Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi akşamlar
24.09.2024 Salı
10:30 1kapya, 1acı biber, 1domates, 2yumurta ile omlet, 4zeytin, 14gr.kaşar peyniri, yarım kk. peynir, domates, acur, şekersiz çay

500ml.kiraz sapı çayı
1kupa şekersiz filtre kahve

18:00 Akşam yemeği
1dolu kase biber yemeği, 1.5 karabuğday patlağı,
domates, acur, acı biber, 3 dilim karpuz
LenaG LenaG Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus

Akşam, 1kupa çikolatalı kahve
1kupa dibek kahvesi
Su 3 litre
Afiyet olsun menü çok güzel olmuş keşkem o çikolatalı kahve olmayaydı (akşam olduğu için)🙏❤️
24 eylül menüm sabah 10.30
2 yumurta
2 dilim tb ekmeği
Peynir zeytin domates
Ara
Cevizle hurma 2şer tane
Akşam 18.30
Fırında kabak patlıcan
3 yk yoğurt
2 yk pilav
Ara saat geçti baya😞
Çeyrek tostun yarısını yedim çocuğa yapmıştım kalınca yedim bnde😞
Uyumadan belki göbek eriten bi kür var belki onu içerim Cumartesi ye kadar içeyim etki ederse sizlede paylaşayım
Su 3 lt
LenaG LenaG Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus
Afiyet olsun menü güzel canım 2 lokma tosttan bir şey olmaz 😘❤️
24 Eylul sali menum
11:00
Yulaf unundan 2 krep
Icine peynir domates
3 ceviz
1 tk tahin pekmez

16:00
Sultlu filtre kahve
3 hurma 10 findik

19:00
5_6 Kasik tzvuk sote
4 kasik bulgur pilavi
1 bardak ayran
Salata

2 litre su
Spor yine yeniden yok🥹
Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus LenaG LenaG @Mthn83
Afiyet olsun canım gayet iyi ❤️
Günaydınlaaarrrr 🥰:KK36:
Günaydııın takımın son durumu için Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus bekliyorum canım sana bir kişiyi vermesi gerekiyür ❤️
Guuunaayyydiiinnnnnn arkadaşlar
gününüz coookkkk güzel geçsin inşallah 🌸 💞
Günaydın canım ❤️
Günaydın herkese. Dün ugrayamadim. Doktor kontrolüm vardı. Patoloji sonucum çıkmış. Üç dört yerde mikro kanser hücreleri görünmüş. Dün bir daha kan verdim. Bugün sonuçlar çıkacak. Canım çok sıkıldı. Kendimi vurdum alışverişe. Eve geldim kafamı vurdum yattım. Halen daha uykusuzum. Ve bugün ikinci nöbetim var. Şansıma çift nöbetim var bu hafta.
Günaydın öğretmenim ❤️ sonuçların iyi çıksın inşallah 🙏
Dünku menüyü de yazayım
Kahvaltı
Yarım sandivic ekmeğine tost
7 adet zeytin
Ara öğün
1 türk kahvesi
Akşam salata +6 kaşık nohut
Adım sayım 11 bin
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55
Afiyet olsun yine aceleden az kalmış sanırım kahvaltı akşam çok güzel ❤️

Afiyet olsun menü çok güzel olmuş keşkem o çikolatalı kahve olmayaydı (akşam olduğu için)🙏❤️

Afiyet olsun menü güzel canım 2 lokma tosttan bir şey olmaz 😘❤️

Afiyet olsun canım gayet iyi ❤️

Günaydııın takımın son durumu için Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus bekliyorum canım sana bir kişiyi vermesi gerekiyür ❤️

Günaydın canım ❤️

Günaydın öğretmenim ❤️ sonuçların iyi çıksın inşallah 🙏

Afiyet olsun yine aceleden az kalmış sanırım kahvaltı akşam çok güzel ❤️
Günaydın kaptaniçem ❤
Tüm gün akşama kadar ayaktaydım açlıktan dizi keyfinde kendimi kahveye verdim birdaha o saatte çikolatalısı olmaz
canım kızçe 🤗

Afiyet olsun menüler ne güzeeellll :KK200:

Afiyet olsun :KK200:

Afiyet olsun yoğurt bari yemeye çalışsan çok iyi olur :KK200:

Afiyet olsun :KK200:tulumbalar tombul ve büyük olanlardan değildir umarım :dua:

Arada tek öğün olur canım afiyet olsun :KK200: önemli olan kendini iyi hissetmen nasıl oldun ?

