All-Star Diyet Yarismasi...

ayyy ıcımde baloncuklar ucusuyor :KK70:
benımde ınancım bu yonde 1 ayda 90 olabılmek
ama o kaçamak cıs vs. denen şeyleri uzak tut kendinden , dediğin doğru mutfak kültürü harika olan memleketlere sahibiz ama bu bahane olmaz zaten doğduğumuzdan beri biliyoruz hepsinin tadını motivasyonun zaten harika zihninde beliren tüm bahaneleride tek tek yok edeceğiz ..bu hafta güzel bir sonuç alacağına eminim

ama o kaçamak cıs vs. denen şeyleri uzak tut kendinden , dediğin doğru mutfak kültürü harika olan memleketlere sahibiz ama bu bahane olmaz zaten doğduğumuzdan beri biliyoruz hepsinin tadını motivasyonun zaten harika zihninde beliren tüm bahaneleride tek tek yok edeceğiz ..bu hafta güzel bir sonuç alacağına eminim
hıc bozmayacagım dıyetı bunu kendıme yapamam artık o sımarıklıgı yapacak durumda degılım hanı bır 60 kg olsam da bı kacamak yapsam tamam da suan oyle bır hakkım yok gercekden kalıbımdan utanırım artık :KK70:
carsamba gunu 95 olurum dıye dusunuyorum tartıda bakalım

:KK70: cok heveslıyım ınanıyorum olacak olacak
Kesin olacak 1 ay önce 83 kıloydum arada birsuru kaçamak yapmama ragmen 7 kıloya yakın verdım.neredeyse hıc sporda yapmıyordum .şimdi daha disiplinli başladım günlük yürüyüşle kacamaksız devam ediyorum.bakalım sonuç ne olacak.
Kendıne güven gerısı gelır.❤️❤️

yok 3. yıkama yapma bence daha da sabıtlersın :)
netde tuy toplayıcı rulo dıye yazınca cıkıyor ben hep kullanıyorum
yurt dısındamıydın ?
yapı marketlerde de satılabılır pet shop larda satılabılır
Normal lahanayi bulamiyorum ben, biri diyor kirmizi var , biri diyor yesilligi var. Boyle seyler aramadiginda bulunur. . :KK70:

Kesin olacak 1 ay önce 83 kıloydum arada birsuru kaçamak yapmama ragmen 7 kıloya yakın verdım.neredeyse hıc sporda yapmıyordum .şimdi daha disiplinli başladım günlük yürüyüşle kacamaksız devam ediyorum.bakalım sonuç ne olacak.
Kendıne güven gerısı gelır.❤️❤️
daha hızlı nasıl kılo verebılırım acaba mesela ayda 15 kg gıbı
ımkansız mı
hanı ılk etapda benden bukadar gıdebılır bı yanagımda ıkı pırzolalık et oldugunu dusunursek :KK70:
ama ekstra ne yapmam gerek bılmıyorum

deseler kı 4 ay sunu uygula 40 kg ver cok zor acılı belkı ısyan edeceksın ama basarılı yontem deseler uygularım yanı o derece bır karar
bı yol cızdım kendıme sonunu goruyorum basında oldugum o yolda kaybedecegım tek sey kılom kendıme yapacagım en buyuk guzellık kararda devam etmek ama azcık hızlansa kılo verıs fena olmayacak :KK70:

ımkansız mı
hanı ılk etapda benden bukadar gıdebılır bı yanagımda ıkı pırzolalık et oldugunu dusunursek :KK70:

deseler kı 4 ay sunu uygula 40 kg ver cok zor acılı belkı ısyan edeceksın ama basarılı yontem deseler uygularım yanı o derece bır karar
bı yol cızdım kendıme sonunu goruyorum basında oldugum o yolda kaybedecegım tek sey kılom kendıme yapacagım en buyuk guzellık kararda devam etmek ama azcık hızlansa kılo verıs fena olmayacak :KK70:
Karataya devam et günlük yürüyüş yap 1 haftada 3-4 kılo veren arkadaşlarım vardı.gecen sene 1 haftada karatayla 3 kılodan fazla vermiştim.eger kararlı devam edersen 1 ayda 7-8 kg verebılırsın.cok Cabuk kilo verdiren şok diyetler bizi insanliktan cikariyor resmen.hic bisey yemeden 10 kilo verecegine doyarak 7 kg vermek daha mantikli gibi :rolleyes:

ımkansız mı

Haftada 2 kilo hedeflesen daha iyi. Iki ayda 16 kilo eder.

Karatayla , aralikli oruc ve 5:2 diyetini karistirabilirsin.

Haftada 2 kilo hedeflesen daha iyi. Iki ayda 16 kilo eder.

Karatayla , aralikli oruc ve 5:2 diyetini karistirabilirsin.
karatyla if aynı anda yapmak kadar etkili bir yöntem düşünemiyorum , hele birde açlığın son saati spor yapılıyorsa çatır çatır gidiyor yağlar demektir buda..

karatyla if aynı anda yapmak kadar etkili bir yöntem düşünemiyorum , hele birde açlığın son saati spor yapılıyorsa çatır çatır gidiyor yağlar demektir buda..

Acligin son saati derken, sabah mi aksam mi?

Ne zaman yapayim ben leslie yi onu spordan saymiyor musun. Bugun aksam 6 da yaptim. :dondurma:

Tüm gün öğlen neskafe aksam yemeği bir tavuk budu fırında patates az pirinç pilavı bir kase yoğurt.Bir kase çekirdek.Bir lt su.
Spor bilemiyorum.

X