Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Arkadaslar bugun de benim disci rabdevum vardi. Sadece olcu alinacakti. Ameliyat ve vida kismini atlattigim icin cok korkmuyordum. Implantla beraber yapilacsk arka azi dis kaplamasini unutmusum. Doktor basladi uyusturup onu kesmeye. Eskiden de kesildigi icin cok işlem yok diye dusuk dozla uyusturmus. Agriyi cok olmasa da hissettim😪 doktor oyle yönlendirdiği icin de sabrettim. Gecici kaplama yapildi ama agriyor biraz biraz 😪 sanirim agri kesici icip yatacağım .
Dayak yemis gibiyim Sitare55 Sitare55

Ustune balik alma bahanesiyle 10.000 adim yurudum.

Menu alintilarni isaretledim ama bugun yspsmayabilirim.

LenaG LenaG buradan yazmamda mahsur yoktur sanirim B Beyaz leylak i geri alayim ben 🤭
Gecmis olsun canim ben zaten senin takim8nda degil miyim seni etiketleyip duruyorum ben 😅ya elimden geldigince tum etiketkeri takip etmeye calisiyorum ama ben uyurken burda baya hareketli anlar yasaniyor galiba😅

Ödem. VS. Sitare55
:KK11::KK62::stop:En Büyük KK:eğlence::deli:
Eki Görüntüle 3483159
Ödemler bizden korksun 👻
👏👏👏👏
Arkadaslar bugun de benim disci rabdevum vardi. Sadece olcu alinacakti. Ameliyat ve vida kismini atlattigim icin cok korkmuyordum. Implantla beraber yapilacsk arka azi dis kaplamasini unutmusum. Doktor basladi uyusturup onu kesmeye. Eskiden de kesildigi icin cok işlem yok diye dusuk dozla uyusturmus. Agriyi cok olmasa da hissettim😪 doktor oyle yönlendirdiği icin de sabrettim. Gecici kaplama yapildi ama agriyor biraz biraz 😪 sanirim agri kesici icip yatacağım .

LenaG LenaG buradan yazmamda mahsur yoktur sanirim B Beyaz leylak i geri alayim ben 🤭
Geçmiş olsun canım

Afiyet olsun canım, spor çok güzel, kavurma yağlı geldiyse canın tatlı isteyip halsizlik yapmistir
Aa olabilir belki haklsin canim aklima gelmemisti yemek hazırlamaya üşendim buzluktan cikariverdim kavurma
Şu geçiş dönemi havalarını hiç sevmiyorum çocuklar sırayla hasta olmaya başladı ben zaten alerjik bünye havadan nem kapiyorum ıhlamur, tavuk suyu, kelle paça ... sezonu açıldı dur bakalım kışın ne yapacaz 🤔🤔🤔
Ay evet ya vallahi bizimde öyleydi gecen hafta biraz toparladik

Peki karşı takıma kimi veriyorsun ? Ben transferleri sayılar için yaptım.
Şimdi salı transferinde sen birini alır birini verirsin ❤️

Son düzenleme:

Çok geçmiş olsun canım 🙏
İyi akşamlar kızlar
24 Eylül Salı
Kahvaltı

1 haşlanmış yumurta
1 dilim peynir
5 zeytin
Domates,salatalık,maydanoz
1 dilim tbe
Öğle
7 kaşık kavurma
Az yufka
2 tatlı kasıgı petek bal (bunu yemesem iyiydi ama nedense bi çöküşte idim öglen sonrasinda da yatip uyudum baya halim yoktu)
Akşam
4 yk taze fasulye
Salata
2 yk yogurt
Su 2 lt
Spor 45 dk tempolu yürüyüş
Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus
Afiyet olsun akşam güzel kapanmış ❤️
24.09.24
08.30
Ballı limonlu su, bir tane küçük kinoali grissin ( sabah midem bulandı tutsun diye yedim )

12.30
Peynirli omlet, 1 dilim peynir, domates salatalık 1 çk bal,2 dilim ekmek

19.00
4 YK taze fasulye,4 köfte, yoğurt

Şu: 2 lt. LenaG LenaG Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus
Gayet başarılı ❤️ afiyet olsun
24 Eylül menü
07.30 1 bardak limonlu su
09.30 1 fincan kahve 2 hurma
10.30 2 dilim peynir 1 yeşil salata 2 dilim tb ekmek 1 fincan rezene
13.00 1 fincan kahve 1 Beypazarı kurusu
15.30 yarım kase tavuk suyu çorba(hasta olacak gibiyim çocuklara yaptığım çorbadan huplettim)
17.30 5 kaşık taze fasulye, 2 kaşık pilav, yarım kase cacık
3lt su spor yok emzirmeye devam
LenaG LenaG Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus
Afiyet olsun canım ❤️ dikkat et kendine ❤️
İyiaksamlar
Sabah 10
Soğanlı biberli omlet
1 dilim çavdar ekmeği
Ogle
Yarım avuç tuzsuz fıstık
Akşam
Fırında tavuk but
2 kaşık pilav
Salata
1 saat sonra sopalı ayran içerim
Spor yok su 3 litre
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55
Afiyet olsun çok güzel menü ❤️ sopalı ayranın da çok güzel 🫠

