All-Star Diyet Yarismasi...

Günaydın kızlar dün günüm vardı .orada ilk diyet firesini verdim..o kadar emek verdim sen seviyorsun diye dedi arkadaşım.ben de götürdüm valla.akşam da dışarıda yedim.mide unutmuş valla böyle şeyleri..midem tüm gece çektirdi bana.bugün telafi etmem lazım.en az 2 saat spor düşünüyorumbakalım .bugün kahvaltı haricinde hep lahana yemeği düşünüyorum..hepinizi çok öpüyorum

Selam kizlar. Benim icin baya uzun bi gundu, yaklasik 4 saat bi tepeye tirmandik, 10 mil civari yurudum. Yatma saatim itibariyle fitbit toplam kaloriyi 2800 gosteriyo. Ufak ufak bissuru sey yedim, yazmaya useniyorum su an acikcasi:) zararli olmasalar da kalori 2200'u buldu. Gecmisi bile okuyacak halim yok, yarina artik...

Iyi pazarlar kizlar,

Gune alternatif icecegimle basladim. Menum daha belli degil.

Karar verdim carsambaya kadar tartilmiyorum.

Onun disinda bugun sekersiz gunumun 2. gunu. Daha kolay gececek.

iyi pazarlar hepimize

iki sorum var

1- Elma sirkesi kullanan var mı varsa ne için nasıl kullanıyor?

2- Kabızlık sorunu için kayısı ılık su vs. dışında bir öneriniz var mı ?

kızlar haslanmıs yumurtadan 1 degıl 2 tane yedım ve bu saate kadar daha hıc bır acıkma belırtısı yok
karatay dıyet 2. gun sabah kahvaltısı tam olarak uygulandı

aksam da menude ton balıklı salata ve yayla corbası var tabagın dolusunca yıceeemm

yarım saatde parkda kızımla kostuk onun tabırıyle yayalayamazz oynadık

iyi pazarlar hepimize

iki sorum var

1- Elma sirkesi kullanan var mı varsa ne için nasıl kullanıyor?

2- Kabızlık sorunu için kayısı ılık su vs. dışında bir öneriniz var mı ?
1 yemek kasıgı zeytınyagı ıcebılırsın

bır bardak ılıktan bıraz sıcak suya 1 tatlı kasıgı bal koyup ıcebılırsın
ılıkdan bıraz sıcak suya bal koyar ıcersen yumusatır
eger bagırsak bozulursa bagırsagı tutsun dıye soguk suya katıp ıcmek gerekıyor :)

bu arada bala metal kasık degdırmeyınız tum vıtamın gıder plastık slıkon bambu olur ama metal asla

veya bol tereyaglı omlet :) yıyınız efeniim :)

metal kaşık olayını bende okumuştum , zeytin yağı mantıklı alsında

Takma kafana arada serbest gun yapmak iyidir bahaneyle serbest gun yapmissin, bugun telafi edersin

Kirmizi kirmizi kayalarda geziosun dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…