Afiyet olsun menüler güzel canım c.tesiyi görmüyorum ödül günü dedik :KK200:

Çok geçmiş olsun grip demişsin en kısa sürede iyileşir inşallah :KK200:

Günaydın ablacıımmm doğan güneş güzeliii :KK60:

Çok iyi canım afiyet olsun :KK200:

Günaydııın kaptanııımmm :KK200:

Cacnım yediklerin bell sıkma canını aslında gidiyordur ödem gidince baya eksi göreceksin :KK200:

Günaydııınn :KK200:

Günaydın canım tebrik ederim :KK200:

Tebrik ederim canım :KK200:

Günaydııınnn :KK200:

Tebrik ederim dinlenmeden hergün spor ve yürüyüş etkiliyor olabilir ama illa ki gidiyordur daha fazlası :KK200:

Tebrik ederim canım :KK200:Oh bak ne güzel nick olmuş şişman yok olmayacak şişman fit olacak :rapci:

Günaydın tomrs cumm :KK200:

Yaa bak eksi gelmiiiş hoşgelmiş daha da gelsin hep gelsin :KK200:

Hayırlı sabahlar :KK200:

Günaydın tebrik ederim güzel eksi :KK200:

Tebrik ederim canım :KK200:

Vaay regle rağmen güzel rksi tebrik ederim canım :KK200:

Canım bırakmak yok seni daha da hırslandırsın bu durum biliyorum sinir bozucu ama bence online değil yüzyüze diyetisyene ihtiyacın var senin bir şey sana ödem yapıyor da olabilir. Vücudunun yağ,kas,ödem dengesini görsen iyi olurdu. Yurtdışında durum nasıl ilerliyor bilmiyorum ya da çok mu pahalılar acaba bir fikrim yok en azından bir kere ölçüm yaptırsan fikir alsan iyi olur sanki :KK200::KK60:
Teşekkür ederim inşallah kaptanicem 🥰

24 Eylül menüm
11 de
Yarım dilim TB ekmek
Kk peynir
Sahanda yumurta
5 badem ,bir dilim karpuz
Öğle sonrası komşum geldi kahveye
Bir avuç çiğ çekirdek bir avuç çiğ badem yine bir dilim karpuz oldu
Akşam misafirlikteydim
Tavuk mangal biraz kaçırmış olabilirm, vur bardak ayran küçük kase salata çok az ekmek
Kağıt helva arası maras dondurma bir parmak uzunluğunda üç lokmalik kadar çok azdı diyebilirim
Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus LenaG LenaG

Günaydın herkese. Dün ugrayamadim. Doktor kontrolüm vardı. Patoloji sonucum çıkmış. Üç dört yerde mikro kanser hücreleri görünmüş. Dün bir daha kan verdim. Bugün sonuçlar çıkacak. Canım çok sıkıldı. Kendimi vurdum alışverişe. Eve geldim kafamı vurdum yattım. Halen daha uykusuzum. Ve bugün ikinci nöbetim var. Şansıma çift nöbetim var bu hafta.
Ne ameliyati olmystun ve hangi dokunun patolojisiydi? Gecmis olsun
Babamin ca sureci ile ilgili uzuuun bir mesaj yazip sildim cunku daha tani asamasinda bile yanlislik olabiliyor:olamaz:umarim olabildigince guzel sonuc cikar

Son düzenleme:
Canım çok geçmiş olsun
Ben son zamanlarda çok unutkan olmuşum sende tiroid mı vardı?onun için mi operasyon geçirdin?

İnşallah herşey çok güzel gider hiç bir sorun çıkmaz sıkma sen canını :anne:😘

24 eylul sali

2 kofte kadar et haşlama
4-5 salatalık domates dilimi
100 kalorilik bir aburcubur

Oglen 13.30
1 kase yayla corba
2 kasik firinda mor lahana 1 kapya biber
Salata

Ara: 10 siyah uzum kurusu, 6 badem yesil cay maden suyu

Aksam 19. 1 cay bardagi kefir, 1 muz , 2 dilim portakal , 7 kuru uzum , 15 fıstık, 6 badem , 3 kasik yulaf kepegi gevreği ile karışım

Bu son ogun olacakti
Ammaaa daha neler yefim
6 kasik makarna , 2 cig kofte
O saatte balik pisince 2-3 dilim palamut ,salata

Bitti mi

2 tane sekerli aburcubur yarim paket cips ( 500-600 kalori almışımdır buradan )

Yürüyüş 10.200 adim
Su cok
Yesil cay 1
Maden suyu 1

Geçmiş olsun canm dualarımız seninle 💚 güzel haberler aldığımız gün olsun inşaallah 🤲

Günaydın canım hiç canını sıkma canım bugün iyi haber alacaksın insalahh geçmiş olsun

X