All-Star Diyet Yarismasi...

2 senedır uykuya hasretım bende ısterım gece 10 da uyuyup sabah 8 de kalkmak onun ıcın kızımın kendı hayatını kurmus olması gerekıyor sanırım emeklılıkte ancak

az ve duzensız uyudugum zamanlarda şiştıgımı hıssedıyorum karsıya baktıgımda bıle yanagımı goruyorum

bugun ku menum ne olacak bılmıyorum cunku 3 saat sonra hastaneye gıdecegım malum sonuclar doktor falan...

henuz kahvaltı yapmadım sadece 3 bardak su 1 bardak sekersız turk kahvesı ıctım

karnım ac degıl ben soyle dusundum

doktora gıdıp eve gelısım aksam uzerı 4 gıbı olur dırek ozaman yemek mı yesem bugun tek öğün yanı ?

hıc ac degılım suan bugun kosusturmaktan aklıma yemek ve acıkmak da gelmeyecek bunu degerlendırmek ıstıyorum nasıl olur

acıkma hıssımın bı anda ıcerı kacmasının tek sebebı bence bugun aldıgım okadar sıvıdan sonra bıle 95 bucugu gormek sanırım bı anda sus ne acıkması otur oturdugun yerde dedı

hızla ılerle nisa temponu yuksek tut ıyı gıdıyorsun dedı

ıc gudusel

trampolınım gelmıs kargoda gorunuyor kargodan gıdıp ben alıcam aksama kadar gelmesını bekleyemeyecegım zaten hastaneye yakın gıtmısken ugrar alırım

bu arada asansor asla kullanmıyorum 3 katı kendım ınıp cıkıyorum artık merdıven ınıp cıktıgımda kalbım agrımıyor terlemıyorum yorulmuyorum

Cok sevındım gerçekten.cnm öğün atlama.kahvaltını mutlaka yap.vucut kıtlık moduna geçer yoksa.zaten 2 öğün yıyorsun.
yapmadım kahvaltı 1 saat sonra cıkıcam evden
doktora gıdıcem ya tartıcak cok dolu olmak ıstemedım kendımı mı kandırıyorum suan :)

yaparsan şu şekilde olacak sistem

08.00 : uyanma
8-12 arası : şekersiz kahve çay su
11-12 arası : spor
12.00 : karatay kahvaltı
19.00 : akşam yemeği

Aferin boyle yaz iste. Diyette olunca beyin baska tarafa gidiyor cunku. Erkekler 2 dk da bir sex dusunur biz yemek dusunuyoruz.

Roxen acik acik yazmis onunla anlasin.

kızlar demın tartıda 95.5 gordum kılomu
ama heyecanlanmak cosmak kopmak ıstemedım
buraya caktırmadan yazıyorum

Ooo super 80 leri de goreceksin.

yapmadım kahvaltı 1 saat sonra cıkıcam evden
doktora gıdıcem ya tartıcak cok dolu olmak ıstemedım kendımı mı kandırıyorum suan :)

Ben bazen tek ogun yapiyorum yarari bile var bence.

sürekli yemek düşünmek çok yoruyor yahu kafayı meşgul edecek bişeyler lazım

Roxenciğim konu bundan daha iyi anlatılamazdı bence

Kızlar :) doktordan yeni çıktım
İnsülin direnci
Damar reflusu
D vitamini düşüklüğü
Tek sorunun bu dedi
Troid kiloya bağlı diyetle çözülecek o dedi

D vitaminin okadar düşük ki en alt seviyede oyuzden haksızlık iştah depresyon belirtileri var dedi

D vitamini eksikliği için 1 hafta arayla 2 iğne ve günde 15 damla verdi 3 ay boyunca

D vitamini eksikliğinden de kilo alırsın dedi buna meyil verir dedi

Olmam gereken kilo boyuna göre 65 mis :)
Şimdi hedefin 80 olsun 3 ay sonra 80 kilodan yukarı gormemeliyim seni dedi

Damar reflusu için kalp hastalığına yönlendirdi bu tedavi mutlaka olmalı bu aşırı ödem tutan bir şeydir uzun vadede çok sıkıntılı dedi

Ben 55 hedeflemistim dedim bana 60 dan aşağı düşme okadar kararlisin madem ama 55 çok az senin kas kutlene ve boyuna dedi

Ne yalan soyliyim beni 5/10 kilodan kurtardı :) sevindim

95 kiloyum şimdi 30 kilo vereceğim

Bugün 30 dan geriye sayıyorum :)

Günde 2 Ogün ye dedi ve roxen senin sistemini önerdi :) bugün söylediğini karatayla if karışık
1 öğünde yesem olur 2 öğünde duruma göre bak ama akşam 7 ile sabah 9 arası birşey yeme şekersiz türk kahvesi ve bitki çayı icebilirsin dedi

Sizin dediğiniz gibi kızlar

şükür tedavisi kolay sorunlar
inşallah sağlıkla ulaşacaksın hedefine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…