All-Star Diyet Yarismasi...

İki üç gün sabit kaldım, sonra artiya çıktım sonra da -300 oldum ve bıraktım.

Kaçamak olarak sayılırsa, 3-4 dilim turp, çok minik iki çatal peynir ve iki zeytin.
Kilolarımız yakın inşallah ben de senin gibi verebilirim 12 ve 13. Günleri yapamıcam sanırım günübirlik Adana ziyaretim olacak ve arkadaşımla sırf yemek yemeye gidicez diyetteyim diyemem gibi

bende böyle tüketiyorum veya lahanayı haşlayıp suyunu içiyorum , genelde tadı beğenilmiyor ama ben bayıla bayıla içiyorum

haslanmıs lahana suyu mu aa ılk kez duydum ıcıne bıraz lımon sıkıp ıcmeyı deneyebılırım bende
Ya ama o sekilde toksinlerden kurtuluyorsun iste.

Yarin birak o zaman yeterli.

sabah karatay kahvaltısı oglen bol lahanalı salata ve ayran aksam sadece ayran var menumde :) yarının menusu olusturuldu :)

Yarin menumde mentalist var .

Menu yazarim uymam , akisa biraktim artik ama sekersiz olacagini biliyorum. Umuyorum yani.

Cla ve l-carnitin sorunlu supplementler degil ya, ben ara ara kullanirim yillardir.

ne amaçla kullanıyorsun , bende şöyle performans arttırıcı bişey kullamak istiyorum
L-karnitin enerji veriyo onu kullanabilirsin. CLA yaglarin emilimini azaltiyo, o performans icin degil. L-karnitin alinca daha uzun sure yorulmadan spor yapabiliyosun. Hatta benim evde var ya ben niye kullanmiyorum onu

L-karnitin enerji veriyo onu kullanabilirsin. CLA yaglarin emilimini azaltiyo, o performans icin degil. L-karnitin alinca daha uzun sure yorulmadan spor yapabiliyosun. Hatta benim evde var ya ben niye kullanmiyorum onu
bende alayım bunlardan öyleyse yağ emilimini azaltan yağ oranını düşürmede etkili olur herhalde ..önce etraflıca bir araştırma yapayım ...reglin ilk günü malum yattığım yerden okuyayım yat yat sıkıldım baya ama hiç halim yok

Bak bak tabi, okumadan alma hicbisey. Protein tozu zaten peynir alti suyundan elde ediliyo, biliyosundur zaten. BCAA'in farki sindirilmeden direk kaslarda metabolize ediliyo. Bu ikisini direk spordan sonraki ilk yarim saatte almak lazim. L-karnitin spordan once, ne kadar once oldugu formuna bagli. Siviysa 15dk, hapsa 1 saat, tozsa yarim saat falan olmasi lazim. CLA da yemeklerle birlikte. CLA dogal olarak kirmizi ette de bulunuyo bu arada, aklinda olsun roxen:)

Yerim ben onu yaaaaa:)) ben de kediciimin fotosunu atayim bari bi ara, gerci yanda da var:) valla yapmasa iyi de yaparsa da yapsin ne diyim, cok severim tursu:)) kalorisi de az hem. bol su icerim artik yapmasin diye.
Aaa profil fotoğrafın mı kedin :) tüyü kadar ömrü olsun onlar bizim can dostlarımız.. kimselere değişmem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…