All-Star Diyet Yarismasi...

A AklinYolu1 ha bir de madem başka gruplarda kilo verebiliyorsunuz yolunuz açık olsun.. çok çocukca.. hoş da değil. Sen banlıyken de yazdık bu gruba. Grubun bir üyesiyiz yani

bende yaparım hergun bıldırım :KK70: hıc sorun degıl
benım doktorum haftada 1 tartılmak dogru sonucu verır dıger turlu yanılırsın demıstı
kımı gun daha cok yersın daha az kımı gun ac gezersın daha cok cıkarsın motıven bozulur demıstı
oyuzden haftada 1 bana daha mantıklı geldı dedıgım gıbı maksımum 2 tartılıyorum

hafta ortası dıyetı bozanlar daha cok oldugundan haftasonuna oranla hafta ıcı daha fazla pes eden oldugundan benım kafama yatmıstı :KK70:
hep p.tesı baslayıp carsamba bırakanlardanım :KK70:
Ben günde neredeyse saat başı tartiliyordum ocağa kadar. En azından onu birakabildim ama eb çok kiloyu da o zaman verdim :) yok yok tabi ki saat başı tartilmam artık :KK70: ama günlük tartımı elimden alamazsınız :KK70: şaka bi yana teyzemin torunu da diyetisyen, o da hep haftada bir diyor yıllardır ama işte olmuyor. Ne tartıymış arkadaş. :)

A AklinYolu1 ha bir de madem başka gruplarda kilo verebiliyorsunuz yolunuz açık olsun.. çok çocukca.. hoş da değil. Sen banlıyken de yazdık bu gruba. Grubun bir üyesiyiz yani

Grubun uyesisin dogru ama gidip baska takima katilabiliyorsun.

Demek ki burasi sana yetmiyor ki baska arayislar icerisindesin. Ayrica gercekten hangi takima katildin haberim yok.

O takimlari da destekliyorum ama bu sekilde gercekten kilo verme amaciniz yoldan cikiyor.

Cok yarisma duzenledim ve tek gruba bagli insanlar daha cok kilo veriyor.

Biz verimli olamadiysak orasi olur . Ne guzel iste amac kilo vermek ise hangi takim / grup oldugunun onemi yok ki.

Ben günde neredeyse saat başı tartiliyordum ocağa kadar. En azından onu birakabildim ama eb çok kiloyu da o zaman verdim :) yok yok tabi ki saat başı tartilmam artık :KK70: ama günlük tartımı elimden alamazsınız :KK70: şaka bi yana teyzemin torunu da diyetisyen, o da hep haftada bir diyor yıllardır ama işte olmuyor. Ne tartıymış arkadaş. :)
tartı onemlı :KK70:
bak evımde tartım yoktu 98 kılo oldugumdan haberım yoktu
burda kural olmasaydı ben eve tartıyı almazdım o kıloyuda zor verırdım
sogan cuvalı gıbıydım yemın ederım :KK70:
sımdı bı endamım bellı oldu

Ben gidip bi latte yapayim. :confused:
normalde aksam yemegımı 5 de yemege baslardım 5 bucukta bıtırırdım
bu saat oldu daha yemedım
nıye
herifcan guya bana guzellık yaptı sen yorulma ben erken gelıp yapcam dedı
trafıge kalmıs
:KK70: kalktım yapmaya yarım saat surer

açım !

Katildiginizda kupa durumu da yoktu. O da gruba gore sekillendi.

Istedigin gruba yazabilirsin . O yuzdendir silip atmadim yarisma disi teklifini sundum.

Anlasamadigimiz konularda lastik gibi uzatmanin geregi yok. Bu ilk yarismam degil, belki hizli basladik ama bu kurallar kilo vermek icin gerekliydi. Yoksa herkes kilo alip kilo verip birincilige oynardi.

Ikisi ayri degil, sadece format farkli. Orasi takim halinde , burasi bireysel yarisiyor. Grubun motivasyonun daha fazla dagilmasini istemiyorum. O yuzden bu konuyu uzatmasak diyorum.

