All-Star Diyet Yarismasi...

Size soylediklerimi yapacak misiniz. O da onemli bosuna konusmayayim burada.
Bana taş mı attın gı :))) ramazan orucu gibi tutmam şubsenin if mi inf mi ne onun gibi yapsam olmaz mı. Sahura kalkıp yemem ben normaldede o zaman daha çok halsizlik ve açlık oluyor. Yeme olayını 19 24 arası yapsam olmamı acep

Aklimdaki son kisisin sen Eski yarismalarda ceza veriyordum kimse uymuyordu o yuzden soyledim bunu. Sonra da disiplinli degilmisim gibi dedikodu yapiliyordu. Bu grupla alakasi yok yani.

5 saat yesen 19 saat ac kalacaksin yapabilir misin.

Bi roxen degilim ama bence jillian guzel:))

Videosuna baktim cok kolay degil ama alisirim gibime geliyor.

Son düzenleme:
Aklimdaki son kisisin sen Eski yarismalarda ceza veriyordum kimse uymuyordu o yuzden soyledim bunu. Bu grupla alakasi yok yani.

5 saat yesen 19 saat ac kalacaksin yapabilir misin.

Videosuna baktim cok kolay degil ama alisirim gibime geliyor.
Ben ki iftardakilerle oruç tutmuş insanım inan bana yemek hiç aklımda yok zorlarsa su zorlar onuda iftar imsak arası halletmeyi planlıyorum. Ay ben valla çok yediği için kilo alanlardan değilim kimse inanmıyor ama öyle

Ay doğru dedin valla yemeğe de gitsem oruçluyken bişeyde yenmiyor ki diye diye yırtarım ben hay sen çok yaşa emi

Tamam ama sagligina dikkat edeceksin. Cok zorlanirsan yapma .

Sen hazırım diyorsan tamamdır
Hazirim zorlayacagim kendimi. Cok mukemmel olmaz basta ama 500 ml su ile basliycam .

Bir de ziplamali yerleri cok yapamam asagida yasli kadin var. Rahatsiz etmek istemiyorum.

Tamam ama sagligina dikkat edeceksin. Cok zorlanirsan yapma .

Hazirim zorlayacagim kendimi. Cok mukemmel olmaz basta ama 500 ml su ile basliycam .

Bir de ziplamali yerleri cok yapamam asagida yasli kadin var. Rahatsiz etmek istemiyorum.
Tamamdır canım ben şu adet bitince ben bir deneyeyim. Tabi sağlığa dikkat kilo vermeyi ençok sağlık için istiyorum kalp çarpıntısından hantallıktan sıkıldım. Jullianı ben denemiştim dizlerimi zorladı bi de mekik çekemiyorum boyun da problem var. Callanetics i o yüzden bıraktıydım mıy mıy sporlarıda sevmiyom o ayrı

Mekik kolay da ben de sinav cekemiyorum ya. O halimi bi gorsen acirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…