All-Star Diyet Yarismasi...

Tamamen sehir efsanesi. :KK53:
benım gıbı tembeller ıcın cok kotu bu olmadı
bu yapılır mı bıze

hayaller atletık bır vucuda manken gıbı ben
depositphotos_142611485-stock-photo-young-athletic-woman-in-sportswear.jpg

gercekler de ben

648683292.jpg

temsili.jpg

A AklinYolu1 grubu aktif tutma konusundaki fikirlerine katiliorum , bence de buralarin amaci bi cuma yarismasi kadar olmasada birbirimize karsi sorumluluk hissetmemiz kim ne yemis ne icmis merak etmemiz yoksa gel menu yaz ne anlami var ki bu konuda senin ve bikac arkadasin cok emegi var. Burayi canli tuttunuz herzaman ki sen baska emekler de verdin. Ama kizlara cgdmk cgdmk @kolera88 da haksizlik ettigini dusunuorum. Anlasmazliklar olabilir ama bunlar ikinci yarismaya yansir ve biterdi. Cunku burasi basta biraz daha esnek bi gruptu ona gore gelenlere de anlayisli olmak lazim die dusunuorum. Sonradan sekillenen ve herkesin kabul ettigi kurallarin degismesine de gerek yok bence.

kremsokola kremsokola okuya okuya gelıyordu :)
Ay evet bir geldim ki nolmus yahu...

cgdmk cgdmk @kolera88 A AklinYolu1 yapmayin etmeyin kac yasinda insanlariz. A AklinYolu1 degistirmesek olmaz mi yarismanin kurallarini? Yarisma basladi neticede. Insanlar ona gore girdi yarisma grubuna. Dedigin kurallari ikinci yarisma icin yururluge sokariz, mumkun mu?

Hepimizin site disinda da bi hayati var sonucta, siteye kafa dagitmaya geliyoruz. A AklinYolu1 bana sormustun nasi hic ban yemedin diye. Gunluk hayat zaten yipratici, bi de burda insanlarla tartissam hayat nasi gecicek? Yapmayin, opuselim barisalim.

ahahhaha :KK53:

benım spora baslayabılmem ıcın once kılo vermem lazım
kılo verebılmek ıcın spor yapmam lazım

bu ıste bır terslık yok bu tersde bır ıslık var :KK45::rolleyes:

Butun bunlar hep balik burcunun sucu.

Ne cekiyoruz su burclardan toprak grubu olsak daha iyiydi. :dondurma:

A AklinYolu1 grubu aktif tutma konusundaki fikirlerine katiliorum , bence de buralarin amaci bi cuma yarismasi kadar olmasada birbirimize karsi sorumluluk hissetmemiz kim ne yemis ne icmis merak etmemiz yoksa gel menu yaz ne anlami var ki bu konuda senin ve bikac arkadasin cok emegi var. Burayi canli tuttunuz herzaman ki sen baska emekler de verdin. Ama kizlara cgdmk cgdmk @kolera88 da haksizlik ettigini dusunuorum. Anlasmazliklar olabilir ama bunlar ikinci yarismaya yansir ve biterdi. Cunku burasi basta biraz daha esnek bi gruptu ona gore gelenlere de anlayisli olmak lazim die dusunuorum. Sonradan sekillenen ve herkesin kabul ettigi kurallarin degismesine de gerek yok bence.

Yarisma disi olmanin ne kotulugu var arkadaslar. Biri bana bunu anlatabilir mi?

Eee biri diyor ceza istemiyoruz , biri diyor kural istemiyoruz, biri ben tarti resmini yuklemiycem diyor.

Haksizlik yaptigimi dusunmuyorum. 100 gram in bile hesabini dusunuyorum. Nasil daha iyi kilo verirler diye dusunuyorum.

Esnek gruptu , herkes kilo verecek gibiydi ama baktim kilo alanlar cogunlugu olusturdu. Sonra bu kurallar dogdu.

Simdi de kural filan yok artik. Herkes kafasina gore takilsin. 6 hafta kadar....

Sonra istediginiz yere gidersiniz. Isterseniz bugun de gidersiniz. Ben bu noktaya geldikten sonra onemi yok. Grup ruhu sifir cunku...

cgdmk cgdmk @kolera88 A AklinYolu1 yapmayin etmeyin kac yasinda insanlariz. A AklinYolu1 degistirmesek olmaz mi yarismanin kurallarini? Yarisma basladi neticede. Insanlar ona gore girdi yarisma grubuna. Dedigin kurallari ikinci yarisma icin yururluge sokariz, mumkun mu?

Hepimizin site disinda da bi hayati var sonucta, siteye kafa dagitmaya geliyoruz. A AklinYolu1 bana sormustun nasi hic ban yemedin diye. Gunluk hayat zaten yipratici, bi de burda insanlarla tartissam hayat nasi gecicek? Yapmayin, opuselim barisalim.

Kendime gore sakin davrandim ama herkesin sabri bi yere kadar...

Kural yok artik, ikinci yarisma yok.

fotoğrafını gördüm , kaynar su gibisin yakıyosun:KK53::KK8::KK8:

Butun bunlar hep balik burcunun sucu.