Aa olabilir belki haklsin canim aklima gelmemisti yemek hazırlamaya üşendim buzluktan cikariverdim kavurma

Ay evet ya vallahi bizimde öyleydi gecen hafta biraz toparladik
Darısı bize inşallah
Çok geçmiş olsun canım 🙏

Afiyet olsun akşam güzel kapanmış ❤️

Gayet başarılı ❤️ afiyet olsun

Afiyet olsun canım ❤️ dikkat et kendine ❤️

Afiyet olsun çok güzel menü ❤️ sopalı ayranın da çok güzel 🫠
3 çocukla hasta olmayı göze alamıyorum zaten kaptanım dikkat etmeye çalışıyorum inşallah sabaha biseycik kalmaz

Canım mavi kaptanın en son aldığı 2 kişiyi aktardım kırmızı takıma şimdi Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus ün transfer yapmasını bekliyorum ❤️

Afiyet olsun bence 1 kurabiyeden gelen kaloriyle bişi olmaz ama sabah 2 si bir ara yerine başka bişi yok mu ❤️
O halde takımımın son hali nedir kaptanım?

Kaptaniçeme söz veriyorum cumartesiye kadar bir daha ikisi birarada yok :KK52:
Selam kızlar 🙋🏻‍♀️🌸
24 Eylül Salı
Gün kapanış
LenaG LenaG @Mthn83 Sitare55 Sitare55

Kahvaltı 08.15
mandalina
10 çiğ fındık

12.30 ara
Türk kahvesi
2 kare bitter çikolata

17.00 akşam
3_4Köfte
Çok az salata
3yk bulgur pilavı
Ayran

2.5lt su
6500 adım
Afiyet olsun canım ❤️ Bugünkü menünü çok begendim Lotuscum. Ödem atıcı bitki çayları da içebilir misin?
İyiaksamlar
Sabah 10
Soğanlı biberli omlet
1 dilim çavdar ekmeği
Ogle
Yarım avuç tuzsuz fıstık
Akşam
Fırında tavuk but
2 kaşık pilav
Salata
1 saat sonra sopalı ayran içerim
Spor yok su 3 litre
LenaG LenaG Sitare55 Sitare55
Afiyet olsun nergisim kahvaltının yanına bol yeşillik eklersen tadından yenmez canım ❤️
Sitare55 Sitare55 kaptanımm ya vallahii menüleri yazmaya bile üşeniyorumm 🤣🤣
Menü pleaseee 🫠❤️
nurovic nurovic yuvana hoş geldin çünkü sen bir kırmızı takım fatihisin 😎
Bugünkü menünü gördüm kv kızıyor bu darlıyor yapmıyoruz çünkü ödemimiz var 😂
Az önce yemiştim de bi midem ekşiypr de bir seyler de 😂 ve pilava hamur işine yönelmeyelim tamam mı canım ❤️🥰

O halde takımımın son hali nedir kaptanım?

Kaptaniçeme söz veriyorum cumartesiye kadar bir daha ikisi birarada yok :KK52:

Afiyet olsun canım ❤️ Bugünkü menünü çok begendim Lotuscum. Ödem atıcı bitki çayları da içebilir misin?

Afiyet olsun nergisim kahvaltının yanına bol yeşillik eklersen tadından yenmez canım ❤️

Menü pleaseee 🫠❤️

nurovic nurovic yuvana hoş geldin çünkü sen bir kırmızı takım fatihisin 😎
Bugünkü menünü gördüm kv kızıyor bu darlıyor yapmıyoruz çünkü ödemimiz var 😂
Az önce yemiştim de bi midem ekşiypr de bir seyler de 😂 ve pilava hamur işine yönelmeyelim tamam mı canım ❤️🥰
Sevgili kaptanım sitarecim 🌸

Cumartesi için var gücümle çalışacağım.

İyi akşamlar
24.09.2024 Salı
10:30 1kapya, 1acı biber, 1domates, 2yumurta ile omlet, 4zeytin, 14gr.kaşar peyniri, yarım kk. peynir, domates, acur, şekersiz çay

500ml.kiraz sapı çayı
1kupa şekersiz filtre kahve

18:00 Akşam yemeği
1dolu kase biber yemeği, 1.5 karabuğday patlağı,
domates, acur, acı biber, 3 dilim karpuz
LenaG LenaG Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus

Akşam, 1kupa çikolatalı kahve
1kupa dibek kahvesi
Su 3 litre

Gayet güzel ama su miktarı az gibi ❤️

Menü fena değil tatlı göze batıyor ama onu unut artiyi da unut, tam gaz devam et 💪😍

Afiyet olsun canım, spor çok güzel, kavurma yağlı geldiyse canın tatlı isteyip halsizlik yapmistir
Canım mecbur önüme bakacağım yoksa ipin ucu kaçarsa Allah korusun başladığım yere dönerim 😱

Çok geçmiş olsun canım çok korkuyorum İmplant tan çook diş duymak istemiyorum o kadar korkuyorum 🥺

X