All-Star Diyet Yarismasi...

cok rahatsızım kendımden gercekden :KK70: bır sıhırlı degnegım olsa da pıt pıt kılolardan kurtulsam

kılo cok olunca kucuk cocukda olunca spor en fazla yarım saat surebılıyor malesef
ondan sonra da kolumu bıle kıpırtadamıyorum sonra da kızım haklı olarak benımle kosup oynamak ıstıyor ama halım olmadıgından ılgılenemıyorum sanırım tam anlamıyla yeterlı sporu yapabılmek ıcın bır 10 kılodan kurtulmak gerek

en basıtı lesie yaparken gecen gun bılegımı ıncıttım cunku kendıme agır gelıyorum :KK70:

bende trampolın aldım onda zıplamak hareket etmek daha kolay zıpladıgımda ayagım bılegım acımıyor ve delı gıbı zıplayıp hareket edebılıyorum cok yoruyor ve cok terletıyor bu tek basına yeterlı olur mu acaba ?
ustunde ıp atlar gıbı zıplıyorum bacak calıstırma egzersızlerı yapıyorum hoplayarak ama ınsallah yeterlı gelır
uzmanlar 20dk yapın hergün yapın diyor zaten gitgide artırılır leslie zıplamaktan daha kolay değil mi

uzmanlar 20dk yapın hergün yapın diyor zaten gitgide artırılır leslie zıplamaktan daha kolay değil mi
zıplarken yapıyorum lesie yı trampolın ustunde :)
mesela dızlerımı karnıma cekerek zıplamak havada bırsey yakalr gıbı zıplamak seklınde
yerde bılegım agrıyor zıplarken hıc agrım olmuyor :)

Kızlar ailem ve misafirliğe gittik onların sıkıştırmasıyla diyeti bırakmaya karar verdim. Spora ağırlık verip görünüşümü güzelleştireceğim. Başım çok döndü misafirlikte baygınlık geçirdim..
Aaa çok çok geçmiş olsun canım. Bence de sporla güzelsindir zaten. Dengeli beslenmek çok önemli.

sızden de tuyo alayım
karatay dıyetı uyguluyorum gunde 2 ogun yıyorum bazen 1 ogun

ekmek seker un tuz yag abur cubur paketlenmıs gıda rafıne edılmıs hıc bırsey yemıyorum
sıgara alkol gıbı alıskanlıklarda yok

gunde en fazla 2 fıncan sekersız kahvem var

spor konusunda eksıgım malesef
bunun dısında bır mucıze var mı :KK70:

hanı sunu yap etkısı oluyor dedıgınız bırsey mesela su hareketı yap bolgesel ıncel veya sunu iç zayıflatır dedıgınız

Nisacım yağ yaktıran su hazırlayıp içsen normal su yerine.
2 litre suya, 1 parmak boğumu zencefil, 11 yaprak nane, 1 salatalık dilimlenmiş, 1 limon dilimlenmiş.. 1 gece dolapta beklet. Ertesi gün iç, yağ yakıcı etkisi var.

Nisacım yağ yaktıran su hazırlayıp içsen normal su yerine.
2 litre suya, 1 parmak boğumu zencefil, 11 yaprak nane, 1 salatalık dilimlenmiş, 1 limon dilimlenmiş.. 1 gece dolapta beklet. Ertesi gün iç, yağ yakıcı etkisi var.
hemen zencefıl alıp denıyorum tesekkur ederım :KK36:

Kızlar elbise geldiiiii

Eklentiler

• 20180314_154902-1.jpg
    20180314_154902-1.jpg
    37,7 KB · Görüntüleme: 55
  • 20180314_154906.jpg
    20180314_154906.jpg
    29,3 KB · Görüntüleme: 52
B bilinmeyenkullanici geçmiş olsun ayrıca tebrikler bence sen zaten ideal kilondasın koruma dönemine geç anladığım kadarıyla boyun bize göre uzun... vücudunu çok zorlama sıfır yağ demek sağlık demek değil belli bi orana ihtiyaç var. Kontrol amaçlı yani yağ kas ölçümü için bir kerelik diyetisyene gidebilirsin. Elbisede çok güzel ayrıca güle güle kullan

Cok fit ve şık görünüyorsun canım...hiç fazlalığın yok bence:rapci:

cok guzel olmussun elbıse de cok guzel :nazar::nazar::nazar::KK19:

ben de çok beğendim. maaşallah canım. :nazar:
Çok teşekkürler kızlarrr
isvec diyeti yapasım geldi çok güzel olmuş
Ben 40 kilo verdim İsveç diyetini daha 5 gün yaptım.
B bilinmeyenkullanici geçmiş olsun ayrıca tebrikler bence sen zaten ideal kilondasın koruma dönemine geç anladığım kadarıyla boyun bize göre uzun... vücudunu çok zorlama sıfır yağ demek sağlık demek değil belli bi orana ihtiyaç var. Kontrol amaçlı yani yağ kas ölçümü için bir kerelik diyetisyene gidebilirsin. Elbisede çok güzel ayrıca güle güle kullan
Çok teşekkürler canım o tartılara güvenmiyorum çünkü hepsi farklı ölçüyor korumaya geçeceğim haklısın yeter gibi bu kadar

X