All-Star Diyet Yarismasi...

Ayy yok okuyamicam eskileri byiu telefon ömrümü yedi iki gündür.. Günaydın kızlar.. Dün Aklınyolunun msjına cvp yazmak istedim ammaaaa olmadı. Tlfnum samsung s4mini ve galiba 5. Yılı bitti.. sorunu özellikle kk da beğene basıyorsun beğenmiyor cvplaya basıyorsun açılmıyor vs vs bla bla blaaaaa Yaşasın Zayıflamaaaa...

Şu tlf çalışırken yaziiiim.. BEN ARTIK ÇOOK DİKKATLİ YİYORUM ve bu yolda 7 günü dodurdum çoook şükür. Dün omlet yedim kahvaltıda arada kuruyemiş akşaö yeşil çorba ve hindi kavurma + yoğurt

Erken yattığım için yeterli suyu içemedim ona üzülüyorum. Neyse aklınyolu sevgili emektar arkadaşım kurallara uyarız yeter ki şu salak yapışık kilolardan kurtulalım ne derler "Aklın yolu her zaman 1'dir"...
Emoji koyamıyorum kızlar.. Galiba evdekiler uyuduğu için internette hızlı bugün..
YEMİYORUUUUZ İÇİYORUUUUZ unutmayın.. az öz ye bol su iç!

10 msj var mı gerçek mi bu aklınyoluuuuuu
Günaydın canım 10 mesaj kuralına çok takılma sen. Esnek bi kural o dert etme yani ama diğer kurallar kesin ve esneme payı yok. Ben senin kurallara uyacağını biliyorum zaten bak düzene de soktuk kensimizi tam gaz devam bu yıl son olacak dedik unutma.... elinden geldiğince yazmaya devam amaç motivasyonu arttırım topiği aktifleştirmek

Biliyorum canım Fatmam.. zaten epeydir bu grupla da beraberiz biz. Aklınyolu şöyle haklı henüz kilo veremedik emojilerden ağlamakoyuyorum buraya Artık elimden geleni yapıcam. Ama tartışmaları kuralları da okuyamadım ki doğru düzgün. 498 i aklımda tutuyorum yarın bakıcam.
Şimdi ılık sirkeli suyumu içiyorum.

goldenheart mikrofanla konuşup yazma burda da oluyor bi denesene instağramda yaptığımız gibi
Herkes uyuyor ama evde güzel fikir kesinlikle. Çok çok sağol tabii ki işe yarar. Büyükn kızım 12 yaşında dalga geçiyor benle ufaklık instagram hesabımı görmüş... tartıldı o da 55 kilo olmuş gıcık ettik dün birbirimizi. O tenis oynuyo boyu uzun ama dikkat etmesi lazım.

Butun mesajlari okumuyorsun ama bazilarina gereksiz yere hak veriyorsun. Durum su ki ; hak verecek bir durum yok ortada. Bu grubu ciddiye almayanlar gitti NOKTA

Zayiflama takimlariyla bir farkimiz YOK , yarisma ise o da, bir yarisma bu da bir yarisma ama format farkliligi var ve bu yarisma bireysel.

Giden iki arkadas baska takimlarda, listelerde adini yazdirip yazdirip burada sadece kupa icin kalmak istiyordu. Eger ki oyle olmasaydi yarisma disi teklifimi kabul edip sohbete katilip listede kalirlardi "omo bo korollor bosto yozolmodo" demezlerdi. Ben daha fazla rencide etmeden , yarisma disi secenegini onlara sundum cunku isin aslini cok iyi biliyorlardi ama onlar bu isi show a cevirdi . Yanlarina bir kac arkadasta katildi ve gittiler.

Biz konuyu dagitip onumuze bakmak istiyoruz, sen isitip isitip onumuze koyuyorsun.

Boyle bir karisiklik olacagini biliyordum o yuzden 10 kurali sadelestirdim, 5 e indirdim o kurallari. 549. sayfada...

Kisilik olarak kimsenin hakkini yemem ben. Konunun icini disini bilmeden yorum yapmayin artik o yuzden.

Son düzenleme:
Daha sonra bana da yaz ben de merak ettim. Sağlıcakla gidip gelmişler çok şükür.
Anlat anlat bitiremedik video çekmiş fotograflar çekmiş hepsini tek tek inceledik konuştuk. Keyfi yerinde yani müzeler meclisler anıtkabir hepsi çok hoşuna gitmiş.

Boşver sen eskileri aklınyoluda yazmış zaten biz yola devam ediyoruz. Hızlandıralım şu kilo işini

gunaydın kızlar
sabah 1 yumurta omlet
2 zeytın
1 dılım peynır
yarım salatalık
2 bardak ayran kahvaltım oldu

aksam yogurtlu tavuklu corba yıceeemmm bı porsıyon :)

yıne az yedım farkındayım inanın elımde degıl artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…