All-Star Diyet Yarismasi...

bır turk kahvesı yapayım kendıme
sankı acıkır gıbı oldum

Ben de acim ya. 4 prawn kraker 3 ceviz yedim. Yine seker orucuna basliycam. :KK12:
Hasta olanlara acil şifalar diliyorum. Biraz resmi olsu sanki neyse. Ben de 10 mesaj kısmı konusunda tereddütlüyüm. Ben evdeyim sıkıntı olmaz da benim eski yoldaşlar için zor gibi geldi. @kralicem77 ve krizantem3 krizantem3

Haftalik 70 yaziyor bazen kralicem ben goruyorum. :dondurma:

ben yokken ne guzel sohbet muhabbet vardı
nerdesınız kızlaaar :)

telefon ekran resmımı canan karatayın hepınız oleceksınız resmını yaptım :KK70:

burda guzel bır grup var hepımız bırbırımızı cok guzel desteklıyoruz uyarılar kurallar hepsı bızım daha cok kılo vermemıze yonelık olabıldıgınce esnek davranıyoruz bırbırımıze alıstık tanıdık sevdık samımı bız bıze ortam

nıye baska takımlara gıdılıyoorrr

Kızlar sabah kalkınca fındık badem hurma ve Nescafe yedim

Kahvaltıda 3/4 simit 1 kibrit kutusu peynir çay ve bol yeşillik

Öğle patlamış mısır 2 kare bitter çay

Akşam 2 3 yk bulgur pilavı 3 yk karnabahar yemeği ve 3 yk yoğurt

Kalori 1109 oluyor bugün

Kızlar sabah kalkınca fındık badem hurma ve Nescafe yedim

Kahvaltıda 3/4 simit 1 kibrit kutusu peynir çay ve bol yeşillik

Öğle patlamış mısır 2 kare bitter çay

Akşam 2 3 yk bulgur pilavı 3 yk karnabahar yemeği ve 3 yk yoğurt

Kalori 1109 oluyor bugün
karnabahar en sevdıgım :)

aslında konuda polemıge gırdıgım ıcın ban yemedım
bırı benım hakkımda konustugu ıcın yonetıcıyı de etıketleyerek bana laf atan uyeye benımle neden ugrasıyorsun dıye sordum ekran goruntusu aldım yonetıcı de gorsun dıye
oda hakaret ettı ozur dılemek yerıne :KK70:
bende cevap verdım
yonetıcı de bızı banladı :KK70:
Aferin :KK70: :KK70: :KK70:

:KK70:
sız burda tartı resmı yukluyorsunuz ben gram hesabı yapıyorum kımın kac kupası var ona bakıyorum :KK70:
O da iyi :KK70:

Butun ALL -STARLAR'in DIKKATINE...

@AklinYolu1
@_SinsireLLa_
@kralicem77
@krizantem3
@fatma7454
@pegasus07
@tulipa
@kolera88
@Verano_porteno
@kremsokola
@Berin35
@cgdmk
@_Makaron_
@nscckts
@sergerdan

ALL_STAR'lar yeni kurallar var . Eski kurallar ile toparlarsak asagidakiler olustu. Grup motivesi acisindan boyle uygun gordum. Kurallar aslinda sizinle sekillendi.

Asagidaki kurallardan sorumlu yeni yardimcim N nscckts

1: Yazdiginiz tek diyet topigi bu olacak. En azindan yarismalar bitene kadar. Ondan sonra istediginiz yere yazin sorun degil. :KK51:

2: Tarti resimleri bundan sonra Istanbul saatine gore , 17 :00 ve 21: 00 arasi yuklenecek. Isterseniz sabah cekin o saatlerde yukleyin .

3: Tarti resmi yuklemeyen 3 hafta kupa hakkindan feragat etmis olur. Kupa sayilari ilk sayfada ve hala cekismeli durumlar soz konusu. Her 100 gramin onemi var. :cool:

4: Gruba her gun bir kez ugramak ve en az 10 mesaj yazmak mecburidir ya da ozel durumlarda haftalik 70 mesaj olabilir. Cocuklugunuzdan bahsedin mesela:KK53:, topik her turlu paylasima aciktir.

