Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben acamadim ekteki görüntuyu

Erkek : vicdanen kendimi kötü hissediyorum bir süre görüşmeyelim
Kadın : ya sen deli misin ne diyorsun??? Dımdızlak ortada mı kalayım hiçbir şey olmamış gibi mi yapayım?
E : kabus görmekten bıktım sanki büyük bir imtihandan geçiyorum
K : hayır hayır öyle düşünme ben seni çok zor buldum lütfen
E : kendine iyi bakarsın değil mi aklım sende olacak
K : ya nasıl bir delilik yapıyorsun habersiz bırakma beni
E : tamam beni diğer güzellikten ara sonra şimdi görevdeyim
K : hayırdır yazıyorum görüyorsun cevap vermiyosun
E : kız görevdeyim tamam da
K : tamam

hatırladığım kadarıyla böyleydi

Diğer güzellikten ara derken yanlış yazılmış kelime olabilir mi acaba? Çünkü çok saçma oluyor. Güvenlikten ara gibi bir şey mi yazmak istemiş eşi acaba? Bu arada söylemeden edemeyeceğim Allah belalarını versin ikisinin de. Ölürken eşinin adını sayıklaya sayıklaya can versin inşallah. Çok amin

Maşallah bacım noktası virgülüne kadar aklında kalmış

Daha önce banlanan biri olarak açılma saatinin sarkabildiğini gördüm. Düşündüğümüz saatte banı kalkmayabilir.

Tesekkürler
Aklim sende olacak demis bide pislik herif

Mat ruju kocası komşusunun kız kardeşi ile aldatmamış mıydı ya?
Kız matematik sorusu sorma bahanesiyle kocasına yanaşmaya çalışıyordu sanki
O konu muydu yoksa hatta motor gezisine mi çıkacaklardı. Sanki o başka bir konuydu diye hatırlıyorum ama bilemedim şimdi.
Eski üyeler gelin hele bi el atın

O konu muydu yoksa hatta motor gezisine mi çıkacaklardı. Sanki o başka bir konuydu diye hatırlıyorum ama bilemedim şimdi.
Eski üyeler gelin hele bi el atın
Evet o canım ikisi de aynı konu matrujkanın komşunun kız kardeşi matematik dersi için giriyor çıkıyor eve adamla motor gezisi planlanıyor ve hamile falan da kalıyor ondan

konu gerçek veya fake,gerçekten bilemiyorum. sadece şunu söylemek istedim, önceden ben de sizin gibi düşünürdüm,ne çıkarı var ki yapsın vb derdim.

ancak öyle üyeler gördük ki burada, hele 1 tanesi aylarca herkesi kandırdı,gecenin köründe herkes yardım edebilmek için kendini geçti,eşine-yakınına bile danıştı ama sonra noldu dersiniz...

bize güle güle,dalga geçerek,aylarca bizi nasıl kandırdığını,yazdığı tüm senaryoları nasıl yuttuğumuzu söyleyip,hakaret edip gitti...

siz de eski üyesiniz,bilirsiniz belki kimden bahsettiğimi..

demem o ki maalesef böyle kötü insanlar yüzünden zamanla detaycı olup çıktık,gerçekten doğruyu söyleyen insana bile ister istemez bazen emin olamayarak yaklaştık...

ha burada kurgu işte falan diye asla savunmuyorum,denk gelmişsinizdir belki yorumlarıma ,içimi gerçekten sıkan,samimi bir endişe taşıyorum konuyla ilgili...

konu sahibi gelse de bilgilendirse bizi,ben de merakla bekliyorum... :)

Son düzenleme:
Bu hayatta insan kendine bile güvenmesin ne olucağı belli olmuyor görüyorsunuz 30 seneni verip güvenip 1 anlıkta sizi hayal kırıklığına uğratabilir nasıl garanti ediceksiniz. 3 çocuklusunuz diyelim aileniz yok çalışmıyorsunuz sizi aldattı hadi pat diye boşanın nasıl boşanıcaksınız? Büyük konuşmayın lütfen hayatın bize ne çıkarıcağı belli olmuyor kardeş kardeşe düşman oluyor yeri geliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…