All-Star Diyet Yarismasi...

Aynen oyle sigara gibi bir bagimlilik resmen.

Hayirli olsun.
Bu hafta kupadan umitliyim. Besinci de olsam alicam o kupayi.
sigarayı bir bırakıyorum 1 ay 2 ay veya 10 gün atıyorum zamanı sonra esiyor gidip tekrar alıyorum..hatta bugün kendi kendime espirisini yapıyordum yeşil çay yaptım yanında sigara

sigarayı bir bırakıyorum 1 ay 2 ay veya 10 gün atıyorum zamanı sonra esiyor gidip tekrar alıyorum..hatta bugün kendi kendime espirisini yapıyordum yeşil çay yaptım yanında sigara
Bende bıraktım 1 ay sonra başladım 9. Ayda tekrar bıraktım.yanımda biri içtimi otlanasım gelıyor mekanı terkedıyorum

Aslinda biraktiktan sonra zor istemezsen almazsin ,onemli olan baslangic demek ki keyif icin iciyorsun.
Hadi inşallah rakipler cok dişli yanlız

Evet ya hepsini silicem tek kalicam ben.

nıce guzel yıllara dogum gunu kutlu olsun :)
Teşekkür ederim cancazım

Fatmos dogum gunu pastasindan yersin artik. Ondan kisiyoruz bundan kisiyoruz sonra hoop 1 kilo ne anlami kaldi. Boyle ozel gunlerde kismamak gerek.

Cocugunun dogum gunu kutlu olsun. Nice yaslara.
Çok teşekkür ederim canım
Valla ne yalan söylim herşeyden yedim ama ölçülü kola yerine çay tercih ettim mesela yediğimi sarmayla ölçülendirsem 2şer sarma büyüklüğünde börek pasta kurabiye yedim.

Amin inşallah çok teşekkür ederim canım

Bugünde dışarılarda gezmekten eve akşam zor geldim sabah 11de uyandım kahvaltı edemedim. Sonra sinemaya gittik mısır yedim 130 gr
Akşam iskender yedim pidesi midesi herşeyiyle çoook uzun zaman olmuştu yedim gitti su 2.5 geçti spor yok vurun beni ama niyeyse pişman değilim.

Elektrik supurgesiyle ustunden gecsem .

olsa dükkan senın
o rulo kesın ısını cozer

dogru soyluyorsun kendıme bır takvım yaptım dıyete basladıgım gunu vucut olculerımı ve kılomu yazdım
her ay sonucları karsılastırıcam
su kalın bacakları daha narin yapıya donustursem ıyı olacak :)

Haftada 2 kilo hedeflesen daha iyi. Iki ayda 16 kilo eder.

Karatayla , aralikli oruc ve 5:2 diyetini karistirabilirsin.

karatyla if aynı anda yapmak kadar etkili bir yöntem düşünemiyorum , hele birde açlığın son saati spor yapılıyorsa çatır çatır gidiyor yağlar demektir buda..

if nedır kızlar
karatay ıle if aynı anda cok etkılıyse hemen yapayım ben
roxen bunu bılmem ıyı oldu yemek yemeye baslamadan 1 saat once baslarım bende

bırde sıze can alıcı bır soru soracagım
duzenlı saatlı yemek yemek gıbı
duzenlı ve saatı saatıne uygun spor yapmak yag yakımında ekstra etkılı olurmu

her gun 11 de yarım saat yuruyus her aksam 5 de yarım saat trampolınde zıplamak gıbı ?
serseri style spor teknıgımı bır yana bırakıp dısıplıne mı soksam farkedermı

Madem yemissin afiyet olsun .

Intermittent fasting , aralikli oruc basta bahsettigim 16 saat ac kalmak gibi. 17 saat demistim sonra 14 e indirdik senin icin.

Kendine bir 8 saat araligi seciyorsun. O araligin disinda sadece kalorisiz icecekler ;su bitki cayi, kahve , cay tuketiyorsun.

Hatirlaman icin iyi olur baslangicta ama bir sure sonra sasirtma yontemini kullanin diyorlar hep.

yaparsan şu şekilde olacak sistem

08.00 : uyanma
8-12 arası : şekersiz kahve çay su
11-12 arası : spor
12.00 : karatay kahvaltı
19.00 : akşam yemeği

arada istersen bişeyler yiyebilirsin o kouda sıkıntı yok ama 12-19 arası bitecek tüm yeme işi.. spor içinde tek seferde yapmanı tavsiye ederim . Vücudun ısıması ,nabzın yükselmesi , yağ yakımının başlaması hepsi tek seferde çıksın aradan hı yok şimdilik yapamam diyorsan sabah akşam yarım saatinde etkisi olacaktır ve kilo verme döneminde duraksamaya girdiğinde spor saatini değiştirebilirsin daha oraya var

14 saat ac kalmak mı bunun 5 saatı uykuda gecse ac kalmanın hepı topu 9 saat mı ac kalmıs olucam ozaman ? yoksa uyanıklık etme uyku dısında 14 saat ac kalıcaksın mı dıyorsun :) bunu asla yapamam bayılırım bılıyorum bunu ancak 20 kılo verdıgımde yapabılırım

aslında bana bu da uyuyor suan yaptıgımdan cok farklı degıl
suan tek yaptıgım sabah 9-10 arası kahvaltı aksam 6-7 arası yemek bukadar kendı yaptıgımda ac kalma surem daha uzun

senın dedıgınde kahvaltı oncesı kahve sonra spor sonra kahvaltı en son yemek daha action :)

bunu ne zaman yapmalıyım pekı karatay dısında ? mesela hafta ıcı karatay hafta sonu senın dedıgın sıstem mı ?

senin yemek aralığın uzun benim dediğimde 7 saat yemek süresi sende 9 saat hiç yemek yemediğimiz süreye aç kalma süresi diyoruz onu uzun tutacağız gece geç yattığın için bence 12-19 aralığı sana daha uygun yoksa 10-17 arasıda yapabilirsin ama gece bitmez o zamanda , birde uykunu biraz arttırma şansın varsa arttır derim çünkü vücut uyurken veriyor resmen kiloyu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…