All-Star Diyet Yarismasi...

Lucy şimdi tartıldım 57.500 gösterdi bu tartı kafayı yemiş yemin ederim . İmkan yok ben kendimi bu kiloda hissetmiyorum olamaz yani tamam diyetteyim yemiyorum açlıktan geberiyorum ama yok bu kiloda değilimdir ben
A AklinYolu1

Eklentiler

• 20180403_203800.jpg
    28,6 KB · Görüntüleme: 23
Aksine benimki bozuk oldugu halde sizi yukseltmeye calisiyorum kac gundur ama sabah artik giden birini gormek istemiyorum.

Gizlimiz saklimiz mi kaldi artik. Bence gerekliydi.

Şöyle bir uğradım peşin peşin söylim yeni kurallara yeni listelere yeni ne varsa işte benden tamamdır oyu. Şimdi yarın ki işeri de bitirince aktif olarak devam edicem

Yani paylasim konusunda bir sıkıntı yok. Herkesin isi cikabilir, yorgun olabilir , o gun yazmak istemeyebilir. O durumlara bir sey diyemem. Benim canimi sikan ben gidiyorum diyen birilerini gormek. Ayrica her kuralda uzlasilir , hepsi sizin icin yazildi . Begenmedik diyorsaniz geri aliriz ama yeter ki iyi niyet goreyim iste...

Sen kiloyu inanilmaz cabuk veriyorsun. Daha once de olmustu.

Arkadaslar bilindigi uzere yarin tarti gunumuz, bol eksilerle gelin. Ortalamamiz yuksek olsun.

krizantem3 ' un bu hafta tarti resmi yukleyecegini sanmiyorum. Egitimdeyim demisti. O yuzden hesaplama yapilamayacagi icin iki hafta siralamaya giremeyecek.

Onun disinda her sey normal.

Not : Yarisma disi arkadaslar da tarti resmi ekleyebilir.

Yarın hemencecik burdayım İnşAllah valla sabaha 40 gelirsem şaşırmayın yarışma başlamadan bitecek benim için
Yanarım yanarım yarışmacı olamadan mezun olduğuma yanarım bi kupa alaydım iyiydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…