Koca insanlariz oturup kac mesaj yazdiginiza mi bakacagim. O katilimi arttirmak icin yazilan bir maddeydi. Kimin ne kadar yazdigi belli zaten.

Yarisma disi devam edebilirsin kolera. Bu teklifi size sundum.
Buralar hep benim mantığı hoş olmamış cidden, uzlasalim dedik sen asıp kesiyorsun. Daha önce çok yarışma yapmış olabilirsin, sadece bi konu açmaya bakar, çok da zor olmasa gerek. Mesele o değil, uzlaşma yoluyla takımı gudulemektir liderlik.
Evet kupa sonradan eklendi ama bu maddeden daha önemli bişey değil ki bu. Kupa gudulemek için ama sonradan getirilen bu kurala uymayan çıksın diyorsun.
Ve ayrıca daha önceki yazdiklarindan da bana atifta bulunduğunu anlamıştım ama üzerinde durmadim. Kim ister ki birinci olmak için kilo almayı. Abimler geldi, onlarla takilip yedim yani. Böyle basit bir düşünce hiç aklıma gelmez benim. Ben bu hafta kilo alayım, haftaya hepsini vereyim, birinci olayım. Yok artık.
Neyse dediğin gibi uzatmayalım o zaman. Sizlere bol şans. Hepiniz istediğiniz kiloya gelirsiniz inşallah hedeflediginiz süreye kadar. İyi akşamlar

normalde aksam yemegımı 5 de yemege baslardım 5 bucukta bıtırırdım
bu saat oldu daha yemedım
nıye
herifcan guya bana guzellık yaptı sen yorulma ben erken gelıp yapcam dedı
trafıge kalmıs
:KK70: kalktım yapmaya yarım saat surer

açım !
Ben bugun 4 te yedim artik bana yemek yok. Ancak yogurt , ayran , sut filan. :KK8:

Buralar hep benim mantığı hoş olmamış cidden, uzlasalim dedik sen asıp kesiyorsun. Daha önce çok yarışma yapmış olabilirsin, sadece bi konu açmaya bakar, çok da zor olmasa gerek. Mesele o değil, uzlaşma yoluyla takımı gudulemektir liderlik.
Evet kupa sonradan eklendi ama bu maddeden daha önemli bişey değil ki bu. Kupa gudulemek için ama sonradan getirilen bu kurala uymayan çıksın diyorsun.
Ve ayrıca daha önceki yazdiklarindan da bana atifta bulunduğunu anlamıştım ama üzerinde durmadim. Kim ister ki birinci olmak için kilo almayı. Abimler geldi, onlarla takilip yedim yani. Böyle basit bir düşünce hiç aklıma gelmez benim. Ben bu hafta kilo alayım, haftaya hepsini vereyim, birinci olayım. Yok artık.
Neyse dediğin gibi uzatmayalım o zaman. Sizlere bol şans. Hepiniz istediğiniz kiloya gelirsiniz inşallah hedeflediginiz süreye kadar. İyi akşamlar
yanlıs anlasılma oldu bence :)
mesela bu gruptan cıkarsın baska gruba gırersın onun her kuralı da sana uymayabılır
her grubun kuralı var cunku ustelık onlar bıldıgın kamp kuralı cok fazla sıkı

eger ben ıstedıgım gruba yazmak gırmek ısterım dıyorsan yarısma dısı bılınmeyen gıbı yarısma dısı da devam edebılırsın bu secenegın de var

yanlıs anlasılma oldu bence :)
mesela bu gruptan cıkarsın baska gruba gırersın onun her kuralı da sana uymayabılır
her grubun kuralı var cunku ustelık onlar bıldıgın kamp kuralı cok fazla sıkı

eger ben ıstedıgım gruba yazmak gırmek ısterım dıyorsan yarısma dısı bılınmeyen gıbı yarısma dısı da devam edebılırsın bu secenegın de var
Canım ben zaten sırf o kurallar var diye cuma yarışmalarına girmiyorum. Benimki normal sıradan bildirim grupları. Kuralsız şartsız. Kilo bildirimi yapıyorsun sadece. Kuralla kendini kasmadigin için de rahat oluyorsun, muhabbetini de ediyorsun.
Ben kupaları alin elimden, listede olayım, düzenli bildirim yapayım dedim ama kestirip atıldı.
Tek grupla daha çok kilo veriliyor genellemesine ben uymuyorum mesela. Aksine daha çok disipline oluyorum farklı bildirim günleri olunca ve listeye bakılırsa kilo verme yüzdem oldukça iyi.
Neyse sorun değil nisacim, kalın sağlıcakla :KK66:

