All-Star Diyet Yarismasi...

Günaydın kızlar dün günüm vardı .orada ilk diyet firesini verdim..o kadar emek verdim sen seviyorsun diye dedi arkadaşım.ben de götürdüm valla.akşam da dışarıda yedim.mide unutmuş valla böyle şeyleri..midem tüm gece çektirdi bana.bugün telafi etmem lazım.en az 2 saat spor düşünüyorum:kızgın:bakalım .bugün kahvaltı haricinde hep lahana yemeği düşünüyorum..hepinizi çok öpüyorum:KK68:
Üzülme cnm.arada hepımız kacırabılıyoruz önemli olan telafı etmektir:KK68:
kızlar haslanmıs yumurtadan 1 degıl 2 tane yedım ve bu saate kadar daha hıc bır acıkma belırtısı yok :KK70:
karatay dıyet 2. gun sabah kahvaltısı tam olarak uygulandı

aksam da menude ton balıklı salata ve yayla corbası var tabagın dolusunca yıceeemm :kk77:

yarım saatde parkda kızımla kostuk :KK70: onun tabırıyle yayalayamazz oynadık
afıyt olsun cnm.ton balık yasak.yayla çorbası pirinçliyse yasak cnm.sen o çorbayı bıraz bulgurla yap yada mercımekle veya sebze çorbasıyla değiş.ton balık yerıne evde varsa kıyma köfte yap yanına soğan piyaz be közlenmiş bıber mantar.bıde ayran oldumu ohh mis :KK48:
Karataya tam uymak istiyorsan yasakları yememen lazım dıye yazdım.tabı sen dersen yok ben böyle yapıcam onada bişey dıyemem. Şimdiden afıyet olsun:KK36:

kefire cesaret edemiyorum süt ürünlerinde biraz hassas bir yapım var 1 haftadır probiyotik yoğurt deniyorum, kefirin tadı ona yakın mı neye benziyor:KK53:
Ben ne zaman sarımsaklı yogurt yesem kabızlıgımı çözuyor. Kefır ayran gıbı bıraz daha koyu kıvamlısı.evde kendın yaparsan cok sağlıklı.içine meyve doğrayıp tuketebılırsın.makıneden gecırıp içebilirsin meyveli :)

Ben ne zaman sarımsaklı yogurt yesem kabızlıgımı çözuyor. Kefır ayran gıbı bıraz daha koyu kıvamlısı.evde kendın yaparsan cok sağlıklı.içine meyve doğrayıp tuketebılırsın.makıneden gecırıp içebilirsin meyveli :)
smoothie gibi yapılabilir aslında öyle deneyeyim ben bakalım içebilecek miyim :KK53:

sarımsaklı yoğurt severim:kk77:

A53205FD-C0E6-4504-BB36-9E3D5DC659A4.jpeg
Sade Kahve zamanı.❤️

kefire cesaret edemiyorum süt ürünlerinde biraz hassas bir yapım var 1 haftadır probiyotik yoğurt deniyorum, kefirin tadı ona yakın mı neye benziyor:KK53:
Burdaki kati ayran bildigin ama turkiyedeki daha farkliydi sanki oyle hatirliorum ama tadini unuttum. Sut urunlerine hassassan bosver bence,bide ispanak kavurma ne zaman kabiz olsam yaparim bende cok ise yarar

Üzülme cnm.arada hepımız kacırabılıyoruz önemli olan telafı etmektir:KK68:
afıyt olsun cnm.ton balık yasak.yayla çorbası pirinçliyse yasak cnm.sen o çorbayı bıraz bulgurla yap yada mercımekle veya sebze çorbasıyla değiş.ton balık yerıne evde varsa kıyma köfte yap yanına soğan piyaz be közlenmiş bıber mantar.bıde ayran oldumu ohh mis :KK48:
Karataya tam uymak istiyorsan yasakları yememen lazım dıye yazdım.tabı sen dersen yok ben böyle yapıcam onada bişey dıyemem. Şimdiden afıyet olsun:KK36:
Ton balık yasak mı :KK43: 1 küçük kutu ton balıklı salatayı yemeden önce görseydim bunu keşke demin yedim :KK43: yağını ve tuzunu aldım ama
Yayla çorbası takliti yapan sadece azıcık tel şehriye koyduğum yoğurtlu çorbayı da yedim yaninada bir tabak dolusu hafif süzme yoğurt içine rendeledigim kereviz salatası yedim sarımsaklı
Acayip doydum çok ciddi doydum okadar midem şişti ki acaba yanlış mı yaptım diye düşündüm

Hiç yağ tuz un ekmek pirinç bulgur şeker yok yine

Ton balık yasak mı :KK43: 1 küçük kutu ton balıklı salatayı yemeden önce görseydim bunu keşke demin yedim :KK43: yağını ve tuzunu aldım ama
Yayla çorbası takliti yapan sadece azıcık tel şehriye koyduğum yoğurtlu çorbayı da yedim yaninada bir tabak dolusu hafif süzme yoğurt içine rendeledigim kereviz salatası yedim sarımsaklı
Acayip doydum çok ciddi doydum okadar midem şişti ki acaba yanlış mı yaptım diye düşündüm

Maşallah sana çok güzel gidiyorsun. Bir de bu Aralar pek yazamadım ama kendinle barışık olmana bayılıyorum. Yorumların çok komik oluyor.
Benim ipin ucu kaçtı bakalım nasıl toparlarım

afıyet olsun cnm.yasak ama olan olmuş artık:KK48:
Tok olmanada cok sevındım dün cok acıkmıştın:olamaz:yok yanlış yapmıyorsun 2 öğün yediğin surece yanlış olmaz.bırazda hareket ettıysen spor nıyetıne tadından yenmez:KK71:bol eksilerın olsun:KK36:

Maşallah sana çok güzel gidiyorsun. Bir de bu Aralar pek yazamadım ama kendinle barışık olmana bayılıyorum. Yorumların çok komik oluyor.
Benim ipin ucu kaçtı bakalım nasıl toparlarım
:KK36: tesekkur ederıım
kactıgı yerden tutar yakalarsın :spor:

afıyet olsun cnm.yasak ama olan olmuş artık:KK48:
Tok olmanada cok sevındım dün cok acıkmıştın:olamaz:yok yanlış yapmıyorsun 2 öğün yediğin surece yanlış olmaz.bırazda hareket ettıysen spor nıyetıne tadından yenmez:KK71:bol eksilerın olsun:KK36:
oh super
ayy ınsallah :halay:

Bende yedıklerımı yazayım
Sabah soğanlı yumurta yaptım 3 gün kurusu yedım 1 avuç cevız,kırmızı lahana salatası,peynır ve zeytın yannnda yeşil çay (saat 11 de yedim haftasonu geç kalktım)
Akşam 1 tabak ispanak kaburdum zeytınyagıyla uzerıne sarımsaklı yoğurt gezdırdım yanına çöp şiş yedım ve yeşil salata
Su 3 olmuştur
Spor olarak 10000 adım attım şimdiye kadar şimdide dışarı çıkacağım hava kararmadan 30-40 dk yürürüm

X