All-Star Diyet Yarismasi...

Daha cumartesi günü 60.400 mü neydim
tuttum boğazımı aç kaldım öldüm
Sen hiç börek yapıp da tadına bakmamak nedir bilir misin tatlı yapıp da yememek koklamak nedir biliyon mu
Tatlıyı koklamak mı
Koklansa kokusuyla yetinirdim ama koklanmıyor o yüzden tadına bakıyorum mecbur

Gi böyle diyorsun mantıklı yaziyorsun da kendin niye 3 kg hedefliyosun :))

Gi böyle diyorsun mantıklı yaziyorsun da kendin niye 3 kg hedefliyosun :))
Çünkü benim kilom fazla 90 kg biri haftada 2/3 kilo verebilir bunu 60 kilo birine söylemiyorum canım :)
120 kilo biri de ilk ayda 20 kilo verebilir mesela

Son düzenleme:
Uykusuzluk aksine kilo yapar, ilginçmis. He haftada 4 ver diğer haftalarda 6 geri al :) hafta 1 ya da 1.5 verilir.
Normalde hareketsiz olan biri uykusuz kalıp hareket etme süresini uzatiyorsa ondan kilo vermiş olabilir belki

Uykusuzluk bende de kilo aldırır :) dün erken uyusaydim yarım kg daha verirdim eminim

dövün beni :)allahım ıyıkı bişey dedik
Kimse birşey demedi yahu :)
Biz sağlıktan yana olduğumuz için sağlıksız öneriye karşı çıkıyoruz sadece

Normalde hareket durumun nedir hareketsiz misin
Hani hareketsiz bir yaşamın varsa gece geç uyudugunda daha fazla hareket etmen gerektiği için uyuman gecikiyorsa kilo verirsin

Mesela

Gece 3 e kadar eşimin işi çabuk bitsin diye ona yardım edip hiç durmadan hem beden hem beyin calistirdigim gün 1 kilo verdiğimi bilirim tüm enerjini full harcamistim

Ama TV karşısında keyfi olarak 3 de uyudugumda ertesi gün kilo almış olurum

Uyumak leptin hormonun üst seviyede çalışması demek kalori yaktırır

Tamamen estetik amaçlı burun ameliyatı mı:O
Valla iyi cesaret:)
Ben sağlık amaçlı oldum ama sağlık olmasa hiç olmazdım çok zor
31 yaşıma kadar 3 kez ameliyat oldum sağlıktan ötürü

Resmen hastane fobim oldu hasta olmaya bile odum kopuyor bırak ameliyat ... Kaldıramam sanırım artık

Birazdan programcilikla ilgili bir seminere gidecegim. Gitmeden su sonuclari gondereyim dedim. Listeye aksam eklerim.

1: tulipa ----------------> Yuzdesi : 2.31
2: N nscckts ----------------> Yuzdesi : 2.17
3: @fatma7454----------------> Yuzdesi: 1.54

4: _Makaron_ ----------------> Yuzdesi :1.04

A AklinYolu1 ----------------> Yuzdesi : 1.12 Gecen hafta kilo aldigi icin siralamaya giremiyor. Sadece %1 verdigi icin tek kupa aliyor.

M e g g ----------------> Yuzdesi : -1.84

krizantem3 ----------------> Tarti resmi olmadigi icin yuzdesi yok.

Hannaz ----------------> Yuzdesi yok ama cumartesiden beri 1 kilodan fazla verdigi icin tek kupa aliyor

Kilo veren arkadaslari tebrik ediyorum. Kupalariniza sahip cikin. :)

Ben ilk günden biri o hafta en çok kilo veren kişi 1. Oluyor sanıyordum yuzdeye göre en çok kilo veren oluyormuş meğer yarış atı gibi kosturuyordum gözünü kupa bürümüş biri olarak
Oteki türlü haksizlik oluyor ama:) . Karnim cok ac. Sebze corbasi alacağım.benim bi kupa Makaron a gitti. Bi daha kilo alirmiyim hiç :)

Oteki türlü haksizlik oluyor ama:) . Karnim cok ac. Sebze corbasi alacağım.benim bi kupa Makaron a gitti. Bi daha kilo alirmiyim hiç :)
Brokoli noldu brokoli :) onu buharda haşlayıp biraz limon ve zeytinyağı gezdirip yanında sarımsaklı yoğurtla yiyince muhteşem oluyor :)

Sen kerevizi bı denesene inan bayilcaksin
Rendelenip sarımsaklı süzme yoğurda katip yiyorsun bayılırım çok da doyuruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…