Canım ben zaten sırf o kurallar var diye cuma yarışmaların girmiyorum. Benimki normal sıradan bildirim grupları. Kuralsız şartsız. Kilo bildirimi yapıyorsun sadece. Kuralla kendini kasmadigin için de rahat oluyorsun, muhabbetini de ediyorsun.
Ben kupaları alin elimden, listede olayım, düzenli bildirim yapayım dedim ama kestirip atıldı.
Tek grupla dah çok kilo veriliyor genellemesine ben uymuyorum mesela. Aksine daha çok disipline oluyorum farklı bildirim günleri olunca ve listeye bakılırsa kilo vermem yüzdem oldukça iyi.
Neysesorun değil nisacim, kalın sağlıcakla :KK66:
kız yok kestırıp atılmadın
gercekden yanlıs anlasılma var sakin olun azcık
baska topıklere yazınca burdakı varlık azalıyor
hepımız bırbırımızden motıve oluyoruz
oraya yazcaklarını buraya yazsan senden gorur heveslenırım
95 kılodan 50 ye dusen bılıy
80 kılodan baslayıp pıtır pıtır zayıflayan arkadaslar
pegasusun azmı
zayıfların bıle 2 kılodan kurtulmak ıcın cabası

ben bunları gordukce daha cok azmedıyorum
verdıgınız her gramı hesapladım tartı gunu kım ne kadar verdı ben ne kadar verebılırım dıye

buraya az katılım olunca aktıf olmayınca daha farklı olur
tum hevesle yazınca daha farklı olur

tamamen o sebepten

kız yok kestırıp atılmadın
gercekden yanlıs anlasılma var sakin olun azcık
baska topıklere yazınca burdakı varlık azalıyor
hepımız bırbırımızden motıve oluyoruz
oraya yazcaklarını buraya yazsan senden gorur heveslenırım
95 kılodan 50 ye dusen bılıy
80 kılodan baslayıp pıtır pıtır zayıflayan arkadaslar
pegasusun azmı
zayıfların bıle 2 kılodan kurtulmak ıcın cabası

ben bunları gordukce daha cok azmedıyorum
verdıgınız her gramı hesapladım tartı gunu kım ne kadar verdı ben ne kadar verebılırım dıye

buraya az katılım olunca aktıf olmayınca daha farklı olur
tum hevesle yazınca daha farklı olur

tamamen o sebepten
Tatlım zaten 10 mesaja katılıyorum dedim. Senin görmek istediğin açı farklı.
Çok tatlısın. Seni takip edicem ama nasıl azimle kilo verilir görmek istiyorum. Öpüyorum

Ben de diyordum ben de mi sorun var diye.. başarılar canım. Farklı platformlarda görüşürüz.. kızlar inşallah istediğiniz kiloya hepiniz ulaşırsınız.
kremsokola kremsokola dün yazmadım galiba. Fiziğin harika.. yazmadan gitmeyim dedim:)

Gidenler gittigine gore ve benden bu kadar sikayetci oldugunuza gore artik kural yok, kupa yok. Herkes istedigi kadar kilo alabilir, yarismayi birakabilir.

Carsamba gunu tarti resmi yuklerseniz listeye yazarim. Sadece kalan 6 hafta icin.. Benden baska bir katilim/tablo beklemeyin, bu kadar...

Kupa olmadigina gore; 9 Mayista verilen kilo yuzde toplami ortalamasina gore siralama yapilacak.

X