All-Star Diyet Yarismasi...

pekı nolcak sımdı son durum nedır

kendı adıma soyleyeyım benım ıcın kural fark etmez ben turlu kosula uyarım cunku kılo vermek ıstıyorum
bugun sukadar spor yaptım dıyenı gordugum de kalkıp spor yapıyorum yerımde durmaya utanıyorum
az yıyenlerı gorunce yemegı azaltıyorum soru sordum mu cevabını alabılıyorum benım ısıme gelıyordu bu ortam :KK43:

1.png

gulumseyelım

Beni sevmeyen bu grupta kalmak zorunda degil.

Sakin davrandim, yarisma disi teklifini sundum . Kabul etmediler. Iyi niyetli olsalardi , bu teklifi kabul ederlerdi. Sonucta hala listedesin ve carsamba gunu bildirim yapabiliyorsun. Kupa yok , ceza yok, kural yok... Eee istediginiz her sey demek ki. Bu teklif neden kabul edilmez de, kendi kurallari dikte edilir hic anlamam.

Ben iki kisi gittigi icin kurallari degistirmedim. Aramizdan bazilari benim yuzume gulup bu nahos mesajlari begenebiliyor. Demek ki tarzim begenilmiyor. Eee oyle ise yarisma da kati kurallarin geregi yok.

O kurallar benim icin degil, kilo almamaniz icin yaratildi. Yoksa 2 kilo al , 2 kilo ver, seklinde gidilirse totalde kilo verilmis olmaz. Sadece vucudunuzu yipratirsiniz.

Neyse burada koptugu iyi oldu. Boylelikle ben de zamanimi baska islere harcarim.

Carsamba gunu resim yuklemek hala mecburi. Dedigim gibi toplam yuzdeye bakilacak artik. Sadece devam edenlerle...

Beni sevmeyen bu grupta kalmak zorunda degil.

Sakin davrandim, yarisma disi teklifini sundum . Kabul etmediler. Iyi niyetli olsalardi , bu teklifi kabul ederlerdi. Sonucta hala listedesin ve carsamba gunu bildirim yapabiliyorsun. Kupa yok , ceza yok, kural yok... Eee istediginiz her sey demek ki. Bu teklif neden kabul edilmez de, kendi kurallari dikte edilir hic anlamam.

Ben iki kisi gittigi icin kurallari degistirmedim. Aramizdan bazilari benim yuzume gulup bu nahos mesajlari begenebiliyor. Demek ki tarzim begenilmiyor. Eee oyle ise yarisma da kati kurallarin geregi yok.

O kurallar benim icin degil, kilo almamaniz icin yaratildi. Yoksa 2 kilo al , 2 kilo ver, seklinde gidilirse totalde kilo verilmis olmaz. Sadece vucudunuzu yipratirsiniz.

Neyse burada koptugu iyi oldu. Boylelikle ben de zamanimi baska islere harcarim.

Carsamba gunu resim yuklemek hala mecburi. Dedigim gibi toplam yuzdeye bakilacak artik. Sadece devam edenlerle...
bıraz senle ugrasayım mı
ben bu hırs ve aclıkla burayı yerım :KK70:
tum kupalar ıcın benımle kapısmaya hazır mısınız kızlar
boyle deyıp tartı gunu kılo vermemıs cıkıyor musum :KK53:

yarın ctesıymıs yahu haftasonu benım daha hareketlı gecıyor hafta ıcınden daha cok verımlı oluyorum haftasonu

keske hep haftasonu olsa :p

ya cok mutlu oldum :KK68: tesekkur ederım
tam regl zamanım tartıldım muthıs odemlı olurum o donem yoksa daha fazla vermıs cıkabılırdım tartıda sansızlık oldu bu hafta oyuzden daha cok guvenıyorum kendıme
sonuna kadar ugrasıcam ben elımden gelenı yapımda bakalım ne kadar kılo verıcem
benden yenı bır ben cıkacak :)
Ortmenim nisa cok kilo veriyo moralimizi bozuyo ama yaaaa:mad:

kuvvet antremanlarına çalışırsan devam ediyor ağırlık vs olduğunda. kardiyo anlık yakıyor ondan daha çok yakıyormuş gibi görünüyor diye biliyorum
benım spor ısını duzene oturtmam lazım
leslıe yapıyorum fakat kendıme agır gelıyorum cabuk yoruluyorum
yurumeyı cok severım ama cocukla cıksam olmuyor babasına bıraksam ben dıye tutturur yanı yarım saatden fazla surmez o da

kendımı yormadan hareket etmemın ımkanı yok mu :KK70:

soylee oturup kahve ıctıgım yerde
:p

X