All-Star Diyet Yarismasi...

Normalde beyaz ekmek yiyorsan brnve o aciktiriyordu. Beyaz unlu ya da sekerli şeyler yedigimde hep daha çok acıkıyorum ben.

harika , hadi bakalım inanıyorum olacak
bu 21 günlük sürecin ilk haftası hergün leslie 2 mil yapsan dizi felan izlerken çok çok memnun olacağım

Leslie bana iyi geldi farkettim ama basladigim zaman birakmak istemiyorum. O yuzden yarin baslayacagim senin ilk sayfadaki videona.

Supersin. Ben de 21 gunluk şekersizin 4. Günündeyim. Bazen minicik kucuk de olsa nefsi oldurmek icin çikolata yiyordum
Onu da yemeyecegim

Bagimlilik yahu resmen. Sana da kolay gelsin. Minik de olsa olmuyor baslangicta, tamamen sistemden cikarmiyor. Meyve de yok biliyorsun.

Bugun 64 u gordum tek suclusu seker biliyorum. Evde iken latte yok, disarida tek tuk. Boyle anlastim kendimle. Yiyecegim tek dondurma bu olsun.

bir isteğim daha var öyleyse, yarın sabah göbek çevreni ölçmen mezure yoksa bir ipi göbek çevrene dolayıp bitiş yerine düğüm atarsın ... şeker orucu ve 1 haftalık yürüyüş sonrası tekrar ölçüm

Bı tek meyve kuralına uyamiyorum diyetisyen gunde 1 orta boy sabahki ara öğüne bı tane de yarım meyve akşamki ara öğüne yaziyor diye.1.5 meyveden aldığım şeker disinda hiç şeker yok. Bı de ben eskiden hiç meyve yemiyordum.. kırk yılda bir meyve yiyordum. Belki meyveden gelecek vitaminler bana iyi gelir diye yemeğe zorluyorum kendimi.

Olcerim ama size soylemem, utaniyorum. Aradaki farki soylerim ama.

Meyve de bana iyi gelmiyor bu surecte. Mocha ile ayni etkiyi gosteriyor bir mandalina. Sonra olabilir ama baslangicta hayir. O yuzden C vitamini aliyorum.

Olcerim ama size soylemem, utaniyorum. Aradaki farki soylerim ama.

Meyve de bana iyi gelmiyor bu surecte. Mocha ile ayni etkiyi gosteriyor bir mandalina. Sonra olabilir ama baslangicta hayir. O yuzden C vitamini aliyorum.
bu dönemi biliyorum ama zamanla durumu kabullenip daha açık oluyorsun , nasıl istersen ama ölç yani kesinlikle fark olacak

Aaaa size söylemeyi unuttum. Şimdi ben bir şey deniycem ise yararsa size söyleyeceğim. Chia tokumu aldim. 27 kat sus tutuyomus. Midem de yer kaplasin, yok tutsun diye deneyeceğim.
O vitaminli de biliyor musun. Ben de deneyebilirim.

bu dönemi biliyorum ama zamanla durumu kabullenip daha açık oluyorsun , nasıl istersen ama ölç yani kesinlikle fark olacak

Zaten gobek ve kalca var, ust tarafim zayif. Olcerim sonra kagidi yutarim.

O vitaminli de biliyor musun. Ben de deneyebilirim.

Zaten gobek ve kalca var, ust tarafim zayif. Olcerim sonra kagidi yutarim.
Kız internette fahiş fiyata satıyorlar. Ben A-101den aldım 10 kusur TL'ye. Evet vitaminliymis ama çok affedersiniz hemen bağırsak dışarı attığı icin vücudun islemesine fırsat kalmadığını dolayısı ile vitamin ve kalori kısmının geçersiz olduğunu savunanlar var. Ama tok tutma konusunda mutabik kalinmis.

Turkiye de kose basina kadar bile degisiyor fiyatlar . Borsa gibi.

Karataya tam uyarsan ac hissetmiyorsun zaten. Ne guzel bir duygudur ac hissetmemek.

Normalde beyaz ekmek yiyorsan brnve o aciktiriyordu. Beyaz unlu ya da sekerli şeyler yedigimde hep daha çok acıkıyorum ben.
ekmekle cok aram yok yapacaksam ekmegı bırtek pazar kahvaltısında evde kendım yapıyordum kepekli un ile
sabah sekerlı kahve ıcıyordum o bozuyordur durumu artık hıc seker gırmıyor vucuduma sanırım onun sayesınde
bugun sabah ac karnına tartıldım ve 1 kılo vermısım :)

Hizli hizli gidecekler merak etme.

Benim altta yasli bir kadin var. O yuzden ip atlamali sporlari yapamiyorum evde. Sanki o olmasa yapicam. Oyun bilmiyorum yerim dar ahaha.

oturdugun hatta yattıgın yerde bıle hareket edebılırsın ben mesela mentalistı ızlerken bı yandan sag tarafıma duz yatmıs sol bacagı yukarı asagı karın ıcıne cek bırak yapıyorum

ıste boyle :)

saat 2 de esım gelır kızımı parka cıkarırız ben hızlı hızlı yururum bugun yarım saat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…