5: Ikinci yarisma 9 Mayis -13 Haziran arasidir. Bu yarisma icin %5 kilo vermek zorunludur.

6: Bol bol kilo verin. Ortalamamiz sifira yakin . Demek ki grup olarak cok daginik calisiyoruz.:KK66:

7: Yarisma disi katilanlar bu kurallara uymak zorunda degil. Ancak onlarin kupa hakki yok, cezasi yok ve siralamada yer alamazlar. Boyle de bir seceneginiz var tabi ki. :KK19:

8: Menulerden ve sporlardan artik herkes sorumlu , herkes herkese yorum yapma hakkina sahiptir.

9 : Sadece yardimcilardan degil,butun yarismacilardan katilim bekliyorum.

10 : Kilo alan arkadaslar neden kilo aldigini dusunup ve ozelestirisini yapip bir paragraf halinde yazmak zorunda. Ayrica kilo alan arkadaslar artik siralamaya girmiyor ve + Aldigi kilonun 100 gram altina inene kadar kupa hakki bulunmayacak. Bu haftaki cezalandirma soyle;

krizantem3 krizantem3 gelecek hafta kupa alabilir.

Muttapa7555 Muttapa7555 gelecek hafta kupa alabilir.

cgdmk cgdmk gelecek hafta kupa alabilir.

@kralicem77 68.4 e dustukten sonra kupa alabilir.
@tulipa 64.3 e dustukten sonra kupa alabilir.
@_SinsireLLa_ 58.9 olduktan sonra kupa alabilir.
A AklinYolu1 61.9 olduktan sonra kupa alabilir.
@Verano_porteno 59.4 olduktan sonra kupa alabilir.
@kolera88 54.5 olduktan sonra kupa alabilir.
@kremsokola 62.1 olduktan sonra kupa alabilir.

Ayrica %5 tablo siralamasi soyle.

Eki Görüntüle 2130653
Sanırım 1. Kural yüzünden atılabilirim. Ben haftada bir kac gün kilo bildirimi yapmak için giriyorum gruplara açıkçası, belki de bildiğiniz için böyle bir kural geldi. Ben daha çok motive oluyorum öyle ve ben bu siteye genellikle diyet için girdim hep ve öyle de devam ediyor. Dolayısıyla diyet gruplarına yazmadan zor dururum sanki. Hep diyet değiştirdiğim için bu hızlandırılmış kilo verme surecimde, farklı yollara bakıyorum, farklı bilgiler, farklı kürler öğreniyorum. Tabi bizi bağlamaz derseniz yapacak bişey kalmıyor.

4. Madde de her ne kadar hep saçma gelse de ona uyabilirim. ( cuma takimlarina sırf bu 4. Madde yüzünden girmedim ama bakıyorum, kendime uygun grup bulursam girecektim.)

Ayrıca mesela bu toplu mesaj alıntıları bir msj mi sayılıyor yoksa tek tek mi yazayım :)

ıste durmıcam burda :KK70:
sokakta bıle yurunmez bayramda burda :KK70: heryer cok tehlıkelı
buram buram borek kadayıf tehlıkelı yemeklerın kokusu
kase kase fıstıklar cerezler
en ıyısı kacmak
Geçen hafta Antep'te metanet corbacisi demiştin ya oraya gittik ama o çorbayı etli olduğu için sevmedik daha yemeden :) ama karşısındaki metanet katmere gittik, öyle bir lezzet yok ya. Harikaydı.

A AklinYolu1 1. Maddeyi biraz açar mısın? Ben bugün 6. Takıma girmiştim.
Ben de bakıyordum, uygun bulunca girecektim ama benim de kilo bildirimi için girdiğim iki grup var.

burda guzel bır grup var hepımız bırbırımızı cok guzel desteklıyoruz uyarılar kurallar hepsı bızım daha cok kılo vermemıze yonelık olabıldıgınce esnek davranıyoruz bırbırımıze alıstık tanıdık sevdık samımı bız bıze ortam

nıye baska takımlara gıdılıyoorrr
Haftanın bir kaç günü daha bildirim yapıp kaçamağı önlemek şahsen benim amacım ve ben öyle daha çok motive oluyorum mesela.

Sonuç? Şimdi beni kovirr misiniz??

X