevmiyorum. Enginar dolması denemedim ama :)

Ben enginarı şöyle pişiriyorum
Enginarı limonlu suda bekletirken havuç ve patates doğruyorum 6 enginara küçük 1 patates 1 küçük havuç yetiyor 1 tencere enginar oluyor
Sarımsak da doğruyorum enginarları limonlu sudan çıkarıp tencereye diziyirum
Enginar içine 2 bezelye 3 dilim havuç 2 dilim patates dolduruyor küp küp
Sarımsak şart :)

Su koyup pişiriyorum

Piştikten sonra servis tabağına alıp üstüne tane karabiberi öğütüp serpip yanına 2 kaşık yoğurt koyuyorum

Pişen enginar üstüne limonlu zeytinyağı da gezdiriyorum

Çok lezzetli oluyor

Bunu bazen etli de yapıyorum oda güzel oluyor ya da yanına sotelenmis et servis ediyorum

Ben de latte alıyorum coconut latte alsam kamyon carpmisa donuyorum. Bi adam dovme kartı dagitiyordu. 55 e düşeyim dövme yaptircam kendime :)

Nisa local var burda. Nisa kos sana market acmislar kiz:)

Ahahaha :KK70: ben adımın patentini Alcam
Hadi market içlerinde en cool olanı
Burda nisa kasap var ! Nisanin anlamı kadın demek malum :KK70: hangi süper zeka kasaba nisa adını koyar ki

İçlerinde market en olabilitesi

Kırtasiye pet shop hali yikama ne ararsan gördü bu gözler :KK70:

Ben enginarı şöyle pişiriyorum
Enginarı limonlu suda bekletirken havuç ve patates doğruyorum 6 enginara küçük 1 patates 1 küçük havuç yetiyor 1 tencere enginar oluyor
Sarımsak da doğruyorum enginarları limonlu sudan çıkarıp tencereye diziyirum
Enginar içine 2 bezelye 3 dilim havuç 2 dilim patates dolduruyor küp küp
Sarımsak şart :)

Su koyup pişiriyorum

Piştikten sonra servis tabağına alıp üstüne tane karabiberi öğütüp serpip yanına 2 kaşık yoğurt koyuyorum

Pişen enginar üstüne limonlu zeytinyağı da gezdiriyorum

Çok lezzetli oluyor

Bunu bazen etli de yapıyorum oda güzel oluyor ya da yanına sotelenmis et servis ediyorum
Ben o dediğini de sevmiyorum bacı :KK43: ama dolmasını denemeyi çok istiyorum. Goze hitap ediyor.

X