All-Star Diyet Yarismasi...

Ben de senin gibiyim. Ama 1 Doğumdan 2 ayım var. 14 tuttum bu yıl, 20 ye tamamlayım diyorum. Ben her Çarşamba tutmayı düşünüyorum diğer günler spor var. HaftaSonu da tutamıyorum

Olsun canım benim de geçen hafta regl öncesi ve çok yemekten artı 2 kg idi. Haftaya toparlarsın eminim

Kızlar oruç olayında benim de tutmam lazım size katılabilirim spora gitmediğim günlerde içim hiç rahat değil diyete zeval gelmesin diye koca kışı oruç tutmadan geçirdim
B bilinmeyenkullanici evet gormemisim cok guzel olmus simdi baktim
Çok teşekkür ederim canım benim
Ben de bu hafta degisiklik yapcam 3 haftadir toplamda 1 kilo gitmedi gitti. If yapim diorum eski 1200 -1400 kalorilik rutinimle. 11-7 arasi yicem sabahlari da ac karnina spor. Sporu cok aksatiorum ya off
If veya Karatay ikisinin de faydasını göreceğini düşünüyorum

Yoga yap verano yoga:) olmadi gel arizonaya seni kampa aliyim:))
Gecen bi denedim sokolacim ellerim gene uyustu bileklerimde sorun var. Doktora gitmem lazim. Karpal tunel olabilir umarim gecici biseydir cunku ben de yogi olmak istiorum :) yogada da bilek cok onemli o haraketleri atliim desem. Pilatese baslicam bugun

Benim de uyku duzenim bOzuldu dun ruyamda seda sayana telefonla baglaniodum. Bugun uyumicam uykum duzene girsin die
Cardio yap uyursun Plates, yoga vs değil cardio. Çok affedersin popondan ter aksın o derece yorul. Ben spordan sonra eve gidip uyuklayarak duş alıp zamk gibi yatağa yapışıyorum.Anında uyku modu. Uykum yorularak düzene girdi galiba :))::)):

selam kızlar ben geldiiimm

bu sabah kı menum : 2 yumurta 6 zeytın 1 dılım peynır 2 cevız 1 salatalık 4 bardak su

aksam kı menum : 1 porsıyon zeytınyaglı taze fasulye 1 tabak salata 1 bardak ayran ve uyuyana kadar ıcebıldıgım kadar su :)

bugun canım hıc bırsey ıstemıyor kahve bıle ıcesım yok bırazdan trampolınde zıplarım

Leslie eğer sıcak bir havada ılık denizde yüzmek kadar güzelse Jillian benim için soğuk bir havada karlı Himalaya'lara çıkmakla eştir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…