Ne cekiyoruz su burclardan toprak grubu olsak daha iyiydi. :dondurma:

toprak grubu gercekden sanslı
eşim ... kızım
bendekı celıskıye bak bırde kendı ıcımde catısıyorum
burcum yay
yukselen balık
ay aslan :KK70:

benı napsınlar sımdı :KK70:
dolunayda kurtlastıgım dogrudur :KK70:

bırde daha dıyorum kı su grubu cıkmayacagıma emınım duygusallıkla alakam yok :KK70: balık cıktı yukselen :KK70:

toprak grubu gercekden sanslı
eşim ... kızım
bendekı celıskıye bak bırde kendı ıcımde catısıyorum
burcum yay
yukselen balık
ay aslan :KK70:

benı napsınlar sımdı :KK70:
dolunayda kurtlastıgım dogrudur :KK70:

bırde daha dıyorum kı su grubu cıkmayacagıma emınım duygusallıkla alakam yok :KK70: balık cıktı yukselen :KK70:

Ben de milk frother dusunuyorum. Kesinlikle lazim bana ikea da ucuz buldum.

Haksizlik yaptigimi dusunmuyorum. 100 gram in bile hesabini dusunuyorum. Nasil daha iyi kilo verirler diye dusunuyorum.
Canim benim kimse sana haksizlik yaptin demiyo ki zaten? Aksine herkes ne cok emek verdiginin tekrar tekrar altini ciziyor.
Sonra istediginiz yere gidersiniz. Isterseniz bugun de gidersiniz. Ben bu noktaya geldikten sonra onemi yok. Grup ruhu sifir cunku...
Ama bak sikintiyi yaratan bu soylem sanirim. Tamam gidelim de biz gidince sana daha mi iyi olucak ki? Ortak bi amac altinda bulusmus insanlariz, bu sayede motive oluyoruz. Biliyorum, senin yeni kural ekleme amacin da motivasyonu arttirmak. Ama cgdmk cgdmk ve @kolera88 nin da kendilerince gecerli sebepleri var. Bu kurallar cikmadan once girmisler bir de gruba, hani verilen hak geri alinmaz diye bi laf var ya:)) Gelinen durum uzucu evet, ama telafisi olmadigini dusunmuyorum.

Ben de milk frother dusunuyorum. Kesinlikle lazim bana ikea da ucuz buldum.
ben olsam bu yenıyor mu bu dıye yaklasırdım gordugumde :KK70:
hepsı dıyetden :KK70:
evet ısıne yarayacagını dusunuyorum kesınlıkle
ıkea da varmıymıs hıc gormemıstım

Canim benim kimse sana haksizlik yaptin demiyo ki zaten? Aksine herkes ne cok emek verdiginin tekrar tekrar altini ciziyor.

Ama bak sikintiyi yaratan bu soylem sanirim. Tamam gidelim de biz gidince sana daha mi iyi olucak ki? Ortak bi amac altinda bulusmus insanlariz, bu sayede motive oluyoruz. Biliyorum, senin yeni kural ekleme amacin da motivasyonu arttirmak. Ama cgdmk cgdmk ve @kolera88 nin da kendilerince gecerli sebepleri var. Bu kurallar cikmadan once girmisler bir de gruba, hani verilen hak geri alinmaz diye bi laf var ya:)) Gelinen durum uzucu evet, ama telafisi olmadigini dusunmuyorum.

Arkadaslar size yarisma disi olmanin nesini anlatamiyorum. Yarisma disi olun diye teklif sundum kabul etmediler. Uzerine bir de hakaret edildi. Siz hala etiketleyip ne yapmaya calisiyorsunuz.

Kupa da sonradan gelisti. Ona kimsenin itirazi olmadi.

Ben de diyorum artik kural yok. Hala bla bla bla.

Silindiler listeden. Yarisma disi olsalardi silinmeyeceklerdi . Bu kadar basit.

benım spor ısını duzene oturtmam lazım
leslıe yapıyorum fakat kendıme agır gelıyorum cabuk yoruluyorum
yurumeyı cok severım ama cocukla cıksam olmuyor babasına bıraksam ben dıye tutturur yanı yarım saatden fazla surmez o da

kendımı yormadan hareket etmemın ımkanı yok mu :KK70:

soylee oturup kahve ıctıgım yerde
:p

Şöyle diyim bizim grupta bebek arabasıyla 1 saatten fazla yürüyen bayanlar vardı epey de faydasını gördüler olmadı ev içinde yerinde koşu yapabilirsin

Şöyle diyim bizim grupta bebek arabasıyla 1 saatten fazla yürüyen bayanlar vardı epey de faydasını gördüler olmadı ev içinde yerinde koşu yapabilirsin
en buyuk hatam oldu bebek arabasını vermek :KK43:
2 yasında artık oturmaz dıye tuttum verdım
cocuk meger oturtsam otururmus :KK70:
erken davranmısım

ben leslıe devam edeyım ozaman
havalar da guzel oldu gunler uzadı babası kızla parktayken bende bır kosu yapar gelırım oh mıs

kremsokola kremsokola ve Verano_porteno Verano_porteno (kız ne zormuş yazmak).. etiketi görmezden gelmemek için yazıyorum. Tartışmanın başlangıç noktası belli. Burası sanal, gerçek hayatta da böyle bir tartışmaya hayatta girmem, burada hiç girmem. Size şunu söylemeye geldim. KORKAK değilmişsiniz, bazıları bu cesareti bile gösteremedi.. öpüyorum sizi kızlar.

X