All-Star Diyet Yarismasi...

Kizlar size doyum olmuyor lakin cikmam gerek. Carsamba gunu en mesgul oldugum gunlerden biri.

Aksama gelince ve herkes tarti resmini yuklemis olunca kupalarin kimlere gittigini gorecegiz. Ben bu hafta kupa alamayacagim . O yuzden rahatim.

Cumartesi tarti resmi iptal , grup icin iyi olmayacagini dusundum.

Eski kurallar gecerli. Kilo alanlar siralamaya giremiyor. %1 verilince tek kupa aliniyor vs vs.

Ve biliyorum hepinizin yazdigi tek diyet topigi burasi onu tekrarlamaya gerek yok.

Paylasim konusu size kalmis. Istediginizde yazarsiniz.

Henüz kahvaltı yapmadım ama bol bol su içiyorum arkadaşlar .
Yarından itibaren Afrika diyeti uygulucam , onlar yemiye yemiye zayıflıyo ben de yemicem :)
En iyisi afrika diyeti:).Yemeye yemeye mide kucultme:)Bakalim nekadar başarılı olurum.

Bugün neskafe bir kucuk dilim tahıl köy ekmeği peynirli mantar biraz .Su icmeye calisirim bir birbucuk litre.Dun gece birkackez atıştırdım ama az kalaroli seylerden.
Suya portakal kabuğu karanfil tarçın koyuyorum bazen.Maydonoz limon detoxuna ailece devam ediyoruz.
Bugün de azcik plates yaptim.
Bel göbek eskiye gore daha iyi.Ama yeterli yapmıyorum yeterli yapsam orda etkisini daha çok gorurum

Canımı sıkan birsey olduğunda biraz alt-üst oluyorum umarim dengede devam ederim

Ben de yatmadan önce tarçınlı süt içiyorum , sütlaç yiyemiyorum bari öyle nefsim körelsin

Bacım tarçın çubuğunu yesem de azalmıyo bendeki bu tatlı isteği :)
Ağzıma 1 kayısı atınca o beni oyalamıyor yani hadi cıs yemeyeyim diyorum 2 portakal yiyorum e ne anladım ben bundan
Bak canım, tatlı yedikce o insulun direncini düşüremezsin. Komple kesemiyoruz ama ilk haftalar haftada 1 az şeker alırsan alıştığınız gorup sasiracajsin.

Valla giduyorum bacım hastaneye, yoldayim. Tamamen estetik amaçlı burun ameliyatı olacak ama ilk defa ameliyat olacak burun bu insan tedirgin oluyor.

Bak canım, tatlı yedikce o insulun direncini düşüremezsin. Komple kesemiyoruz ama ilk haftalar haftada 1 az şeker alırsan alıştığınız gorup sasiracajsin.
Denicem canım şu sınav haftamı atlatayım da
Malum sinir harbi yapıyo

Valla giduyorum bacım hastaneye, yoldayim. Tamamen estetik amaçlı burun ameliyatı olacak ama ilk defa ameliyat olacak burun bu insan tedirgin oluyor.
Tamamen estetik amaçlı burun ameliyatı mı:O
Valla iyi cesaret:)
Ben sağlık amaçlı oldum ama sağlık olmasa hiç olmazdım çok zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…