All-Star Diyet Yarismasi...

Iste belli olmuyor 100 gramla bile alabilirsin kupayi.

25 kilo filan tasiycam ya. Niyetim vardi leslie ye aslinda. :KK12:
Şu adet dönemi bitsin ben oruç tutmaya başlıyorum o kadar çok borcum var ki anlatamam. Kilo vermek için değil tabi bi ramazan daha geliyor onda daborç olacak yığıldı iyice bi ucundan tutayım. Eşim hastalanmasa gecen ay başlayacaktım. Artık kiloyu da iyi yada kötü ne kadar etkilerse

ya ben perişanım bugün gelemedim zaten pek beğenip beğenip geçebildim sadece:KK53:

Ben de koltuktan duser durumdayim. Su esyalar gelse de yatsam. :KK70:

Birincilikten sonunculuğa :skandal:

Seninle yarin konusucam.

Şu adet dönemi bitsin ben oruç tutmaya başlıyorum o kadar çok borcum var ki anlatamam. Kilo vermek için değil tabi bi ramazan daha geliyor onda daborç olacak yığıldı iyice bi ucundan tutayım. Eşim hastalanmasa gecen ay başlayacaktım. Artık kiloyu da iyi yada kötü ne kadar etkilerse

Bence yarismanin bitmesini bekle.

belki sana eşlik ederim benimde aklımda bu genelde borçları ramazandan hemen sonra aradan çıkarıyorum ama :KK53: bir miktar borç bende de var.. başlayacağında bana haber etsene:KK49:

Ben de koltuktan duser durumdayim. Su esyalar gelse de yatsam. :KK70:

Seninle yarin konusucam.

Bence yarismanin bitmesini bekle.
Çok fazla var ya 4 yıl kafadan çocuklar için tutamadım e adwt dönemi 10gün sürüyor hele birde hem baş hem sona denk gelince... birde üni yıllarında hastalıktan tutamadım 3yıllık da ordan senin anlican 365gün kadar borcum var:KK53::KK53::sinirli::KK57:

Benimkinin yanında devede kulaktır o ya
sen borçları yazınca biraz öyle kaldı benim ki toplasan 30-40 tane anca ... ay bir kere ufağım muhtemelen 10-11 yaşlarım okuldan eve geldim evde baklava var o bana bakıyor ben ona bakıyorum en son dayanamayıp yedim kimsenin görmez yerinden o hala içime batıyor:KK53::KK53:

sen borçları yazınca biraz öyle kaldı benim ki toplasan 30-40 tane anca ... ay bir kere ufağım muhtemelen 10-11 yaşlarım okuldan eve geldim evde baklava var o bana bakıyor ben ona bakıyorum en son dayanamayıp yedim kimsenin görmez yerinden o hala içime batıyor:KK53::KK53:
Çocukmuşsun daha hiç öyle oruç bozmuşlugum yok ama benim içime batan geçen yıl iftar sofrasında beklerken adet oluşumu unutamıyorum tam 5dk ya olamaz böyle bişey dedim:KK70::KK70::KK70:

Çok fazla var ya 4 yıl kafadan çocuklar için tutamadım e adwt dönemi 10gün sürüyor hele birde hem baş hem sona denk gelince... birde üni yıllarında hastalıktan tutamadım 3yıllık da ordan senin anlican 365gün kadar borcum var:KK53::KK53::sinirli::KK57:

Kilo durumunu sarsabilirsin ama yine de sen bilirsin.

Esyalari tasidim simdi de leslie yi yapicam. :dondurma:

X