All-Star Diyet Yarismasi...

Bu hafta 3 kilo için nasıl uğraştım anlatamam çok umitliydim tartıda gördüğüm 89 dan böyle oldum bence :)

Yarismanin basinda 97 lerden geldin 90 lara indin. Hala sikayet ediyorsun.

Ugrasip ugrasip kilo alanlar var, ugrasip ugrasip 100 gram verenler var. Sen 2 kilo vermissin. Bence sevinmeyi ogren artik. Gun gelecek 100 gramlara sevineceksin.

Günaydınnnn canlaaaaar

Ben gün geçtikçe kilo alıyorum
Haftaiçi 62.4 mü ne çıkmıştım
Şekeri de bırakamıyorum bırakınca çok sinirli oluyorum çevremdekilere sarıyorum bu sefer
Dilerseniz ben yarışma dışı yarışayım hani motiveniz düşmesin diyerekten
Sonuçta herkeste bi azim bi hırs mevcut ama o bende yok
Yanlış anlaşılmasın bi yere gitmiyorum gitmem de
Sadece bende zayıflama isteği var ama çaba yok bu da benim elimde ama bu dönem sırası değil hep merkür yüzünden

Yarismanin basinda 97 lerden geldin 90 lara indin. Hala sikayet ediyorsun.

Ugrasip ugrasip kilo alanlar var, ugrasip ugrasip 100 gram verenler var. Sen 2 kilo vermissin. Bence sevinmeyi ogren artik. Gun gelecek 100 gramlara sevineceksin.
98 den :)

kan sekerine baktır bence çunku seker isteği sekeri tetikliyo olabilir seker yerine 1 tane kayısı at agzına yada tarcın karanfil kaynat ılıyınca suyunu iç hem kilo vermene yardımcı olur hem seker ıstegını azaltır

2gün uykusuz kalsam 1 kilo veriyorum normalmi acaba:)bence sadece beyinde bitiyo eger kilo vermeye engel bi rahatsızlık yoksa 1 hafatada 4 kilo rahat verılır
Uykusuz kalmakla kilo vermeyi bağdaştıramadım
Haftada 4 kilo mu?
En sağlıklı olanı haftada 1 kilo.
Beyinde bitiyor elbette, irade varsa gerisi halloluyor.

Hannaz z kafami sisirdin kupa icin simdi de yuklemiyorsun resmi.

Gerci kupalar resimler yuklendikten sonra verilecek.

61.8 mi o. Karanlik cikmis sindy cim.

Sen kendini biliyorsun , ben seni biliyorum 58 lere dustugunu de biliyorum. Haftaya su aldigini verirsin regl etkisi olmus sende.

Yarisma disi olan kimseye ozel kocluk yapmiyorum ben. Sende fatma gibi bir haftalik menunu ozelden toplu gonder bana . Analiz yapacagim.

Bacım tarçın çubuğunu yesem de azalmıyo bendeki bu tatlı isteği :)
Ağzıma 1 kayısı atınca o beni oyalamıyor yani hadi cıs yemeyeyim diyorum 2 portakal yiyorum e ne anladım ben bundan

Haftada 4 kilo mu ?
Sok Sok diyetle evet verilir bı sonraki hafta geri alınır :)

Biz uzun vadede kesin sonuç için uğraşıyoruz :)
o bünyeden bünyeye degişiyo bence kesin sonuc diye bişey yokki zaten istikrarlı gidip 1 sende 10 kilo verdin diyelim bunu geri almıcanıda bilemezsin o yüzden dedim kafada bitiyo diye

o bünyeden bünyeye degişiyo bence kesin sonuc diye bişey yokki zaten istikrarlı gidip 1 sende 10 kilo verdin diyelim bunu geri almıcanıda bilemezsin o yüzden dedim kafada bitiyo diye
Demek istediğim bu değildi
Önemli olan tartıda eksik çıkmak değil
Su ve kas kaybı mi
Yağ kaybı mi

Haftada 4 kilo asla yağdan gitmez oyuzden geri çabuk döner
Hedef vucutda yağı koparmaksa haftada maksimum 2 kilo ile protein ağırlıkla olur o iş

Haftada 4 kilo verin gelin katılın görelim ozaman

52 kiloyum ben daha fazla veremem artık

Yok 60.8 :)
Tamam menümü atcam sana haftya:)

Format aynen soyle; kilolar icin resme gerek yok. Saatler onemli, benim toplu haftalik resme bakmam gerek. Bir kagida yazin bence. @fatma7454

Sabah ki kilo, acken.

Menu :

Sabah:

Saat:

Aksam:

Saat:

Su miktari:

Spor : yuruyus , leslie vs vs.

Gece yatarken ki kilo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…